Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý ses narodila v roce 1990. Kecy. Pravá pusinka se narodila v roce 1990:
    Tys jí ukradla datum narození
  • Simčo, konečně jsi napsala pravdu. Babičko v pamperskách. *1*
  • ani nemluv, to by byl tragikomedie, vivat Zeman, vivat Putin
  • I kdybychom padli všici vstanou noví bojovníci a rudý prapor zavlaje !!!
  • A proč né!? /I když jsem Zemana volil jako menší zlo ale teť si představte Trautrnberka !!!/
  • naprosto souhlasím
  • LIDEM - nebo chcete-li tedy všem kavárnám světa, včetně těch pražských je nějaký ožralecký tupec se svým kašparkem dočasně sídlícím na hradě u zádele.
    Takových gaunerů jako ti dva už tam byl celý zástup, no a co - dějiny jdou dál a bude v nich je stručný pokud vůbec nějaký zápis:
    v druhé dekádě 21.století se díky své žvástavému chvastounství prolhal na pražský hrad nicotný ožralec odkudsi z Vysočiny, jakýsi zeman. Jediným jeho činem bylo zastrčit svoji křiváckou tlamu do řitě největšímu světovému komouš-fašistovi gaunerovi v kremlu jakémusi putinovi. Jak skončil nikdo dosud nezjistil, nejspíš v jednom z jeho záchvatu ožralecké "virozy" spadl do hradního příkopu, nikomu nescházel, tak ho ani nikdo nehledal.
  • Lidičky, to je legrační. Když zestárnete tak se vrátíte do dětských let.

    V domově důchodců jsem oslavila 75 narozeniny. Jsem tlustá ale spokojená babka.
    Proč? Protože jsem čerstvě přebalená. Jsem bezzubá takže jsem dostala i dětskou
    kašičku - jednu lžičku za soudruha tatínka a druhou lžičku za soudružku maminku. *14*

    I rozumově už jsem na úrovni tříleté holčičky. *15* *15* *15*
  • Tak nepiš pod moji přezdívkou agentíku:-))))
  • Taky se mi otvírá kudla v kapse..,ale právě proto, úplně to samé platí i pro ty ostatní taky !..Stovky právníků si s tím dodnes lámou hlavu, včetně i těch co dělají zahraniční právo s vědomím, že tohle se děje více či méně po celém světě a často se zapojením tak obrovského množství lidí a takovými sofistikovanými i postupně a často později teprve zlegalizovanými způsoby, že už to nikdo, nikdy nerozmotá a my jako obyčejní "vocasové" co do toho přímo nevidíme, už vůbec ne !..Navíc to chce totiž velice jasné a zcela prokazatelné důkazy co, kdo, jak, kdy, za kolik atd.. a s tím si už nikdo, nikdy "politicky a korektně" špinit vlastní ruce nebude, tak už to prostě chodí, jak v životě, tak obzvláště v politice, kde často ruka ruku myje i jeden druhého kryje a moc dobře všichni vědí proč !...
  • Ty nejsi užitečný pro koho tipnu si - Andrej Šápiro:-))
  • A co si tak milánku vymyslet vlastní přezdívku...aha to by ti chlebodárci nedovolili viď...:-)))))))))))
  • Vzhledem k tomu jak amrdolové a kavárenšti budižkničemové pomocí korporativního zpravodajství Ovčáčka hanobí tak to asi dělá dobře:-)))....
  • tak to by pražská kavárna asi nerozdýchala *15*
  • přéééésně, Ovčáček je borec, jednou bude mít s panem prezidentem v Moskvě sochu
  • Tady je vidět jak je Ovčáček dobrý. Navíc je patřičně devótní vůči svému chlebodárci.
  • Jen tak pár blábolů... máš na mysli toho stejného Zemana, který daroval Nomuře celou IPB - cca 50 miliard, Bakalovi OKD - 4 miliardy, jehož kumpáni, jako křišťálově čistý GROSS "pohádkově" přes noc vydělali 150 miliónů, který se svým miláčkem Vašíkem spunktoval oposmlouvu a pohřbil tak demokracii a demokratický volební systém v ČR na věčné časy. Za jehož premiérování byla ČR nekontrolovatelně zaplavena štědře dotovanými obchodními řetězci a montovnami, po kterých dnes ani pes neštěkne. Kterého nikam nezvou, takže musí jezdit po Pardubicku jako nějaký okresní hejhula. Který udělal z ČR rohožku o kterou si utírají boty Putinovci a Číňani, před vstupem do Evropy.... Nebo tu je ještě nějaký jiný Zeman?
  • V antice by takový bulvární pisálek dlouho nepřežil. Tam se za nactiutrhání a kálení na památku národem ctěných filosofů spravedlivě trestalo.
  • Tak, tak máte pravdu - referendum by to chtělo. To ale hradní keatura nikdy nepřipustí, ví moc dobře jak rychle by se pakovala z hradu.
  • Dobrý fór. Lepší byl snad jen Tonda Zápotonda, bolševik, který coby kápo v koncentráku vlastnoručně umlátil nejméně pět vězňů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit