Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já volím p.Kalouska
    • O voličích top09 je známo,že to nemají v hlavě vpořádku
  • Babiš moc dobře ví kde vzniká korupce a dokáže ji omezit.Nikdo jinej to nedokáže.On je ten kterej by měl dostat šanci něco ukázat.Co dokáže KSČM,ČSSD,Top 09,ODS? Nic.Už to tady bylo a jde jim jen o koryta a tok peněz z úplatků co odhlasujou ve sněmovně.Navíc znám jednoho socana co nazývá běžné lidi lůzou,tedy ty co ho volí.Až tu bude Sobotka tak poznají právě ti co ho volí že on ani Filip nic nezmění a všechny daně pro firmy zaplatí stejně právě oni.
  • Kaloiusek kolem sebe kope, ale patří do dějin rozkrádání stítního majetku, spolu s knížetem Becherovkou: Fendrych s Rumlem musí okamžitě vyrobit spis pro Kalouska?
  • Hloupost lidí je nekonečná.Toho kdo by stát dokázal vytáhnout z průseru haní a volí Bendu,Sobotku a podobný co jsou v politice od vysoké školy a nemají nic za sebou.Sobotka se již ukázal jako velmi špatnej ministr financí a každej jeho názor je nesmysl.Všechny tyto rozumové budou nakonec brečet nejvíc až si zvolí Sobotku nebo Filipa i Kalouska.To zdanění firem si stejně zaplatí oni protože firmy to rozpočítají mezi zaměstnance a na vyšší plat mohou zapomenout.Naopak se budou muset klepat aby práci vůbec měli.Někdo ty daně zaplatit musí.Odvody firem už teď jsou jedny z nejvyšších v Evropě a to je i důvod nízkých platů.
    • Tvoje hloupost jasně vede....ty placenej agitátore. Váš, kam jsi mne dostal """ Já jsem uvažoval o volbě Babiše, ale dáky tvým článkům jsem toho zanechal a jdu volit komunisty. Možná nás bude vívero A Filip ti pošle tisíc děkovných dopisů. Víš , čím jsi mne odradil ??? Hloupým líčením "ráje na zemi pod vedením Babiše". Největší nesmysl, který jsem kdy slyšel...
    • Vlado, kdes vzal tu lživou informaci o Sobotkovi, je to sprostá lež. Parobek byl také sprostě napaden tou modrou verbeží a kníže vlezdoři jsou další paraziti tohoto státu!
      • Sám Zeman prohlásil že Sobotka byl nejslabší ministr financí všech dob a to je fakt.To že chce zas danit skoro nejvyšší daně je taky pravda.
    • Tak vazeny-tento stat jentak neco,nebo nekdo nezachrani.
      Za dalsi-slovaku-zachrancu tohoto naroda jiz snad bylo az moc.Jmenuji pouze namatkove:
      Pruzinsky-Mistinova,Fedor Gal,a ted dalsi zachrance?
      Prober se ze sna!
      • Sklapni dobytku
      • Nezáleží na tom kdo je Slovák nebo třeba Tatar.Babiš má něco za sebou a něco dokázal.Právě podobní jemu by měli být v politice.Ne Bendové a Sobotkové.
        • Babiš je stejný zloděj, jako ti o kterých píšeš. Z deště pod okap. *11*
  • Jestlipak náhodou nejsou Babiš a Kalousek dobře zakuklení kamarádi a aby se na navzájem nekompromitivali, tak nám předvádějí tohle divadlo s žalobou?
    • Určitě, o tom nepochybuj. Oba jsou vychcaní, jako mraky a to musí zakrýt, jinak si snížií šance...
    • Cože?
      • A když B. privatizoval, kde byl Kalousek?
  • takových komunistů udavačů jako je Babiš jsou v politice vagóny *3* ...jen lidi běžte volit Babiše, ať je tam další bolšvik STBák *3*
  • Stát se nedá vést jako firma. Pokud podniká, tak proto, aby se měl dobře hlavně on, pak možná ten zbytek. Jestli tímto stylem chce vládnout, pak je další průserr na světě.
    • Kolik mas tech nicku ty teroristickej potkane?
      • Drž pysk posero *1*
  • Ať raději drží Babiš hubu.U státní bezpečnosti byl a komunistou též. Jestli udával rozhodne soud. Pro mě je nepřijatelný.Ať jde od válu.
    • A nechodil jsi tam také?Že máš takové ověřené informace!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
      • Neurazej pana Doktora ty komunisticka S V I N E!!! *12* *12* *12*
        • Zavři hubu posero. *1* *1* *1*
  • Jedna věc je Babišovo podnikání a druhá věc je někoho obvinit z udavačství a spolupráci s StB,aniž bych Babiše nějak hájil.V tomto případě je vidět že si politici bez ověření údajů v novinách říkají co chtějí a náš tisk a média jim to bez hanby umožní.U toho alkoholika Kalouska mě to vůbec nepřekvapuje ale myslím to obecně,Za prokázanou pomluvu a křivé obvinění by se mělo tvrdě trestat a nejen toho,kdo pomluvu vypustil ale i medium které mu to umožnilo.A tím se opravdu nechci zastávat p.Babiše,Ale Kalousek je známý kecal a poutový řečník který už mi osobně nemá co nabídnout,snad jen odchod z politiky.
  • to praase Babišovo má nejmíň co mluvit-vytuneloval Duslo Šala a tak se dostal k penězům.Samozřejmě díky bolševické minulosti obou rodičů,kteří za komunimu pracovali i v diplomatických službách....dál nění co dodávat,je to zmmrd a patří do stejné sorty jako všichni čeští politici..pravda i slovenští a moravští...aby se někdo necítil dotčen
    • Kam patříš ty? Zmrrde Mariane. Nosíš tašku Bílé Hoře a lžeš ve prospěch toho spáče zloděje a lháře?
    • Na you tube je jistý vor v zakoně, co nyní žije ve Francii a ten říká, že nikdo ty velké peníze nemá čisté, nikdo a protože se tu privatizovalo stejně jako v Rusku, tak se tomu dá věřit. Ovšem Kalousek není o nic lepší, ten si tuneloval přes Ministerstvo obrany a a financí také dobře a před sametovkou byl čiperným svazákem a v Národní frontě, jako všichni lidovci.
    • ... zelená zase došla?
      ... dnes ti vydržela celkem dlouho :)
      • čti korektore a poznáš sám,tento člověk je ještě horší,než ti,co tam kradou ted.Dobře ví,proč zmizel ze Slovenska...A zelená nedošla-komu se nelení,tomu se zelení
        • komu se zelení tomu se nelení a komu se nelení tomu se divím *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit