Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi opravdu yntelygent *15*
  • s tím nic neuděláte
  • Jen politik s IQ tykev si to rozhází s Ruskem .
  • Také miluje doutníky.
  • Clintonová mně připomíná zešílevší robotickou stvůru. Dere se o funkci tak, že nemilostrdně zlikvidovala i spolukandidáta ze společné strany. Pokd by, nedej bože, měli Američané tak málo rozumu a této "ženě" dovolili vstoupit do Bílého domu, tak se svět ocitne na prahu zkázy.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/410691-turecko-po-pokusu-o-puc-prebuduje-armadu-bude-pod-kontrolou-vlady.html
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410703-turecko-dalo-eu-nuz-na-krk-do-rijna-zruste-viza-jinak-dohoda-o-migrantech-pada.html
  • masáž proti němu
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/410709-kandidat-republikanu-trump-desi-stary-kontinent.html
  • Erdogan je schopen změnit ze dne na den zahraniční politiku své země. Z toho, že přisuzuje odpovědnost za puč USA a Západu jako takovému a toto tvrzení se veřejně a neprosto kategoricky opakuje, je zřejmé, že u něho převážil pocit, že dosáhne výhodnějších pozic pro svou zemi, když opustí euroatlantickou orientaci a obrátí se k záložní koncepci euroasijské orientace. Kromě toho, že navázal znovu dobré vztahy s Ruskem, opět navázal dobré vztahy i s Izraelem a avizoval on či jeho nový předseda vlády nutnost spolupráce dále i s Iránem, Egyptem, ale i Sýrií a nepochybně i Čínou. Z hlediska zájmů Turecka to je logické. Euroasijský koncept bude mít stále rostoucí význam celosvětově a připočteme-li k tomu Čínu či Indii, tak tam se zřejmě startuje budoucnost této planety. Turecko má klíčové postavení v daném regiónu a jeho pozice nemusí být špatná.Seznámil jsem se i s několika názory, ohledně členství Turecka v NATO. Podle jednoho z poradců Erdogana, Turecko vystoupí z NATO, podle druhého názoru nevystoupí, ale bez ohledu na námitky představitelů NATO si bude dělat co chce, zejména intentenzivně bude spolupracovat ekonomicky i vojensky s Ruskem. Pokud jsem dal název článku, že je to Obamův Vietnam,čili fiasko, pak v širším smyslu je to Vietnam čili fiasko pro celé NATO.
  • Erdogan je schopen změnit ze dne na den zahraniční politiku své země. Z toho, že přisuzuje odpovědnost za puč USA a Západu jako takovému a toto tvrzení se veřejně a neprosto kategoricky opakuje, je zřejmé, že u něho převážil pocit, že dosáhne výhodnějších pozic pro svou zemi, když opustí euroatlantickou orientaci a obrátí se k záložní koncepci euroasijské orientace. Kromě toho, že navázal znovu dobré vztahy s Ruskem, opět navázal dobré vztahy i s Izraelem a avizoval on či jeho nový předseda vlády nutnost spolupráce dále i s Iránem, Egyptem, ale i Sýrií a nepochybně i Čínou. Z hlediska zájmů Turecka to je logické. Euroasijský koncept bude mít stále rostoucí význam celosvětově a připočteme-li k tomu Čínu či Indii, tak tam se zřejmě startuje budoucnost této planety. Turecko má klíčové postavení v daném regiónu a jeho pozice nemusí být špatná.Seznámil jsem se i s několika názory, ohledně členství Turecka v NATO. Podle jednoho z poradců Erdogana, Turecko vystoupí z NATO, podle druhého názoru nevystoupí, ale bez ohledu na námitky představitelů NATO si bude dělat co chce, zejména intentenzivně bude spolupracovat ekonomicky i vojensky s Ruskem. Pokud jsem dal název článku, že je to Obamův Vietnam,čili fiasko, pak v širším smyslu je to Vietnam čili fiasko pro celé NATO.
  • to nemá ani celé NATO ani OSN. Protože hadráku je na pár tisíc a jen v NATO je ve zbrani na 10 milionu lidí.Kdyby chtěl jako že nechtějí už žádné IS není. *10* *10*
  • V ČR to bylo podobné. Slušný člověk neměl ve 2 kole prezidentských voleb koho volit.
    Zeman má na hrbu řadu skandálů a je dotován rusákama. A kníže zase leze do zadnice druhé straně. Jenže Češko potřebuje někoho kdo nebude lézt do žádné zadnice.
    A Trump? To je jen žvanil a populista. Druhý Babiš. Kritizuje systém ve kterém on sám královsky zbohatl. A chudé ovce jim ty kecy žerou.

    ani USA ani rusko nemá zájem na poražení IS: 30 000 hadráků a svět se tváří že je nedokáže zničit. Absurdní. Velmocím vyhovuje nekonečná válka - jednak se napakují zbrojovky protože za každou svrženou bombu je třeba vyrobit další. A válka žene migroše do EU a oslabuje jí. A silná EU je trnem v oku jak rusákům tak amíkům.
  • souhlas,představa že za tyhle kašpary a zloděje musí člověk nasazovat krk či jeho děti ,vnuci je strašná ,ale mám takový dojem že se nás ptát nebudou.Trumpeta už dal nejevo že Pobaltí bránit nebude, u nás se stále ozývají hlasy že NATO je k ničemu a je jedno který soudruh stojí v Kremlu,když nezatočí s korupcí a vyžíráním tak jednou padne otázka co nás zachrání u koryta?Viz Argentina chunta zbědovala zemi a poslední záchranou byla válka ,na Chile si netroufli tak vyrazili na ostrovy a doufali že bude jen cd přestřelka a ona ta přestřelka byla sakra horká.
  • Ale já válku nechci.Mám dvě zdravé děti a spokojený život.A tahle ženská je nebezpečná.Mám z ní větší husí kůži než z Putina.
  • Tomu bych moc nevěřil oni ti gambleři s miliardami do mínusu se mohou snadno dohodnout na kšeftu tak radši to první *13*
  • Trumpeta je předlužený nabob bez ruských peněz nakradených v Rusku by jeho fondy měly cenu jako trencle hradního ovara.Hilary ,snad nema flek na límci to by tam moc dlouho nebyla.A v Kolíně nad Rýnem je demostrace kde za 3 mega osmaníků volaj Krisgot nebo je to přehláskované .Svět se zbláznil.
  • Od Hillary čekám pokračování její válečné politiky. Od Trumpa že asi přivede státy na buben, jako málem otcovu firmu. Tak že raději to druhé. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit