Přejít na výpis diskuzí

A už zase to Židé věděli jako první...

11.9.2018 10:30
Lukáš Strašík 36 příspěvků

V Evropě přibývá těch, kdo odmítají Evropskou unii a nostalgicky vzpomínají na národní stát. Nyní už i ve Švédsku, které bylo až dosud synonymem pro liberalismus a toleranci. Evropa tak podle všeho přejímá trend, který už dlouhá léta razí Izrael.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • dzixy
  Ještě zřejmě musí umřít několik desítek Evropanů, než si všechny národy Evropy uvědomí, co je rozklížilo a co je tomu příčinou. Nepochybuji potom, že si přivlastní to moravské říkání : "host do domu, čagan do ruky", no a holky si vezmou košťata, a zbytek plevele vysmýčí. A bude zase v Evropě, jak má být.
 • Evropě, tedy EU chybí větší integrace a s tím spojená větší autorita.

  Uvědomte si, že jsme silné (ekonomicky i vojensky) společenství, bohužel bez jasné reprezentace.

  Našim konkurentům, ať už je to Putin, Trump nebo Čína, tento stav vyhovuje, a nečekejte tedy, že by někdo s nich tlačil na větší evropskou integraci. O tu by jsme měli ve vlastním zájmu usilovat především my obyvatele EU. Místo neustálé kritiky EU (jejíž zástupce si volíme) bychom na EU měli být hrdi jako Evropané.

  Okolní svět by samozřejmě rád viděl místo EU rozdrobené "hrdé" národní státečky Evropy, a věřte, že každý by si ukousl svůj díl. To, že Putin nebo Trump a další, jednají s paní Mertelovou, Mayovou nebo Marconem, je součástí této taktiky. Je to pro ně slabší soupeř než kdyby museli jednat s integrovanou EU.

  Nejdále je s touto taktikou Rusko, které má rozeštvávání EU ve své vojenské doktríně.

  Migrace je jen zástupný problém, který má přes často neodůvodněný strach (viz občané ČR), manipulovat občany EU k rozpadu. To co bychom tím ztratili by bylo zničující a nevratné. Ztratili bychom prosperitu, kvalitu a výhody jednotného trhu, bezcelní pohyb zboží, svobodu cestování a mnozí z nás i svobodu jako takovou.

  Bezmála 30 let od totality se usilovně po krůčcích přibližujeme nejvyspělejšímu světu. Je to znát na kvalitě našeho života i stavu našeho okolí. Špinavá země se za tuto dobu proměnila k nepoznání. Chceme toto vše ve jménu jakési "národní hrdosti" ztratit ?!


  • dzixy
   Teda se pokoušíš o politický komentář, ale plácáš sluníčkářské bludy.
  • To vl.matena:

   Velice výstižné, naprostý souhlas. Potomci stepních nájezdníků Hunů usilují o nájezdu a zabrání Evropy. Panečku, to by byla kořist pro vládce východostepního chanátu, který se potácí v problémech. 

  • dřív jsme neměli nic,ale od té doby co jsme se zadlužili,tak už máme všechno.V demokracii se žije dobře,když nám půjčují na dluh.A EU? no tak na to buď hrdý když chceš-odevzdej zbraň a můžeš balit koblihy do krabiček a měřit zakřivení okurek,nikdo ti nebrání.A o to všechno bys pravda,přišel,kdyby se s EU nedejbože něco stalo.. 

 • sitlof

  Židé jsou prostě chytří a myslí jim to (nejen obchodně). Po hrůzách šóa také zjistli, že nemohou být jako ovce. Tzv. do toho vidí.  Holt toho už sami hodně zažili, píšou "svůj" letopočet 5000, my 2000 !

  • asi bys měl napsat-my píšeme náš letopočet 5000 a vy 2000!

 • Smysl tohoto článku mi nějak uniká...co mají se švédskými volbami Židé..a rostoucí národní uvědomění se začíná projevovat i u jiných států..multikulturní propaganda a její výsledky ,už začíná lidi tak trochu štvát

  • Židy ať raději nikdo nevzpomíná,jinak si dají lidi dohromady židovský Bilderberg,Rothshildovy miliony Kallergimu,za ně pak založení EU a navážení černochů,jichž má být naveženo 140 milionů viz Kallergi Coudenhove -Praktický idealismus a až se podaří zardousit ervropskou kulturu,tak tomu bude vládnout biologicky (!) nadřazený židovský národ-viz Kallergi Coudenhove -Adel.Tam Židy označuje jako Herrenvolk.

   Takže pokud Židovka Merkelová(Kaczmirczaková)naváží černochy,sleduje tím cosi co se nás dotýká ve zlém-máme být občany druhé kategorie  a Židy právě naopak,neb těm je určeno panování nad námi.

   Takže-jestli do toho budete míchat Židy a lidi si toho všimnou,tak vznikne antisemitismus jaký tady nikdy nebyl.

  • sitlof

   Mockrát jsem slyšel řeči, že Židé prý mohou za všechno ...😉

   • Jestli si myslíte,že židé můžou za vše tak jste u mě totální igronanský neosocialistický Eumagor!!!!Hlupák####!

   •  na každém šprochu pravdy trochu..

 • Židé jsou vždy od 2.S.V. vždy o krok v předu,poučeni fašismem.Poučili se i z islámského fanatismu,který lze přirovnat k fašismu.Bohužel v  evropě jsou lidi a politici nepoučitelní.A na to bude evropa doplácet ještě spousty let.

  • sitlof

   Spíše nacismem a taktéž bolševismem - to druhé není tak zpopularizováno, protože v SSSR neprobíhal boj rasový, ale třídní !   Gulag vers. vyhlazovací koncentrační tábor, tam nevidím zásadní rozdíl (snad jen v "technologii" zabíjení). V Německu vyhlazovali Židy, v SSSR sovětské občany (vč. mnoha Židů).

   Fašismus tu netahejte (asi moc neznáte rozdíly a tak neumíte správně rozlišovat !) - režimy v Maďarsku, na Slovensku, ve Španělsku, Portugalsku, Itálii  Židy nevyhlazovali, někde ani nijak zvlášť neperzekuovali (ad Franco, Salazar). Do doby, než se dostali pod "pravomoc" nacistické mašinérie ...

  • V čem konkrétně lze, prosím pěkně, přirovnat islámský fanatismus k fašismu?

   Rád bych to srovnal s: "Na rozdíl od nacistického Německa a jeho spojenců se ve fašistické Itálii neuplatnil antisemitismus v takovém rozsahu. Bylo to dáno nepřítomností antisemitismu ve fašistické ideologii. Mussolini sice na nátlak Hitlera přijal rasové zákony po vzoru norimberských zákonů, k výstavbě koncentračních táborů či deportacím Židů do Německa však nikdy nedošlo." Na základě tohoto zdroje jsem hotov tvrdit a tvrdím, že Židé poučeni fašismem nijak zvlášť nebyli.

   • Když se podívám na dnešek,tak vidím v izraeli spousty prvků,toho čemu se říká obrana proti fašismu(islámskému fanatismu).Ne náhodou hitlerova armáda spolupracovala v severní africe s islámskou armádou.Že by něco společného?Včera jsem poslouchal jistého politologa v rozhovoru o burkach a nikabech.....přesně řekl,že v islámu není takové oblečení ani chování zakořeněné.Je to je okrajový zvyk extremismu.To samé je Bolševismus,ten režim sprznili lidi,kteří se snažili udržet u moci.

    • Hitlerova armáda byla armádou státu s diktaturou nacionálně socialistické, zkráceně nacistické, strany.

     Vizte apříklad: https://is.muni.cz/th/kxprh/DP_Nacismus_Fasismus_Srovnavaci_analyza.pdf

     Náboženské fanatiky produkuje každé náboženství, respektive ideologické fanatiky produkuje každá ideologie. Vaše:"Že by něco společného?" je odkazem právě na tento fakt. Vzájemné vraždění katolíků a protestantů je jedním z projevů toho "společného". Napadá mě: Ne náhodou Irácká armáda bojovala s Íránskou armádou. Že by něco společného? Atd.

     Bolševismus je pouze jeden ze způsobů realizace moci - v podstatě jde o většinový systém typu "vítěz bere vše". Proto můžeme jako bolševiky označovat i československé komunisty, kteří po vítězství ve volbách zlikvidovali politické konkurenty a ujali se samovlády.

     Zjednodušení problému ad absurdum může být cestou k jeho pochopení, ale jen může a jen zřídka.

     Takže: V čem konkrétně lze, prosím pěkně, přirovnat islámský fanatismus k fašismu?

     • Přirovnat je lze svou roztažností,netolerancí a brutalitou k jiným než jsou oni sami.Myslím že tyto prvky je vice než spojují,pokud si myslíte ,že ne tak už s  vámi není co diskutovat.

      • Netolerancí, roztažností a brutalitou k jiným? To jsou vpravdě božské spojovací prvky - stále se nabízí Matouš 34-37:

       • Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč.

       • Neboť jsem přišel postavit syna proti jeho otci, dceru proti matce, snachu proti tchyni; nepřítelem člověka bude jeho vlastní rodina.

       • Kdo miluje otce nebo matku víc nežli mne, není mne hoden; kdo miluje syna nebo dceru víc nežli mne, není mne hoden.

       • Reakce na příspěvek:

        Takže eurovymytá hlava?

        • Reakce na příspěvek:

         Já tomu nerozumím, školy nemám, ale nepsal on Matouš o něčem, co proběhlo asi tak dva ticíce let před vznikem EU? A co udržuje v chodu stát, na EU nezávislý?

   • sitlof

    Souhlas. Jen, pokud si správně vybavuji, postupem války byly organizovány nějaké transporty Židů i z Itálie (Slovensko, Maďarsko), na přímý nátlak a při organizaci Němců ...

 • Dividae et impera. (rozděl a panuj.

  To věděli už staří Římané a teď se tím řídí východostepní chanát. Putlerovi a jeho posthunským nájezdníkům se daří rozvracet Evropu podporou různých migrantů a "migrantů" ze zemí, které Putlerovci rozvracejí a také podporou různých "-exitů". Občas pomůže i nějaký ten novičkok. Tak jako kdysi Hunové potřebuje u Putler další kořist v Evropě.


  • josef.chmela

   Jsi opět mimo, jako vždy. Největší zájem o rozvrácení EU, jako nechtěného konkurenta, mají pouze USA. USA rozvracejí suverénní státy a jejich režimy, USA rozpoutávají války v těchto státech a pak podporují exodus občanů jinam, nejlépe do EU. Je to vše řízení teroristy z USA. Putin má zájem o obchodování a partnerské vztahy s EU, proto EU potřebuje a EU potřebuje Rusko.

   Ty máš ten mozek úplně vymytý a navíc i dementní.

   • sitlof

    Cha - a kdo po 2.světové válce "rozvrátil" půlku Evropy, následně část Asie, Afriky a Latinské Ameriky ?  Komunistické režimy tam jistě "zavedly" ty zlé USA, co !? 

    To jsou ale hloupé kecy - dostudujte si raději historii, než se tu ztrapníte ještě více !!!

    EU, vážený, potřebuje hlavně zdravý rozum ve vedení, silné hospodářství, promyšlenou politiku a sebevědomé státy, až potom bude rovnocenným partnerem pro Rusko i USA nebo Čínu ...

    • Tedy je možno říci, že EU aktuálně ony potřebné atributy nemá?

     S tím bych souhlasil. Ostatně soudím, že EU má být opuštěna (právě kvůli výše popsanému nedostatku.)

     • EU opravdu leccos potřebuje,ale potřebujeme my EU ?

      My potřebujeme žít v Evropě,ale ne v EU,to je byrokratický a nedemokratický koncept,nám vnucený a evropským národům nepřátelský.

      Evropa se potřebuje sjednotit proti společnému nepříteli.Tím je právě EU.Až svůj boj vybojuje,pak vznikne evropský národ a teprve pak budeme skutečnými evropany.

   • Chce to VĚDĚT, navštívit východostepní říši CCCP i západoevropské země a USA, poznat mentalitu obyvatel, poznat historii a hlavně PŘEMÝŠLET.

    • Nevím, k čemu by mi bylo poznání mentality a historie hamburského Kemala Yirmaze.

    • josef.chmela

     Tak přemýšlej!!!!!!!!!

  • Naprosto správně - tlupy vychodostepních nájezdníků vedených komoušským ksindlem z Kremlu - KGB-ckým skřetem putinem udělají vše pro rozvrácení Evropy a jejímu znovu přičlenění k jejich chanátu.

   Nejhorší na tom j, že mají i v CZ řadu "zdatných" přisluhovačů a slouhů , které drží pevně v hrsti- počínaje hradním rusofickovým nabobem zemanem.

   • Zeman se stal prezidentem cizí země a přesto slouží své ruské vlasti!Dokázal bys ty víc na jeho místě?-no vidíš!

 • Světová válka Z --- tam taky židi věděli první a jako první udělali kolem Izraele vysoké hradby odolné proti agresivním smrtonosným vtěrkám... Hotl zkušenost nenahradíš jednou zaváháš a dopadne to špatně židé  se poučili a už se nenachají nachytat. fandím jim

  • Židi jsou národ(tzn. není to rasa ani víra)a tudíž mají právo na sebeurčení a založení vlastního státu.Toto učinili a udělali si takový malý státeček.Když uvážíme,že je jich po světě na 60 milionů,tak by si asi měli udělat stát větší.Místa je kolem až dost.Nicméně to musí vědět sami co potřebují.Takže Izrael je O.K.

   A teď my-žili jsme si v národním státě, ve kterém nás Rusi oplotili a dvacet let izolovali.Tak jsme nechtěli být odstrkovaní a přihlásili se k Evropě.Jenže na té už seděla EU a aniž by nám to kdo řekl,tak najednou nás tlačí do jakéhosi stavu,kdy nemáme být v národním státě a kdo se ho dovolává tak je ten špatný a blabla.

   Budoucnost a pokrok není v tom,že se zřekneme všeho co jsme měli rádi abychom na to pak vzpomínali -budoucnost nás a Evropy je v národních státech,které se vzájemně respektují tak,jak to po válce bylo půl století.Prostě budoucnost je -Evropa národů!!! nikoli EU,negři a Merklová !!! .     

   • Onen malý státeček jim ale zařídili Britové, kteří měli v místě expediční sbor.

    Jinak (z Rezoluce OSN o rozdělení Palestiny dne 29. 11. 1947):

    ČÁST I. BUDOUCÍ ÚSTAVA A VLÁDA PALESTINY

    A. Ukončení mandátu, rozdělení a samostatnost

    1.Mandát pro Palestinu skončí co nejdříve, nejpozději však 1. srpna 1948.

    2. Ozbrojené síly mandátní mocnosti budou z Palestiny postupně staženy,
    přičemž se evakuace ukončí co nejdříve, avšak nejpozději 1.srpna 1948.
    Mandátní mocnost zpraví komisi pokud možno brzo předem o svém úmyslu
    ukončit mandát a vyklidit každé území. Mandátní mocnost vynaloží své
    největší úsilí, aby zajistila, že oblast ležící na území židovského
    státu včetně mořského přístavu a zázemí přiměřeného pro podstatné
    přistěhovalectví bude vyklizena co nejdříve a v žádném případě ne
    později než 1. února 1948.3. Samostatné státy arabský a židovský a
    zvláštní mezinárodní režim města Jeruzaléma, stanovené v části III
    tohoto plánu, vzniknou v Palestině dva měsíce po skončení evakuace
    ozbrojených sil mandátní mocnosti, v každém případě však nejpozději 1.
    října 1948. Hranice mezi arabským a židovským státem a městem
    Jeruzalémem budou stanoveny podle popisu obsaženého dále v částech II a
    III.

    • založení palestinského státu jsem zažil už třikrát.Nevím jak to dělají,ale palestinský stát tam pořád nějak není.Hádají se s Izraelem,po tom nám vůbec nic není,to ať si vyřídí zbraněmi tak jako my v Evropě.Jenže ani k tomu se nemají.Takže se chovají podle nějaké nám cizí logiky a lépe se jim do toho neplést a hlavně neposílat tam peníze!!

     (palestinci vymysleli jedinou zajímavou věc-rakety quasam.Prý se dělají z trubky od vodovodu a hnojiva.Docela by mě zajímalo jak to mají udělané)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit