Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jí končí šichta na hajzlu redakce Tiscali, tak ta stará americká filcka Simona jde domů.
    • Tak tohle bylo dost ubohý ubožáku.
      Když se chováš jako dobytek tak pask pokrytecky nevolej po slušnosti ju.

      Kvůli ubožákům jako jsi ty jsem se na tvoje tiscali vykašlala. Debatovat slušně neumíte, jiné názory nepřekousnete, nadsázku a humor nestrávíte.

      Zaměstnankyně tiscali nejsem takže vedle nulo. Jsem spokojená mladá holčina z olomouce.
      Tak si tu válči s přeludem a pomlouvej. Na víc nemáš a to je smutné. Bye
      • Tak jako s malou Simonkou, bereš ji sebou i na hajzl redakce Tiscali, když máš službu?
  • Tak se tu mějte! Jen jsem nahlédla ale je tu pořád nuda.
    Pár fundovaných ( trolle rychle ke slovníku a hledej) poznámek na závěr.
    1. Je tu Jarda klas? A pokud ano proč přestal s katama a mučírnama? *1* *1* *1*
    2. Tiscali! Proč tu stále dáváš jen tři témata - USA, Rusko, Ukrajina? Dej sem migranty, Babiše a domácí skandály. To bude lepší a živější debata.
    3. Dávala jsem na facebook včera - Americká ambasáda platí naše lidi aby seznamovaly děti!!! s muslimskou kulturou. To je skandál. Proč se to neřeší a mlčíte o tom?? ( Já mám ráda svobodný americký způsob života, komiksy, auta, hudbu a ne vládu USA. Snad to zdejší kritikové mojí osoby jednou také pochopí.

    Mějte se jak chcete ale hlavně krásně.
  • Kdo tu páchne, kdo tu smrdí, starej ouchyla fake Simona tu prudí.
    Celý víkend nám bude howna cpát, místo aby si šel zamrdaat.

    Je to starej ouchyla, vyléčí ho kulka do týla.

    Stará mu s Grebeníčkem skáče, tak nám tu denně pláče. *13*
    • Ale kdepak ruský teplouši. Nonstop smrdící tiscali trol jsi ty Putine juro soldere BTW zlej trolle... měníš jména ale ne slovník hlupáku. Jenže dvacet lidí nikdy nebude mluvit stejně.
      S tím hlasováním podvádíš také moc okatě. Brzdi ju.
      Já jsem mladá holka Simona a pokud ti to vadí tak jsi ouchyla jedině ty.
      Pokud máš potřebu komolit moje jméno tak jsi také nemocný.
      Jsem lesbicky orientovaná holčina takže na vás chlapy z vejšky víš co že

      Já jsem tu pouze nakoukla jinak na tvé tiscali kašlu. Je tu nuda. 90 procent bodů a jmen tu patří tobě. A nick veselé zvíře jsem nikdy neměla takže zase vedle nulo *15* *15*
  • Smradlavá Simona dělá v redakci Tiscali hajzlbábu, proto jí taky nikdy nevyrazí z diskuze i když je sprostá jako dlaždič. Je to zaručená informace
    • Nejsem a nikdy jsem nebyla zaměstnankyně tiscali. *7*
      S tiscali jsem se tu dlouho hádala když jsem je upozornila na to že mají dvojí metr.
      Na slušné lidi jsem slušná. na sprosté lidi jsem sprostá. To je fér.

      Pokud jste si nevšiml tak posledních pár měsíců tu nikdo stopky nedává. Takže buď je cenzor zrušený nebo po protestech nezasahuje. Ono to bylo z právního hlediska problematické. O závadnosti textu musí rozhodnout soud a ne samozvaný tiscali cenzor.

      Mějte se pěkně a nehledejte Simču za každý nickem. Já jsem to tu omezla na minimum *5*
  • Simono né, že se zase posereš před redakcí Tiscali..hi..hi
    • Urážet a podvádět s hlasováním umíš Ivane Viléme, To všichni vědí.
      Až se ale někdy také zmůžeš na slušný argument do debaty tak dej vědět ju *5*
  • Ruský jurane lulane. Máš v tom zmatek.

    Vlastní paneláky odstřelila v rusku FSB - KGB před prezidentskýma volbama. Aby se lidu představil tehdy neznámej agent KGB Putin který tak měl záminku k válce s čečenskem.
    Jelcinův klan si totiž zvolil putina za nástupce aby nevyhrál někdo skutečně opoziční.
    ten by je totiž za zlodějny a rozkrádání ruského majetku poslal do vězení.

    Putin byl zlodějům z jelcinova klanu věrný. Po nástupu podepsal beztrestnost pro zlodějský jelcinův klan. Taková putinovská verze klausovské milosti pro tuneláře
  • Játrová paštika alias soudruzkaamericanka alias smraďoch Simon, odborník na mezinárodní situaci. Vše vám tahle smradlavá trubka objasní. Viď ty blbej, smradlavej, teplej, mezinárodní kreteene a trubko naložená v myším oleji atd.
    • Já jsem hoka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš jsi ty ruský blbe kulihrachu juro *1* *1*

      Asi tvůj pidi mozek nechápe že tohle je debata a na ní se mají psát názory.
      Ty jsi ještě žádný nenapsal chudáku. Jen urážíš lidi co nesouhlasí s Kremlem kterému fandíš. Když po komunisticku jiné než kremelské názory nesneseš tak nelez na svobodnou debatu ve svobodné EU. Tady totiž jiné názory vždy zaznívat budou *5*
      • Slušného diskutéra, ty úchylná smradlavá kurvo, vyhazovat nebudeš, špindíro.
        • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže ouchyla jsi jenom ty ruský Ivane Viléme. *15* *15*
          Ty nejsi slušný diskuteré ale sprostý dobytek který nesnese jiný než Kremelský názor. *5*
          • Mě holky nevadí, jenom starý, úchylný kúúrvy jako ty, Simone krasavíco z Olomóca, děvčico z prdeléé
            • Já jsem holka a tobě to vadí.
              Takže jsi puchylný teplouš ruský Ivane Viléme.

              Komolíš moje jméno Simona jen proto že nesneseš jiné než kremelské názory.
              už to dokazuje že jsi haajzl a mezi slušné lidi o kterých tu žvaníš nikdy patřit nebudeš.
  • den kdy američani obětovali svoje lidi,aby mohli beztrestně napadnout země na které ukáží a lidé jim to žerou do dnes,tohle až se provalí,tak ty bilderbergy zašlapou do země
    • Díky za milostný dopis juro. Ale pokud chceš abych tě pustila do kalhotek tak musíš hoodně přidat ty proletáři od lopaty. *5*
      • ... tak do kalhotek, to teda né. Ty prochcaný smradlavý a připosraný kalhotky patří mě, já k nim čmuchám, viď Simonko. Akorát když už je má moc prochcaný, tak na to jsem jí už upozornil, že to nemám rád, protože po tom čmuchání mám mokrej nos, viď Simonko, ty krasavico z Olóómóóca :)))
  • Vše je dávno naplánováno, cíleně řízeno, na vše se najdou takoví "lidé". Ať to jsou americká "Dvojčata", nápor uprchlíků, vyvolávané občanské války, nebo plán na totální zotročení lidstva. Jenom zločinci, kteří takové zločiny zlodějským kapitálem podporují, jsou stále veřejnosti ve skrytu. Až tento "svět" bude ctít Pravdu a Božích deset doporučení, bude naděje na změnu. Jinak naděje není, a jediná jistota zůstává jen nejistota. Bůh má čas, ale my už málo!
    • Tééda vy jste ale chytrý. Dáváte večerní doučování ve vaší posteli? *14*
      • to by se ti hodilo simone bukvico
        • Ruský blbe juro BTW zlej trolle .. když si změníš jméno tak musíš také změnit teploušovací a semjonovací slovník hlupáku. Dvacet lidí za které se chceš vydávat nikdy nebude mluvit jako jeden přes kopírák *15* *15* *15*

          Jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jen ty ruský prde juro *15*
  • S někým si mně asi pleteš. Játi nikdy nic takového nepsal. Mám krásnou ženu a nepotřebuji lézt n nějakou špinavou šlápotu. A piš si co chceš, stejně to nikdo nebere vážně, bláznům se totiž nemá odporovat.
    • Všechny tvoje emaily jsem si uložila a dle IP adresy jsi je psal ty soldere.
      Jak jsi na kolenou prosil abych se k tobě v noci přitulila Království za koně se říká.
      no ty jsi nabídl barák za mojí Pussy.

      ubrečená, pohoršená Simča asi vyhledá paní solderovou aby jí ukázala jaký je její manžel proutník. A ta ostuda před lidma kolem že.

      Mám tě v hrsti dědo. *5*
      • Ta má v hrsti akorát tak hovnoo..hi..hi..viď Simone blbá
        • Já jsem holka Simona.
          Pokud máš potřebu komolit moje jméno tak se nech léčit nebo zplynovat ruský teplomete *5*
          • Zplynujeme tebe, už to nebude dlouho trvat. Půjdeš jako první krasavíco Simono z Olomóca
            • Ještě si zakvič ruský potkane Viléme. Na víc nemáš a tvá bezmocnost je hrozně srandovní. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
      • Simono, ty vymrdanče spadly ti dva baráčky.
        • Já jsem holka Simona.

          Buď se nauč nějakou novou pomluvu nebo se na kariéru ruského internetového trolla
          vyseer protože na ni nemáš neschopáku. Neprudíš ale nudíš.
          Nerozčílíš lidi ale jsi jim jen pro smích *2* *2* *2*
          • Hrbatej Simon na kriplkáře, neutrpěl si ten úraz v Americe, při tom atentátu.
            • Jsem spokojená zdavá mladá holčina Simona a ty ruská teplá nula Kulihrach *15* *15*
              Nemáš na to ani lidi rozčílit ruský prde *15* *15* *15* *15* *15*
      • Běž do pr... Jsi úch*l a zakomplexovaná kr*va.
        • Ty jsi ale zlý dědeček. Potvůrka simča už si tě zkrotí.
          Co třeba milostný dopis pro tebe který omylem dostane tvoje manželka.
          Poděkování za krásný sex. Co říkáš dědečku? To bude bouřka. To bude marného vysvětlování. *5* *5*

          Napiš na pamela@tiscali.cz. Máš 24 hodin na omluvu a ponížený dopis otroku. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit