Přejít na výpis diskuzí

Američané se chtěli cítit bezpečně. Vyhodili kvůli tomu desítky miliard do koše

25.1.2017 14:34
Hana Dubnová 74 příspěvků

Když mají lidé strach, je potřeba je uklidnit bez ohledu na peníze. Jedenácté září byl pro Američany šok, který do té doby nezažili. Vláda jim chtěla dodat pocit bezpečí tím, že vyplýtvala až 150 miliard dolarů za projekty, které vůbec nefungovaly. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde je ten koš teď?
  • však prašiví američani si natisknou nové
  • Evropané se chtěli cítit nebezpečně. Vyhodili kvůli tomu desítky miliard do špinavců
  • VŠUDE je to stajný jak někdo může beztrestně utrácet peníze drzuhých aniž by se jich musel ptát zda s tím souhlasí je to VŽDY PRŮS€R! VŠECHNY DOTACE A STÁTNÍ PROJEKTY ZRUŠIT stát by měl zajištovat jen to nejnutnejší a také vybírat peníze jen na to nejnutnější zbytek ať si občané utratí jak chtějí!!! Dnes platíme skoro 60% daň ano více jak půl roku pracujete JEN PRO STÁT!!! Je to nenažraný otesánek a EET je přesně ten produkt co VŠECHNY STOJÍ peníze navíc nejen v přímých nákladech platech úředníků kteří to kontrolují a fakturách firem co to zajišťují tedy částce která na to jde přímo z daní (místo toho se rovnou mohla postavit ta nemocnice *3* ) , ale i v prokazatelně vyšších cenách díky EET!!!!
  • Tak už je jasné proč Putilín se svou smečkou prohrabává koše na odpadky. Myslí si, že tak zachrání svůj chanát před vychcípáním hlady. *15*
    • A tvoje noční palice Simone, říká si blijec pitomec, blila na Tiscali sama se sebou celou noc..hi..hi..že si blbej a teplej Simone?
  • do rána tu?
  • se tu zase pěkně vyřádil *1*
  • Vzpomínáte ještě na zeď v Matiční ulici? co údajných novinářů světa nás za to odsoudilo, že jsme rasisté?
    • No jo ale tam se bránilo těm co nepracují aby nekradli. Tady se brání Mexičanům, aby šli za prací *1*
  • ... je fajn, že nejdementnější český internetový póvl nespí, každý blbec je své ubohosti strůjcem |:)))
  • ... já to mám narozdíl od póvlu krásné: póvl ve své tuposti sem bude dolejzat furt, já nikdy, blbci :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit