Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Londýn má mohamedánského starostu. Už se tam všichni jako pomátli? Od kdy, od kdy obecný odpad světa kandiduje a je volen? Angličani furt v pohodě a klídku. A až jim mohamedáni budou skákat po hlavách budou se divit. Ještě že tady máme páky bylť trochu radikální co spolehlivě ohlídají nástup nějakých islámských dutých palic. O to víc platí, že je třeba bandě neustále připomínat - tady nepatříte. Tady nemáte co dělat. Tady jste v opovržení a hanbě. To proto, že jste rozhádali celou EU.Našim cílem je vás vyčlenit a izolovat.
    • Promluvil rodilý Londýňan...
    • co je angličan , belgičan , francouz , němec dnes.... jen degenerát žeroucí kebab , nudle s kočkou či psem ,tolerantní, zbabělý připosranec který udává svého souseda či kolegu v práci , že je netolerantní k migrantské špíně...to jsou zkušenosti a poznatky tzv. angličanů , němců...dnes je moderní být novoněmec , novoangličan s pěti manželkama a kozou na sexuální hrátky...to vše sebemrskači v Anglii, Německu, Francii tolerují a ještě to podporují -žerou ty jejich blafy bez vepřového , létají s jejich aerolinkama ( stejně tak jako české transexuální novo ovce) a jezdí k nim na dovolené....sami si za to můžou a my také.
      • To není jen o dovolené,ale hlavně o ropě a to už je jiný kafe jak tenhle finanční pás přetrhat.Jsem Čech mám rád ČR kupuji české výrobky.Nemám rád tak nekupuji,ale zkus takhle uvažovat o SAE nebo Kuvajtu či Rusku a nebo i Číně a prostě to nejde.
        Evropa je taková jaká je neb tady je většina práva na principu křesťanství a ne islámu,bohužel se mi zdá že jsme se nějak "vypotřebovali".
  • Varovný titulek i obsah Jéglova článku. Postupně, krůček za krůčkem, islamské dítko za dítkem, udělování státního občanství na běžícím pásu a postupná přeměna křesťanských Evropanů na muslimy. Belgičanům to přeji, protože je to země s největší svobodou-nesvobodou, kde se zdá, vymírá evropská kultura, protože Belgičanům je to fuk. Když se tak stane, a Brusel bude evropské město muslimů, Belgičanům to bude patřit zaslouženě. Je však zde nebezpečí, že se v některých evropských městech ujmou vlády lidé typu Merkelová, lidé chorobně liberální k hrozbě ze strany muslimů. Že prý muslimové = velký strašák a humbuk. Není, je to krutá realita, která se brzy bude dotýkat všech Evropanů. A prý, že EU je nejlepším řešením pro celou Evropu. Evropu, která ze jednu - dvě generace bude křesťanskou Evropu připomínat jenom v zakázané literatuře. A přitom ti, co to zavinili, si klidně nadále holduji svému politickému úspěchu, který jim vytváří občané, kteří již začínají pociťovat možný dopad muslimské benevolence. Nejenom Belgičané, ale celá Evropo, probuď se již z falešného snu a z falešné solidarity s chudým lidem z muslimských zemí. Protože zanedlouho budou moct muslimové dobýt Evropu "nikoli meči, kalašnikovy, nebo granáty, ale pomocí politiky."
    • Belgičané se na ničem nemohou domluvit, tak je snadno ve volbách porazí.
  • Belgie již praticky neexistuje - je to vlastně dnes již Khalifát,kde islámisté majíabsolutní podporu vlastizrádné tzv vlády ale jen dočasně. Ve většině velkých měst jsou islamisté v městských radách a zastupitelstvech ,stejně tak v belgickém parlamentu V Antverpách je 65% islámské populace -velice zfanatizované , v Brugách stejně tak.
  • a evropa je v řiti, běloši se rozdělí do dvaceti různých stran, ale tyto špíny se semknou do jedné aláhovy strany a roznesou nás na mačetách
    • Soudruhu, tvůj vzor Putin je už jedna ruka s Muslimy, tak jsem zvědav jak vám půjde změnit svět v područí Arabů a nastolit u nich proletariát. To bude panečku pořádný boj a ne takové tlachání na Tiscali.
      • v Rusku si je drží na uzdě, Rusko bude jediná země kam budeme prchat před slimáckýma špínama, ještě budeš rád když ti ukážu cestu
        • Z tvých příspěvků věřím, že ty už v Rusky jsi a tady na Tiscali pracuješ jako Trollík. Blbě, ale pracuješ. Já s článkem nesouhlasím a osobně v okruhu 100km s Araby nemám problém. Evropa si zadělává na průšvih, ale né takový, jaký tady ty s Jéglem popisuješ. Vysvětlím osobně, ale nevím jestli máš zájem to pochopit.
  • To máme radost...
  • No, Angličané už jim svěřili ministerstvo vnitra, to už nemá komentář.
  • Vůbec by mne nepřekvapilo,kdyby gazdíkovci v rámci boje o koryta postupovali stejně!.Kalousek už má "barevné" a boha,tak proč ne !!! *16* *16* *16*
  • A jsme v ...tam kde konci zada
    • Ne my, ale Ty !
      • Už tě zase někdo nakládá zezadu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit