Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovýhlemu primitivu bych nedal ani Velorex. A Daře ani koloběžku. Proč nesedí ?
    • Ty jsi normální závistivý hlupák. Za prvé: proč by měl sedět?? Za druhé: Za sražení srny patrně řidič nemůže a nedá se to většinou ani předevídat, ani tomu zamezit. No nic, patrně nemáš ani na Trabanta.......
      • Pro ddd : no jasně, všichni závidí, blbe .....
      • Každý kdo v lese nabourá řekne, že mu vběhla do cesty srna. Má snad říct v pojišťovně - Byl jsem ještě trochu sjetej, pospíchal jsem, telefonoval, nezvlád jsem banální situaci, tak jsem to rozsekal?
    • je to nějaký TY DÝT *11*
  • to je ale idio.. !!! *12* *12* *12*
  • Co se týká závisti - spíš bych řekl, že ty diskutující tady vyjadřují hořkou pravdu. Že si někdo kupuje super-luxusní vozy není k závidění. Buď je to znak nízké finanční inteligence, nebo je tak snadno oblbnutelný, že ho jeho okolí okamžitě o tyto (dočasně) vysoké příjmy připraví.
  • To že si na to svým -umem- dokázal vydělat svědčí mj. o pokleslosti české / slovenské kultury.
  • Mám pocit,že tady nedošlo k rozdělení a nebo jako,protože těch primitivů je tady neurekom.Pozorovat toho potetovanýho primitiva ,není co závidět,ale na pokleslou demokracii,pokleslý radoby odborníci na kulturu.
  • Som rozbil... a skoro sa aj zabil *1*
  • Auto tomu neodpovídá, ale Patrik Vrbovský není vůbec blbej chlap *2*
  • vsechny jen zavydi darine a rytmusovy zavyst *2* *1* *2* *11* zavydite
  • pro sodu, nesedí protože má prachy ne? kdyby se to stalo tobě tak už dávno bručíš *1*
  • To krasne cerne Bentley na obrazku opravdu nestalo 5mil. To jsou auta, pro lidi, kteri jsou opravdu nekde jinde a hlavne to maji v hlave srovnany....Takze si dokazou spocitat, kolik takovy provoz stoji. No, tak snad to ma rozladeny Rytmus pojisteny, aby aspon neco zkasnul. Soudy jsou dneska drahe a Darinka zrejme jeste nejaky ten grosik potrebovat bude. Jinak, co se tyka "radoby hvezdy'' Ryt. tak kdydy nebylo pevecke souteze, kde se zviditelnil, tak by po nem ani pes nestekl. A zrejme by porad dal ''rytmicky'' odrikaval ty sve texty..., ktere maji do poradneho songu dost daleko. Ale na druhe strane je fajn, ze se to nekomu libi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit