Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jiného to znamená než vyhrožování a kecy v předvečer koněčné války?
  • tak informace byla upřesněna, vypustil jen ducha v kremelské pracovně, po včerejší pitce
  • já to taky před chvílí vypustil
  • nicolles
    Putin už couvnou nemůže, tím by přiznal, že je absolutně nekompetentní a nemocný pablb. Tak si holt bude muset Rusko vypít svůj kalich hořkosti až do dna.
  • Fakta, ale říkají, že váleční štváči jsou na západě v EUUSA.
  • informačními kanály se šíří žhavá novinka, ruský prezident Putin prý dnes vypustil silná slova
  • přéééésně,Tečka je nezmar *3*
  • nicolles
    gulag.cz
  • Z tvých příspěvků není cítit žádná sebereflexe jen hnusný smradlavý fanatismus a´la " pražská kavárna " nebo Schachapiró.
  • bezregistrace
    Dole zas řádi Simonovic Tečkoun (alias kradák nicků) rozloženej nezmar a snaží se na svým lejně vytvořit co nejostřejší špičku .... no a jak se při tom potí onen exkrement si celkem zručně rozmazává po hubě ... což má za následek že posmrďává po celým pokecu
  • dearputin.com *10*
  • sSSr pod vedením nácka Putina do dvou měsíců ekonomicky dožene KLDR.
  • Šmarijá, to jsi necítil, že to byl tvůj smrad?
  • souhlas *15* *15* *15*
  • Když porovnám fakta, tak tvůj fanatismus a bludy neznají mezí. Z toho porovnání vychází, že píšeš o státním militantním terorismu EUUSA. KDY jenkyové respektovali práva druhých? Vždyť i svoje satelity a protektoráty ( včetně ČR ) nerespektují a zasahují neurvale do jejich vnitřních záležitostí. A to nemá nic s komunismem společného.
    A o sestřelu toho boeingu jsem nečetl nic než ideologické žvásty.
  • jen tak dál blbněte uSSá makakové a velký medvěd pošle vaší ekonomiku do kopru *3*
  • Prosím nezůstal by tam aspoň kousíček chleba nebo lžíce mléka? Od úterý jsem nejedl 8*
  • V Moskvě je i maso a u nás bude taky. Výstava je totiž putovní.
  • To poslední D v přezdívce určitě znamená Deaebil.
  • Je to nutné, Ivane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit