Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalibore,Dalibore ty ture nebeskej a jalovej! *1*
  • On si tu kavárnu prvně vymyslel jistý Hitler, který takto bojoval proti českým intelektuálům. Vypadá to, že Jiřík šlape v jeho šlépějích velice úspěšně. Já například do kaváren nechodím, ale toho lháře z hradu mám plné zuby.
  • No jo tiscali.cz, stejny jako CT, Nova apod....medialni srackomet poplatny moci panum,kterym jde z tlusteho do tenkeho....viz Lumpenkavarna a spol.
  • také jsem to zkusila, ale ještě trochu plavu v azbuce, ale dopiluji to, stejně bude ruština světovým jazykem, takže to určitě nebude ztráta času *3*
  • přéééésně, proto doporučuji abychom se přesunuli na ruské chaty, kde je svoboda vyjadřování samozřejmostí
  • Užitečný idi...t je autor tohoto článku a někteří pisatelé.
    Logika článku a některých příspěvků je jaksi zahalena hustou mlhou !
    PS:, pokud napíšete slovo Idi..t tak vám to nepustí příspěvek , ale v názvu článku klidně může být.
    Taky ukázka objektivity a demokracie!
  • Staré a obehrané. Nikdo soudný se už nezasměje. Tento vtip se vyprávěl už před 35 lety.
  • Ty jsi úplný mimoň. V referendu - volbách prezidenta - dostal Zeman nejvíc hlasů. Dosud to nemůže Kchárl a jeho nohsledi překousnout. Proto tady také ta jejich histerie a různé pomlouvačské kampaně. Zeman je najlepší prezident pro většinu poctivých lidí.
  • Tebe vynechal. Škoda.
  • Simono, jediná pravda na tvém příspěvku je, že rozumově jsi na úrovni tříleté holčičky.
  • Tajtrlik z Hradu.Znám! Ovčáček už kdysi dávno hrál v nějaké komedii.Černobílé.Je moc dobře že teď už hraje v barevných Zprávách.
  • Kájo máš volako poplandané.
  • Určitě tím myslíš tím okupanty z EUUSA. Ti budou mít snahu jezdit přes protektorát a na křižovatkách jim budou pomáhat Stropničtí.
  • Vzpamatuj se. Je to přesně naopak. Parlament je z referenda strachy bez sebe. Přece nejde aby občané rozhodovali. Ti nás můžou akorát zvolit. A co jsme naslibovali nás už nezajímá. To je současná svoboda a demokracie.
  • Ovárečku, kdo to za tebe napsal? Jsi už plesnivý a ani pes by tě nežral.
  • Ale rozdýchala. Kalous už shání v Sýrii demoliční četu z Islámského státu.
  • I to krásné poprsí na fotce určitě patřilo pravé pusince.
    Babča Simča jí určitě ukradla.

    Simčo, nerozčiluj se. Jsi prostě stará a tlustá
  • Jasně babičko. *1*

    Simča se narodila v roce 1940 a pravá pusinka v roce 1990: Už v tom máme jasno. *1*
  • https://www.facebook.com/idiotiznovinek?

    je třeba založit odnož z tiscali *15*
  • To není pravda! *16* *16* Já nejsem stará babka. *16* *16*
    Dělala jsem si legraci. Opravdu. Jsem mladá holka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit