Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 6+1vlastní... nemůžete změnit nastavení klikače? *15* *15* *15* *15*
  • zapomnělas napsat za posledním slovem m , Simčo, ale že smrdíš, to my víme i tak
  • mne by moc a moc zajímalo, proč Tiscali tak přeje bláznivé a úplatné Simče? něco mne sice jako vysvětlení napadá...
  • Radši ne, smázli bychom se ze Země i my.
    Já si přeji MÍR!!!
    Bylo to dobrý do doby, než USA hrozil totální bankrot a bohužel o tomhle tady na stránkách ví málokdo. Tolik se snažili, až se jim podařilo pořádně rozhořet vztahy na Ukrajině. Lidé z těchto stránek, víte, že ukrajinští vokáci nechtějí bojovat? opět youtube. Ani se nedivím, že vypadám jako prorusák, ale to nejde neodpovídat na ty, promiňte, bláboly.
    Odpovězte si na otázku, co by z války mělo Rusko? Má ropu, plyn, na Urale, Sibiři nerostného bohatství dostatek. To by se hodilo USA.
    Proč byly na světě války? Buď z ekonomického důvodu (teď má Rusko problémy, ale před sankcemi nemělo) A nebo z geopolitického (proč by chtělo rozšiřovat území - zem je obrovská) a nepleťte si Rusko a bývalý komunistický SSSR.
    To, že ze strategického důvodu nemohlo nechat Krym Ukrajině? Teď by tam dávno byla vojenská základna USA. Mimochodem Rusko jich má 5 a USA několik set (najděte na netu).
    Není vám divné, že x let USA šly proti Kubě a najednou se vztahy zlepšily. Měly strach, aby náhodou se v relativní blízkosti hranic, i když co je to proti tomu, když amíci jsou 500 km od Moskvy, neobjevila ruská voj. základna. Podobně se snaží o zlepšení vztahů s Irákem a dalšími zeměmi, aby sankce proti Ruku stály za to a aby případná spolupráce s těmito zeměmi nebyla navázána.
    USA mohou dělat vojenská cvičení na hranicích Ruska, ale ruský letoun se objeví ve vzduchu a už ohrožije Pobaltské státy.

    Může mne zde Pusinka nazývat šílencem jak chce. Pravda je relativní, a proto je třeba hledat, Ovšem pro někoho je lepší jen papouškovat, myšlení někdy bolí....
  • jednou sem byl v místnosti s Putinem. dost smrdí.
  • ony už jim v podstatě pomohly, přinutily Rusko zrychlit reformy hospodářství, podpořit více vlastní zemědělství i vlastní drobnou produkci. Patrně se blíží doba, kdy Rusko bude v produkci všeho základního, od nerostů přes suroviny po potraviny zcela a naprosto soběstačné.
  • jistě tečko. To víš že máš pravdu. tak ty jsi teď pro změnu chrobák? No fantazie máš veliké......dnes na tobě vyzkoušíme elektrokonvulzní terapii....věřím že ti od tvé pomatenosti pomůžeme..... *4*
  • jsem Češka rodem i volbou - ale ty jsi vymytý mozek
  • Se soudruhem Putinem v čele se brzy i my budeme mít tak dobře, jako se mají v KLDR!
  • bolí panranoia?
  • potvrzuju, já to nejsem, ale má pravdu
  • já, milý zlatý, za svými názory stojím a proto užívám jen jeden a to svůj vlastní nick - nekradu jako jiní *3* *3* *3*
  • žádná rádobyvtipná blbost, nezmění nic na tom, že obě tzv, revoluce na Ukrajině byly zahraničním a to americkým projektem, u první to jasně prokázala okamžitá možnost získat oranžové vybavení od oblečení po stany a u druhé pak to že když nebyl účast nic moc početná a průbojná, z té strany, které to prospělo (údajných demonstrantů) se objevila střelba...u nás stačila legenda o zastřelené, ale lidi jsou už obezřetnější, takže museli být skuteční mrtví... je to vše jeden scénář, jako v těch jejich telenovelách
  • Válečný štváč Putin přivedl Rusko do obrovské krize a izolace. Jednou ho budou kamenovat jeho vlastní poddaní.
  • Jako ironie slabota *12*
  • paranoidní schizofreniku. Chápu že se najdou pomatenci věřící ve spiklenecké a konspirační teorie, ale musím tě zklamat. Pusinka opravdu nejsem tečko..... *3*
  • Rakovinu s názvem Rusko je potřeba vyříznout a zničit jednou provždy.
  • nicolles
    Víme putnoide pusinko, že jsi Rusák.
  • nicolles
    A dál, putnoide pusinko?
  • nicolles
    Nedávno tady Putnoidi tvrdili, že sankce Rusku jenom pomůžou. Tak co se jim tedy nelíbí? Povídej Putnoide mnoha nicků pusinko. Kolik ti Kreml platí za ty demagopgické lži?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit