Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiscali trolla BTW jsem na rande ani do kalhotek nepozvala.
    Proto bezmocně zuří a křičí. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Zahřívat bezdomovce, nebo zamrzlý uhlí ve vagónech, prostě pomoci našemu národnímu hospodářství!!!
  • Возлюбленный Обама.gov
    • Zlej Trolle - zloději nicků Marný pokus.
      Ruštinu jsem se nikdy neučila. Proč také? Takový zaostalý stepní totalitní jazyk *15*
      • Potrefený zloděj nicků - Ruský zlej troll zakejhal a zamínusoval. *15* *15* *15*
        Já jsem demokratka a demokratickým jazykem je angličtina.

        Ruština je totalitním jazykem
  • Teplouši semjone BTW laskavě nelez do cizích vláken.

    Tebe jsem na rande ani do kalhotek nepozvala.
    Upřímně špíny jako jsi ty bych se nedotkla ani klackem. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Sakra to je nápad, co kdyby teplák Semjon Gayínek zahříval bezdomovce???
  • bbbb jak vám je v nádražní Hale? Nemrznete? *13* *13* *11*

    Ráda bych vás zahřála. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Slečno Simonko splnila jste moje dávné přání.
      Už roky marně hledám mladou dámu jako jste vy - jste krásná, chytrá,
      • To jsem chtěla slyšet zlato. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • A co já? *8*
          • dej od bbbb ruce pryč potvoro. Já jsem si ho ulovila.
            Najdi si vlastního krásného bohatého muž z Německého demokratického města Halle
  • Čína by na oplátku mněla vyslat bombardér k pobřeží svého největšího dlužníka:-)))))))))
    • bylo by to vhodné *3*
      • Co naše rande bbbb?
        Ráda bych si s tebou popvídala a večer bych pro tebe roztáhla krásné nožky.
        Chceš? Poslední nabídka zlato
  • Oni si amrdólové to éro beztak sestřelí sami stejně jako zavraždili 30 vojáků 55. brigády irácké armády, tedy svých spojenců!!!
  • Rusové zavraždili v afghánském Tarinkotu na tři tisíce civilistů

    S Jiřím Pehem často nesouhlasím. Nicméně s jeho názorem, proč je mu milejší Amerika než Rusko, se plně shoduji. Američané samozřejmě dělají chyby, ale oni o nich otevřeně mluví. V tom je rozdíl mezi nimi a Rusy, kteří to špatné zatloukají, v poslední době dokonce zlehčují Stalinovy komunistické zločiny a to je hodně špatně.

    Chyby se nenapravují tím, že se o nich mlčí nebo se bagatelizují, ale tím, že se o nich mluví. Nikdo rozumný nebude chválit americké vojáky za masakr Vietnamců v My-lai. U Američanů je však sympatické, že o této události mluví a jsou k ní kritičtí. Rusové mají v mnoha případech na kontě daleko horší zvěrstva, jenomže se řídí heslem omylem připsaným docentu Plzákovi, zatloukat, zatloukat, zatloukat. A proto je mně americká upřímnost milejší.

    V plejádě ruských válečných násilností začneme v Afghánistánu. Ruská komunistická armáda se tam po vpádu v roce 1979 dopustila mnoha válečných zločinů. Bývalí ruští vojáci sami přiznávají, že v Afghánistánu se svými nepřáteli nijak nemazlili. Tak poru­čík Igor Kotov, který v osmdesátých letech válčil ve východním Afghá­nistánu, prohlásil zcela otevřeně: „Za­jatce jsme nelitovali, často jsme je mučili.“ Ten také přiznal, že Rusové běžně zabíjeli zajatce tak, že je shazovali z vrtulníků z velkých výšek. Hodně se o zločinech ruské armády v Afghánistánu píše v Černé knize komunismu.
    • Častým evergreenem různých rádoby milovníků spravedlnosti jsou rovněž indiánské války v Americe. Jenom připomínám, že ve stejné době, kdy ve Spojených státech amerických válčili bílí s Indiány, tedy v první polovině 19. století, zahájily ruské armádní sbory dobývání Kavkazu. Nakonec obrovské přesile - půlmilionové carské armádě – tamní horské kmeny podlehly. Tato brutální invaze si vyžádala 8 milionů mrtvých Kavkazanů (Toto číslo je uvedeno v knize Dějiny Ruska, str. 237, nakladatelství LN, Praha 1995), tedy daleko víc než zahynulo Indiánů v severní Americe.

      Velmi brutálně si počínali Rusové i v obou válkách v Čečensku. Například v dubnu 1995 zmasakrovali ruští vojáci více než 100 civilistů včetně starců, žen a dětí v obci Samaški. Do začátku devadesátých let minulého století přitom byla Čečna převážně ateistická, radikální muslimové a teroristické akce začaly teprve po masakrech čečenských civilistů ze strany ruské armády. Za čečenský islámský terorismus si tedy Moskva může sama.

      A teď ještě vykládejte něco o úžasné ruské povaze
      • diky za povídání z historie a co jako?
        • Není zač. Ráda bych tě naučila i jiné příjemnější věci brouku,
          Máš pohodlnou postel? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Víte o tóóóm, že Semjon Gayínek je starej tiscaláckej veterán??? Šaškuje tu již od roku 2000, to by mu bylo, podle jedněch historických pramenů, 10 let!!!
    Historici se sekli, bylo mu 62 let!!!
    • Ale ale pohádkáři. Tečou ti nervičky Tiscali teplouši BTW trole
      Semjon jsi ty sám. ty jsi tuhle postavu stvořil když jsi zkomoil moje jméno Simona

      Já jsem na tuto debatu přišla v roce 2012 a to jsem měla 22 let.

      Když už lžeš BTW tak už lži pořádně. Ty tvoje zvratky se dají moc snadno vyvrátit *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší