Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane doktore, věřím, že vaše myšlenka je skvělá, ale zůstane jen u přání. Bohužel je u nás dost takových, kteří mu z různých důvodů budou pořád fandit. Tohohle břemena se jen tak nezbavíme. I kdyby ho někdo zabil, byl by prohlášen za svatého. Ovšem vrah druhou polovinou národa taky .
  • Láska nebo bezláska,radit může kde kdo,Klause ignoruje myslím velká spousta lidí,otázkou je,kolik toho o své popularitě ví?Moc patrně ne,je dobře izolován a žije si svůj samolibý sen o své vlastní dokonalosti,ke které mu dopomáhají nejbližší řiťolezky *3*
  • Lasko, ty jsi ale d.bil!!! Klausovi diky jeho mamonu a dlouhym prstum vzdy bude lezt stado prospechuchtivych oslu do p.dele! Ze ho lidi ignoruji, je mu uplne fuk. Buk jsi tak naivni, v tom pripade vrat diplom, protoze takovej bl.ej advokat muze vykonavat praxi leda tak zdarma nebo jsi jednim z tech oslu a lezes Klausovi do p.dele timhle oklikou. Idi.te!!!
  • To já bych spíše sázel na to, že naivity Klause využili ti jeho podaření poradci a podstrčili Kalusovi k podepsání amnestii, která pomohla jejich přátelům.
    • Sázet můžete,ale vygůglujte si všechny milosti tohoto pána a bude vám vše jasný.Jsou jen dvě možnosti.Buď byl na hradě deset let nesvéprávný pitoma nebo v tom jede taky.V prvním případě je za to odpovědná ods a v druhém případě o sám.
  • Mele kraviny,"všichni" ho ignorujíj už léta. Samozvanému arogantnímu hlupci to bylo a vždy bude jedno.
  • Co je to za avokátního zmrda ? *12*
    • Mám dojem,že jste ho nepochopily a "překlep"není dle mě známka negramotnosti.Asi vám to připomenu *3*
      • Ty si hlavně připomeň pravidla českého pravopisu!
        • *1*
      • No, ty jsi taky pravopisný expert :-D. Tvá přezdívka je zcela na místě. Dodo = Raphus cucullatus = blboun nejapný.
      • Nyní jste se odhalil úplně!
    • Když někomu chceš nadávat, musíš umět aspoň psát, negramote.
    • jestli tu je někdo zmrd, tak to jsi ty. Tuneldědek tu za těch 20 let nadělal tolik škody, že by bylo už na čase jej odstavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit