Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Soldere! Tvůj rusák terorizuje svět od roku 1917 kdy jim psychopat Lenin nakázal lhát, krást, vraždit a zapalovat teroristické ohníčky po celém světě pro utopii jménem komunismus.

    Kdo sponzoroval cvičil a vyzbrojoval arabské diktátory a teroristy? Ano tvůj Ruský SSSR.
    Kdo vtrhnul do Afghanistanu a umožnil tak vznik armády džihádu která si mohla hrát na vlastence bojující proti nevěřícím ruským okupantům? Tvůj SSSR.
    Kdo zanechal Afghanistan v chaosu čehož využil Taliban? Tvůj SSSR.
    • Jsi jako vždy vedle. To jsi vymyslela mezi nohama? Nasvědčuje to tomu. Vše co jsi popsala je dílo USA včetně vycvičení a vyzbrojení Talibanu a dnes ISIS.
      • Kdo vpadl do Afghanistanu, rozvrtal ho, odešel a zanechal ho v chaosu?
        Tvůj ruskej SSSR: Toho chaosu využil Taliban a získal moc když slíbill pořádek a tvrdou ruku.
        Takže nebýt ruské okupace a ruského chaosu nebyl by nikdy u moci taliban.

        V řadách IS bojují čečenci a ruští muslimové.
        • Pán je odborník na Afghanistán, nic nevíš hnido a do všeho se sereš, ty teplej blbče..hi..hi..Játrová paštika alias soudružka americanka..hi..hi
          • Já jsem mladá holka takže slečna Simona.
            Pokud ti to vadí tak jsi teplej akorát ty ruský prde kulihrachu.

            Tohle je debata a na ní se mají psát názory. Ty toho ovšem njsi schopen ruský prde.
            Jednak jiný než Kremelský názor po komunisticku nesneseš a jednak jsi dutohlav tupohlav který se na myšlenku nezmůže *15* *15* *15*
  • USA terorizují celý svět již 60 let a proto se nemohou divit, že se terorismus obrátil proti nim. Kdo s čím zachází, tím také zchází.
    • Kecáš, ruský kolaborante!!! *16* *16* *16*
  • Na život s terorismem za zády si nehodlám zvykat! Měli by nám dát zbraně jako ve ŠVÝCARSKU. My starší máme jakýs takýs výcvik na vícero typů zbraní a použití trhavin.
    • Ano ruské teroristy na ukrajině je třeba postřílet.

      Putin poslál vojáky v uniformě bez označení a mezinárodní právo jasně říká že voják v zahraničí bez označené uniformy je terorista.
      Takže pušky do rukou a hurá na lov ruských teroristů na Ukrajině *5*
      • Kde berou "lidé" tvého formátu a projevu právo někoho moralizovat? Chápu, nevíš a neuvědomuješ jsi že jsi vlastně nebezpečný psychopat bez nadhledu a lidskostí který připouští jen jednostranný pohled a dogma své zaručené jedinečné pravdy přes mrtvoly. Díky takovým je svět v neustálém konfliktu a baží po další a další krvi a propagaci násilí. A budeš neustále tvrdit že teroristé jsou já nic ale to ti druzí. V čem je jiná a lepší ta tvoje nenávist? Většinou ti co nejvíc takhle poštvávají jsou pak zbabělí a zalezou jako ty krysy.
        • Jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit dědo.

          Já jsem demokratka. Ale na lidskost nemáte vy komunisté a rusáci právo neboť vaše totalitní vláda ve jménu komunistické utopie zotročila, okradla a povraždila miliony lidí.
          Zneužíváte demokracii k propagaci komunistické totality která kdyby se vrátila k moci znovu po sovětsku zakáže debaty, svobodu slova a tisku atd.
          Pokud chce demokracie přežít tak musí přestat tolerovat nedemokraty - islámisty, nacisty a vás proruské komunisty.
      • Běž raději šlapat, to ti jde určitě lépe než něco kloudného vymyslet a napsat.
        • Ta šlapat s hrbem a smradem po chcankách, vždyť by se každej se Simona poblil..hi..hi
          • Jsem spokojená zdravá mladá holčina Simona a jsem ráda že se užíráš vzteky a závistí ruský teplouši kulihrachu. *15* *15* *15*
  • Tak spadly v Amrdolii dva baráky, no Bóže. Denně jsou na zemi srovnány se zemí desítky budov a zabity stovky lidí v ozbrojených konfliktech vyvolaných právě Amrdolem. Jeden by řekl, že ty dva věžáky jsou vlastně málo...
    • Ruský komunistický deebile a zloději nicků Kulihrahu.
      v tom případě je třeba srovnat se zemí celé tvoje prašivé rusko jehož totalitní říše SSSR
      byla největším vrahem 20 století.
      • Už jsem ti tady psal, že máš jít šlapat a neotravovat tady svými výblitky slušné a vzdělané lidi.
        • Ty se slovníkem žumpy mez slušné lidi nepatříš ruský soldate soldere *15* *15*
          • Sama jsi tady v minulosti psala, že jsi šlápota a že se za to nestydíš. Já se pouze držím tvých slov. A, že jsi k tomu blbá šlápota, tak to už je opět tvůj problém.
            • Asi tu zveřejním ty emaily které jsem od tebe dostala soldere.

              Jak prosíš abych tě pustila do kalhotek. že se rozvedeš a převedeš barák.
              Asi je pošlu i tvojí manželce. To bude legrace, *5*
  • Zapomněli jsme na toto krédo z křesťanského Desatera. A to hlavně rozšířením namyšleného materialismu a ateismu a představ, že ten ubohoučký parazit homo je "pánem" přírody, Zeměkoule a vesmíru. A islám nám vnucuje svůj zvrácený fanatismus a my nejsme schopni učinit tomu přítrž.
    ISLAMISMUS je třeba ve všech jeho projevech na veřejnosti ZAKÁZAT tak jako NACISMUS a překročení přísně trestat deportací do zemí, kde tato zvrácenost vládne.
    • Islám nepřipouští jinakost proto je zvrácený.Nezabiješ-potrat je horečka a koťátko by neutopila,ono to s tou morálkou neni jednoduché ani u nás.Prej od 10 ti let si mame šetřit na důchod a nejlépe jen vydělávat a nemít děti aby se ta naše spotřeba co nejvíc vyšroubovala.Všim sis jak tvrdí že ekonomiku táhne spotřeba domácností.Pokud začneš hledat spojitost mezi spotřebou a porodností tak jsme na tom zoufale.A pak kde je život a pravda.
      • Stejně zvrácený jako Islám je i Ruský komunismus.
        Ten také netoleruje jinakost. Volby zruší. Za jiné názory lidi zavírá a střílí.
        Zavádí cenzuru a místo koránu má Kapitál od Marxe který chce násilím vnutit ostatním.
  • *11*
  • No

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit