Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějakej amrdólskej blbeček prohlásil, že každej nad 15 let si pamatuje, když dávali tu komedii o panelákách, PŘESNĚ co dělal!!! Chichi pazřivec, 99% lidí ví prd!!!
    Ale já si pamatuju co jsem dělal hned potom co jsem se to dozvěděl, chechtal jsem se až mě bolelo bříško!!!


    CHICHICHÁCHÁ !!!
  • hledám bijce pitomečků,hárá nám fena,tak at se dlouho netrápí.Kde jsi bijče???Ještě u kozy??Tak až to tam doděláš,tak přijed,Asta už tě vyhlíží *1*
    • ... jsem v klidu, primitiv jako ty je neškodný, až přijedu, budeš po smrti, ubohá kryso :)))
  • Tak spadly v Amrdolii dva baráky, no Bóže. Denně jsou na zemi srovnány se zemí desítky budov a zabity stovky lidí v ozbrojených konfliktech vyvolaných právě Amrdolem. Jeden by řekl, že ty dva věžáky jsou vlastně málo...
    • Ruský komunistický deebile a zloději nicků Kulihrahu.
      v tom případě je třeba srovnat se zemí celé tvoje prašivé rusko jehož totalitní říše SSSR
      byla největším vrahem 20 století.
      • Už jsem ti tady psal, že máš jít šlapat a neotravovat tady svými výblitky slušné a vzdělané lidi.
        • Ty se slovníkem žumpy mez slušné lidi nepatříš ruský soldate soldere *15* *15*
          • Sama jsi tady v minulosti psala, že jsi šlápota a že se za to nestydíš. Já se pouze držím tvých slov. A, že jsi k tomu blbá šlápota, tak to už je opět tvůj problém.
            • Asi tu zveřejním ty emaily které jsem od tebe dostala soldere.

              Jak prosíš abych tě pustila do kalhotek. že se rozvedeš a převedeš barák.
              Asi je pošlu i tvojí manželce. To bude legrace, *5*
  • Už jí končí šichta na hajzlu redakce Tiscali, tak ta stará americká filcka Simona jde domů.
    • Tak tohle bylo dost ubohý ubožáku.
      Když se chováš jako dobytek tak pask pokrytecky nevolej po slušnosti ju.

      Kvůli ubožákům jako jsi ty jsem se na tvoje tiscali vykašlala. Debatovat slušně neumíte, jiné názory nepřekousnete, nadsázku a humor nestrávíte.

      Zaměstnankyně tiscali nejsem takže vedle nulo. Jsem spokojená mladá holčina z olomouce.
      Tak si tu válči s přeludem a pomlouvej. Na víc nemáš a to je smutné. Bye
      • Tak jako s malou Simonkou, bereš ji sebou i na hajzl redakce Tiscali, když máš službu?
  • Oni zase chcípli v usa nějaký dvojčata??? Siamský??? Hlady???


    CHI !!!
  • Přestože vlády podnikají bezpečnostní opatření, která mají útokům zabránit, vyloučit nejdou nikdy
    ----------------------------------------------------------------------------------
    kde má USA své ambasády a CIA své pohůnky primitivní tečky a simony, bude stále hrozit riziko terorismu. A vlády můžou slibovat bezpečí a,vymýšlet opatření jak chtějí. Dokud máme tyto trojské koně uvnitř hradeb, z nebezpečí nevybřednem. Putin to udělal dobře. Vypráskal US poskoky ze své země a hned je tam klid a bezpečí.
    • Nejhorší teroristi jsou v CCCP. Pomatený terorista Uljanov se sadistou Džugašvillim zavedli v Rusku komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých!!!
      • škoda že se ti mozek zastavil před rokem 1989.
        • Souhlas, ale posunul bych dobu zastavení do Pleistocénu. Nyní jsou to jenom vykopávky.
  • To kluci izraelští, to jsou panečku jiní kabrňáci. Ti cizí území okupují skoro 50 let, bourají tam baráky a střílí místní. Vždyť mají dobrého učitele, že.
    • před 50lety byli hadráci pořádně na koni. Ale Izrael to ustál. Takže nyní hadráci sklízejí co kdysi zaseli.
      • Setba a secí stroje byly z Anglie, Francie, itálie a USA.
      • Židovský stát by to neustál. Měli přímou vojenskou podporu Anglie, Francie, USA ale především židovských lobby. Platí to pořád státně teroristické akce Mossadu vytvořily podmínky pro vznik světového terorismu. Jinak historicky, Židovský stát ZAČAL VŠECHNY války na středním východě po roce 1945.
      • Izrael nic neustál, pouze nerespektuje rezoluci RB OSN. Proč hadráci? Palestinci se na rozdíl od Arabů do Evropy nehrnou a nepáchají tady teroristické útoky. Chtějí jen zpět své území, které Izrael okupuje a osídluje. V Izraeli i Palestině jsem byla a vím, jaká je realita.
        • jestli nekecáš. Prostě je to tak zařízené.Palestinská chátra je mimořádně vlezlá, mazaná a agresivní. Nikde není soucitu s nimi.
    • Bourají domy a střílí místní. Lépe jsi ruskou okupaci čečenska popsat nemohl.
      • Vzpamatuj se lopatičko, slovo Čečensko v dotyčném příspěvku vúbec není. Ale mluví se tam o židovském "státním" terorismu. Činnost tohoto státního umělého paútvaru vytvořila jeko první podmínky pro VZNIK terorismu.
  • dnes je to přesně 15 let co americká vládnoucí elita obětovala své lidi a shodila dva činžáky
    • Nádhernej pohled!!!



      WOW !!!
      • absolutní souhlas, byl to nádherný pohled vidět umírat tolik žen a dětí

        pějme internacionálu
        • Vstavaj, prokljaťjem zaklejmjonnyj,
          věs' mir golodnych i rabov!
          Kipit naš razum vozmuščjonnyj
          I v smertnyj boj věsti gotov.
          Věs' mir nasilja my razrušim
          do osnovanija, a zatjom
          my naš, my novyj mir postroim, —
          kto byl ničem, tot stanět vsjom.
        • tak si to říkali agenti CIA
        • Da, na tři ? *3*
          • dearputin.com
          • můžu se přidat ? *14*
  • Na život s terorismem za zády si nehodlám zvykat! Měli by nám dát zbraně jako ve ŠVÝCARSKU. My starší máme jakýs takýs výcvik na vícero typů zbraní a použití trhavin.
    • Ano ruské teroristy na ukrajině je třeba postřílet.

      Putin poslál vojáky v uniformě bez označení a mezinárodní právo jasně říká že voják v zahraničí bez označené uniformy je terorista.
      Takže pušky do rukou a hurá na lov ruských teroristů na Ukrajině *5*
      • Kde berou "lidé" tvého formátu a projevu právo někoho moralizovat? Chápu, nevíš a neuvědomuješ jsi že jsi vlastně nebezpečný psychopat bez nadhledu a lidskostí který připouští jen jednostranný pohled a dogma své zaručené jedinečné pravdy přes mrtvoly. Díky takovým je svět v neustálém konfliktu a baží po další a další krvi a propagaci násilí. A budeš neustále tvrdit že teroristé jsou já nic ale to ti druzí. V čem je jiná a lepší ta tvoje nenávist? Většinou ti co nejvíc takhle poštvávají jsou pak zbabělí a zalezou jako ty krysy.
        • Jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit dědo.

          Já jsem demokratka. Ale na lidskost nemáte vy komunisté a rusáci právo neboť vaše totalitní vláda ve jménu komunistické utopie zotročila, okradla a povraždila miliony lidí.
          Zneužíváte demokracii k propagaci komunistické totality která kdyby se vrátila k moci znovu po sovětsku zakáže debaty, svobodu slova a tisku atd.
          Pokud chce demokracie přežít tak musí přestat tolerovat nedemokraty - islámisty, nacisty a vás proruské komunisty.
      • Běž raději šlapat, to ti jde určitě lépe než něco kloudného vymyslet a napsat.
        • Ta šlapat s hrbem a smradem po chcankách, vždyť by se každej se Simona poblil..hi..hi
          • Jsem spokojená zdravá mladá holčina Simona a jsem ráda že se užíráš vzteky a závistí ruský teplouši kulihrachu. *15* *15* *15*
  • Stalingrad
    On velký Áda postupoval stejně-tak to amrdoli okoukali.Áda si zinscenované přepadení rozhlasového vysílače v Gliwicích, kde komando SS v polských uniformách zanechalo své falešné spolubojovníky - usmrcené vězně rovněž převlečené za Poláky,tak babrák obava jako pravý musulman nechal musulmany v klídku proletět barákama a následně je odstřelili již instalovánýma náložema a záminka k oblbnutí světa a vývozu humanity je tu !!!!!! Za dolfka se také nikdo neodvážil zveřejnit,že rozhlas zlikvidovali esesáci..... *1* *1* *1*
    Je to stejný jako zmizení letadla z letu 777 -zajímavé,že všechny sledovací satelity se zrovínka čuměly do ďupy !!!! A na palubě byli čínští vědci kteří zkonstruovali micročip a implantaci do člověka a jak naschvál zmizelo kousíček o amdrdolské letecké základny !!!!Je to neuvěřitelné,ale skutečné !!!!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit