Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten titulek mě celkem pobavil. Taky jsem měla bohužel nedávno takovou menší nehodu. Ta se ale odehrála na parkovišti při couvání. Bohužel tam nebylo vůbec vidět. Skončilo to naštěstí jen poškrábaným lakem a šlo to opravit. Každopádně donutilo mě to přemýšlet nad nákupem takové té parkovací kamery. Myslím si, že v mém případě by se to opravdu hodilo, protože s parkováním často mívám problémy. Koukala jsem, že to není až tak drahé a dá se to sehnat třeba tady.

  • vsechny jen zavydi darine a rytmusovy zavyst *2* *1* *2* *11* zavydite
  • Som rozbil... a skoro sa aj zabil *1*
  • To krasne cerne Bentley na obrazku opravdu nestalo 5mil. To jsou auta, pro lidi, kteri jsou opravdu nekde jinde a hlavne to maji v hlave srovnany....Takze si dokazou spocitat, kolik takovy provoz stoji. No, tak snad to ma rozladeny Rytmus pojisteny, aby aspon neco zkasnul. Soudy jsou dneska drahe a Darinka zrejme jeste nejaky ten grosik potrebovat bude. Jinak, co se tyka "radoby hvezdy'' Ryt. tak kdydy nebylo pevecke souteze, kde se zviditelnil, tak by po nem ani pes nestekl. A zrejme by porad dal ''rytmicky'' odrikaval ty sve texty..., ktere maji do poradneho songu dost daleko. Ale na druhe strane je fajn, ze se to nekomu libi...
  • Mám pocit,že tady nedošlo k rozdělení a nebo jako,protože těch primitivů je tady neurekom.Pozorovat toho potetovanýho primitiva ,není co závidět,ale na pokleslou demokracii,pokleslý radoby odborníci na kulturu.
  • jo a jinak, mejl na tiscali stojí za pču.
  • To že si na to svým -umem- dokázal vydělat svědčí mj. o pokleslosti české / slovenské kultury.
  • doufám, že Rytmusovi nic není a auto si kupi nový ,lebo na to má a vy mu jen závidíte *2*
    • Opravdu je to přínos pro společnost a pro život v pademokracii.
  • Auto tomu neodpovídá, ale Patrik Vrbovský není vůbec blbej chlap *2*
  • Co se týká závisti - spíš bych řekl, že ty diskutující tady vyjadřují hořkou pravdu. Že si někdo kupuje super-luxusní vozy není k závidění. Buď je to znak nízké finanční inteligence, nebo je tak snadno oblbnutelný, že ho jeho okolí okamžitě o tyto (dočasně) vysoké příjmy připraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit