Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Z vlastní zkušenosti to mám tak, že pokud někdo koukne do databáze knih, najde si tam můj profil a vybere na základě toho, co jsem četl, knížku, kterou bych mohl mít rád, tak budu naprosto spokojený. Jsem vášnivý čtenář a jako co si budeme povídat, knížky jsou pro mě prostě top. A pokud si někdo neví rady, tak je tady vždycky ta možnost dárkového poukazu.

  • Já jsem pro syna našel opravdu krásný dárek. Povedlo se mi najít tyto elegantní chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-silentwatch-4-pro-stribrna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/ Věřím, že mu udělají radost stejně jako jsem z nich měl radost já když jsem je objevil. 

  • Ahoj, chtěla bych se na něco poptat. Jaký máte názor na erotické masáže jako dárek k Vánocům? Právě manžel se před časem zmínil, že by něco takového rád zkusil, tak si říkám, že by to možná nemusel být špatný dárek. Zkoušela jsem si už i hledat erotické masáže Praha a jeden salon se mi povedlo najít, tak jsem si říkala, že bych jim zkusila napsat a sehnala od nich třeba nějaký poukaz.

  • Můj syn si přeje na vánoce auto na dálkové ovládání, které by mohlo jezdit i venku. Můžete mi někdo poradit s výběrem prosím? Které autíčko by to mohlo vydržet? 

    • Máte na to nějaký rozpočet? Já jsem to vybírala s manželem pro syna a podařilo se mi vybrat opravdu pěkný kousek a syn s tím skutečně jezdí venku hlava nehlava a vymete každou louži. 

  • c


  • Holky
    já jsem letos už zase zoufalá z toho jak budu vybírat vánoční dárky. Já už
    opravdu nevím co pro toho chlapa koupit. Bydlíme v Brně v centru v bytě, kde
    to s místem není úplně ideální, a tak nemohu kupovat pořád nějaké věci,
    protože to už není kde dávat. No ale co teda jinak vybírat? 


    • Také
      bydlíme v bytě v Brně. Víte jak já řeším dárky pro ostatní? Buďto je to něco,
      co má rychlou spotřebu nebo poukaz na nějaký zážitek, službu nebo do
      restaurace. Potěší to a nezavazí to nikde. Teď jsem měla úspěch u manžela na
      narozeniny, když jsem mu koupila poukázku na střelnici do Brna na Kotlářské.
      Vrátil se od tama totálně nadšený a všem o tom všude ještě dlouho
      vykládal. 


      • Jo tak
        to jste mě přivedla na docela dost dobrý nápad. Kde přesně ta střelnice je,
        že bych tma zašla poukázku koupit? 


        • Ono tam
          nemusíte ani osobně chodit, dá se koupit online přímo na jejich stránkách https://www.triggerservice.cz/

  • Poradil by mi někdo s výběrem notebooku pro manželku na Vánoce? Jaký vybrat aby nestál moc a dal se normálně v pohodě používat 

    • Hele já nevím, ale není lepší zajít do elektra třeba a nechat si poradit rovnou tam a poskládat notebook podle toho, na co přesně by se měl používat? 

      • Já jsem v elektru byl už několikrát, ale stejně tam můžu vybírat jen podle ceny, protože těm parametrům plně tak nerozumím. 

        • Tak potom bych asi doporučil si najít pobočku elektra https://www.comfor.cz/ , vždy když jsem tam byla, tak se mě hned ujal prodavač, který mi poradil s výběrem a vždy mi dobře poradil 

  • Letos jsem si udělal ježíška předčasně a koupil jsem si chytré hodinky https://www.smartomat.cz/armodd-silentwatch-4-lite-cerna-s-cernym-kozenym-reminkem-silikonovy-reminek/ , používám je už nějakou dobu a rozhodnul jsem se, že je koupím o pro tátu a bratra. Jsou opravdu perfektní a nabízí spoustu funkcí. 

  • Můžete mi poradit dobrý dárek pro tátu (55 let) , který snad už vše má? Nebo tedy co chce, tak si koupí? Čím takového člověka překvapit? 

    • Můj táta už několik let podniká a je na tom také tak, že prostě co chce, tak si může koupit. Proto jsem mu chtěla dát něco, co by si užil a koupila jsem mu kvalitní lahev rumu, na kterou si pozval na degustaci kamarády. 

  • Chtěla bych pro manžela koupit kvalitní elektro koloběžku. Dokážete mi prosím někdo poradit, jak vybrat kvalitní? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit