Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No děvčata, sestra mi koupila do vlasů ne clipinhair.cz na Ježíška clipy do vlasů. Mám mikádo. Když si ty clipy nasadím na vlasy, mám nádhernou hřívu a jdu zapařit s holkama. Chlapi se koukají. Skvělej dárek. Doufám, že na ně někoho brzo klofnu. :D
  • Na notino.cz jse taky zakoupila kosmetiku pro celou rodinu. Udělala jsem velkou objednávku, mají opravdu co nabídnout.
  • pro celou rodinu můžete nakoupit na rosenpharma.cz doplňky stravy. Zrovna teď letí kloubní výživa jak pro mladé sportovce, tak pro starší lidi, které trpí bolestmi kloubů. Jako dárek je to dobrá věc.
    • Já to řeším tak, že objednám kosmetiku na internetu, je to tam levnější. Třeba naposled jsem na notino.cz objednala kosmetiku pro svého manžela, syna i dceru. Vše si pak na jedné z jejich výdejen bezplatně vyzvedla.
    • Já jsem všem nakoupila buď šperky nebo hodinky. Krásné pánské a dámské šperky a hodinky mají na azluxus.cz
  • Já jsem všem koupila kosmetiku na notino.cz, maj tam teď výprodeje.Koupíte tam vše od parfémů, kosmetiky, biokosmetiky, vitamíny, minerály, jak pro děti, muže i ženy. Vklidu jsem si to objednala z domu a nechala zaslat poštou. Kdo je z Brna, Prahy, Ostravy, může si vyzvednout osobně.
  • Já zakoupila mamce do vlasů klipy na vlasy. Ona ráda s taťkou chodí na plesy a má věčně problém, co si má udělat s vlasama. Koupila jsem ji pravé evropské vlasy na clipinhairteckacz. Je s nima spokojená, do divadla, do restauace, kamkoliv si je nasadí.
  • Dobrý den, některétipy mě opravdu natchli, například ten robotický vysavač pro moji mámu, která je na uklid úplný uchyl, každý den lítá s hadrem a mopem a vysavačem...Takže doufám, že bych jí tím ulevila. Švagrová má ráda čaje takže nějaký čajový set je taky super tip. A pro prarodiče už každoročně Biopron Premium, probiotika, každému 2 veliké krabice, se slevou 30 procent si tomůžu dovolit, mají to skorona půl roku, takže ti mají vždycky radost...Manželovi knížku Bearla Grilse a nevím co tchánovi!!!
    • Já koupila své mamce pro ženu praktický dárek. Na clipinhair.cz jsem ji zakoupila clipy do vlasů.Chodí ráda na večeře, do divadla.Clip in neničí Vaše vlastní vlasy.Nebudete muset chodit do kadeřnických salónů, vlasy si prodloužíte zcela sama. Do barvy vlasů jsem se lehce netrefila, ale to nebyl problém,dají se přebarvit
      • Já koupila pro naše super vánoční dárek, naši jsou starší, vše už mají, jenom to zdravíčko jim chybí. Bolí je klouby. Proto sem jim na Rosenpharma.cz objednala doplňky stravy s kolagenem, který jim pomůže k lepšímu zdravíčku. Mají na těch stránkách velké vánoční slevy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit