Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • joskadevatej

  Pěkné tipy. Mockrát děkuji za inspiraci. :) To já se letos rozhodl, že dárky pro všechny nakoupím na jednom místě. Konkrétně přes tuto stránku: https://www.slevoslav.cz/ Mají tam spoustu pěkných vychytávek a užitečných věcí, které určitě ocení každý. :)

 • No ty clipiny do vlasů mám taky. Je v tom fakt jednoduchost. Doma při pečení a běžných pracech by mi tak dlouhé vlasy vadily, ale jakmile vyrazím ven, chci se líbit. Koupila jsem si pravé lidské vlasy, nejdou rozeznat od mých vlastních. Tehdá jsem je taky objednala na www.clipinhair.cz.
 • já jsem všem koupila dárek v podobě speciálních vín od Herbadentu, a to sladová vína s ionty železa při chudokrevnosti nebo medicinální sladové víno na žaludek, to hlavně pro mamku a taťku. Ještě jsem do balení přiobjednala bylinné pasty na zuby herbadent a ústní vody jako kosmetiku do každé koupelny.
 • Zkuste klipy do vlasů ženám jako dárek, já je mám a jsem spokojená, objednala jsem si je na www.clipinhair.cz. Vlasy můžete mýt, fénovat, žehlit, kulmovat, dokonce i barvit. Balíček obsahuje několik širokých pásů vlasů různé délky. Můžete objednat rovné nebo vlnité nebo i klipy různých délek a barev.
 • já jsem všem letos koupila dárky do koupelny od značky Herbadent ve formě balíčkových košů.Jedná se o české bylinné produkty bez zbytečné chemie.Do balíčku jsem objednala bylinnou koupel kosodřevina a Lemongrass, ty maj ve velkých slevách, dále bylinnou zubní pastu s ženšenem a Paradontol bylinný gel na dásně a pro celou rodinu zubní kartáčky, pro každého v rodině jinou barvu, dále bylinnou ústní vodu, vše na herbadent.cz
 • No já švici koupila taky na různé společenské příležitosti dárek a to ve formě klipů do vlasů na clipinhair.cz. Sestra nemá štěstí na krásné dlouhé vlásky, hned se ji lámou. Proto byla za tento dárek velmi ráda a moc se ji líbil. Dají se objednat vlasy různých délek, barev a rovné nebo vlnité.
 • No mrkla jsem na ty stránky notino.cz a fakt super ceny. Hlavně ty ceny za parfémy. A taky jsem zvyklá nakupovat přípravky na celulitidu, tam maj ceny o hodně levnější než v naši drogerce. Díky za tip.
 • díky za tipy, nakoupila jsem kosmetiku taky na notino.cz. fakt ceny vklidu, výběr taky a vyzvedla jsem přímo na jedé zpoboček, kterých maj hodně. Ještě jednou děkuji za tip.
 • No děvčata, sestra mi koupila do vlasů ne clipinhair.cz na Ježíška clipy do vlasů. Mám mikádo. Když si ty clipy nasadím na vlasy, mám nádhernou hřívu a jdu zapařit s holkama. Chlapi se koukají. Skvělej dárek. Doufám, že na ně někoho brzo klofnu. :D
 • Na notino.cz jse taky zakoupila kosmetiku pro celou rodinu. Udělala jsem velkou objednávku, mají opravdu co nabídnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit