Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • diskuse opět mimo téma.na rovinu jedinej kdo tam nemá co dělat je letadlo(ještě k tomu provokativně bombardér) USA
  • Semjone Semjone i ty hňupe *15* *15* *15*
  • Semjon Gayínek obdivuje teplárenský kouř!!!
  • Semjon Gayínek reklama na teplárnu!!!
  • Je tu nuda. Zlej BTW Rybanna Troll není žádný soupeř. *15* *15* *15* *15*
    Ivane tiscali nasaď jiného trolla. Gayínek BTW neprudí ale jenom strašně nudí

    Tak pá v lednu. Pane bbbb pokud chcete kvalitní sex tak napište na Lisa@tiscali.cz.
    Jsem zkušená rajda a zlá hodná potvora. *14* *14* *14* *14* *14*
    Jsem divoká tygřice ale i poslušná mazlivá domácí kočička.

    BTW a ty zameč a vyskoč zase nahoru. Jo a taky si tradičně naklikej hromadu bodů. *15*
    Jsi jako malé děcko. Kdyby jsi nebyl nahoře debaty tak ani neusneš. Chudáčku *15* *15*
    • Bingo! zase jsem měla pravdu.
      Sotva jsem dopsala text už BTW Gayínek zamečel a skočil nahoru,
      Nechte ho tam dědka. jinak chudák ani neusne *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

      Jsem pěkná mladá holka Simona a jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí prde BW: *15*
      Bye Bye chcípáku. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • A pro 17 letého spratka - Putinoda Mecha bych tu také měla jeden vzkaz
        Jsem holka Simona. pokud ti to vaď tak si tvého teplého pinďoura hlaď. *2* *2* *2* *2* *2*

        Máš 17 let a v sobotu večer hnípeš u PC . Mechu ty jsi tedy pořádný chudáček.

        Tak se tu měj nulo. Já jsem pozvaná na VIP párty. *14* *14* *14* *14* *14*
        Když budeš hodně prosit tak bych tě tam také někdy vzala.
        Jako doprovod? I ty vtipálku. Jako sluhu. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Zase vedle semjone BTW.

    Já jsem holka Simona a jsem zaměstnaná v české firmě.
    Dotala jsem za úkol vymyslet slogany pro prodej vánočních dárkových balení.
    Obor kosmetika. Ju
  • Až do ledna tu Semjon Gayínek nebude, dělá reklamu jedný americký teplárně!!!
  • No jo. Jsem sice rajda ale chcípáčka BTWho jsem do kalhotek nepustila.
    Proto tak zuří a křičí. *15* *15* *15* *15*

    Nožky jsem vždy roztáhla jen pro opravdové a hlavně galantní muže.
    O sprostou nulu jako je BTW bych si ani auťák neopřela *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • A nyní večerníček:
    Semjon Gayínek a kalhotky.
    Semjon Gayínek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, rak ba dokonce i hovnivál. Když je hotovo, začne se Semjon Gayínek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen
  • Admin Tiscali je homosexuál a kouří BTWho. *15* *15* *15*
    A admin svého teplého bratra BTw logicky nikdy nestopne.

    Ani když trvale měsíce porušuje všechny pravidla tiscali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit