Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě ani nezačala pořádně předvolební kampaň a už se dávají podpásovky. Kalousek je v tom mistr s černým pásem. Připadá mi to že "zloděj honí zloděje" a zřejmě to platí pro všechny způsoby předvolební kampaně a všechny nenahraditelné politiky, včetně Kalouska. Doufám, že mu voliči kroužkováním spočítají jeho "zásluhy" za Drábka, Hegera a další reformátory, aby to nevyžrala pouze sama ODS. Lidem jsou již mrtví po zásluze.
  • MNo , faktem je, že koho vyšetřovali, tak měl zaracha na výjezd i soukromě i do Juginy. Natož aby byl ve funkcích či vyslán někam státem aby jej reprezentoval v tak vysoké pozici.... tak nevím
  • Už aby toho z k u r v e n ý ho Kalouska pitvali. To je největší zlo v této republice. Ale na každou s v i ni se najde řezník.
    • Kdybys nebyl čůrákem, nestal by ses komoušem!
      • Kdy tě veme čert ty starý blbe tečko!!! *12* *12*
    • Samozřwejmě máte pravdu až na to jméno - přednost mají z m r d š t í uchyláci - soudruh Lukojlovič NIC zeman, jeho dvorní šašek - Porcelánový zub sobotka, vrchní poskok a nacisticko -komoušský ideolog Falbr-filip,....... V podstatě až na nepatrné vyjímky celá "smečka parchantů ožralého zemana" (nebo snad spolek práskačů ožraslého zemana, ...). Na takovýto nestoupdný dobytek pan ministr Kalousek rozhodně nemá.
      • ... to na tebe má každý, ty ubohý nevzdělaný povaleči :)))
  • Čo bolo, to bolo, terazky som Babišom a buďem stále bonzovať!
  • Antiparoubek napada slusne prispivatele.A tak se nabizi otazka procpak?Ze by jeho predci tez praskali StB?Asi ano,kdyz jim dovolili se rozmnozovat a splodili takovyho D E B I L A s IQ -38 *12*
  • Jiříku,přestaň už konečně dávat korektorovi ty brka,pak ste zhulený voba dva a píčete tady strašný pí.oviny *1*
    • ... na rozdil od tebe, hloupoucky chudaku, ze :)))
  • Hloupost lidí je nekonečná.Toho kdo by stát dokázal vytáhnout z průseru haní a volí Bendu,Sobotku a podobný co jsou v politice od vysoké školy a nemají nic za sebou.Sobotka se již ukázal jako velmi špatnej ministr financí a každej jeho názor je nesmysl.Všechny tyto rozumové budou nakonec brečet nejvíc až si zvolí Sobotku nebo Filipa i Kalouska.To zdanění firem si stejně zaplatí oni protože firmy to rozpočítají mezi zaměstnance a na vyšší plat mohou zapomenout.Naopak se budou muset klepat aby práci vůbec měli.Někdo ty daně zaplatit musí.Odvody firem už teď jsou jedny z nejvyšších v Evropě a to je i důvod nízkých platů.
    • Tvoje hloupost jasně vede....ty placenej agitátore. Váš, kam jsi mne dostal """ Já jsem uvažoval o volbě Babiše, ale dáky tvým článkům jsem toho zanechal a jdu volit komunisty. Možná nás bude vívero A Filip ti pošle tisíc děkovných dopisů. Víš , čím jsi mne odradil ??? Hloupým líčením "ráje na zemi pod vedením Babiše". Největší nesmysl, který jsem kdy slyšel...
    • Vlado, kdes vzal tu lživou informaci o Sobotkovi, je to sprostá lež. Parobek byl také sprostě napaden tou modrou verbeží a kníže vlezdoři jsou další paraziti tohoto státu!
      • Sám Zeman prohlásil že Sobotka byl nejslabší ministr financí všech dob a to je fakt.To že chce zas danit skoro nejvyšší daně je taky pravda.
    • Tak vazeny-tento stat jentak neco,nebo nekdo nezachrani.
      Za dalsi-slovaku-zachrancu tohoto naroda jiz snad bylo az moc.Jmenuji pouze namatkove:
      Pruzinsky-Mistinova,Fedor Gal,a ted dalsi zachrance?
      Prober se ze sna!
      • Sklapni dobytku
      • Nezáleží na tom kdo je Slovák nebo třeba Tatar.Babiš má něco za sebou a něco dokázal.Právě podobní jemu by měli být v politice.Ne Bendové a Sobotkové.
        • Babiš je stejný zloděj, jako ti o kterých píšeš. Z deště pod okap. *11*
  • Je zajímavé, že před rokem 1989 p. Kalouskovi nevadilo být členem Československé strany lidové (ČSL), která jako člen Národní fronty spolupracovala s KSČ.
    *12*
    • Mám stejný názor a takových jako Já a Vy je více,to co jste napsal je pravda a prdící ať si prdne
      • O tobě je známo, že to nemáš v hlavě v pořádku.
        • tak toto napsal někdo pod mým jménem
        • ...za to ty kypíš inteligencí. Neodkopáváš se z toho v noci?
    • ... co je pro tebe zajímavé, není ještě dlouho zajímavé pro jiné, panáčku :)))
      • A pan je soudruh, hned tyká.....
        • *1* *1* . Tak to je hláška dne. Dobře jsi ho utřel blba.
  • Volte si komunisty hloupé socky,oni Vám ukážou ráj na zemi.Nebudete muset makat,vysoké dávky.Zkrátka pohoda.
  • Kaloiusek kolem sebe kope, ale patří do dějin rozkrádání stítního majetku, spolu s knížetem Becherovkou: Fendrych s Rumlem musí okamžitě vyrobit spis pro Kalouska?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit