Přejít na výpis diskuzí

Američané se chtěli cítit bezpečně. Vyhodili kvůli tomu desítky miliard do koše

25.1.2017 15:34
Hana Dubnová 74 příspěvků

Když mají lidé strach, je potřeba je uklidnit bez ohledu na peníze. Jedenácté září byl pro Američany šok, který do té doby nezažili. Vláda jim chtěla dodat pocit bezpečí tím, že vyplýtvala až 150 miliard dolarů za projekty, které vůbec nefungovaly. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kultivovaně jsem se rozloučil s primitivem tisíciletí, přeji dementovi dlouhý život v demenci :)))
  • opičíš se špíno. Bezmocný jsi tady výhradně ty. Musíš inkasovat moje kopance. A nic s tím nemůžeš dělat!
    • ... kdepáák, sračko, nikdy jsem zde a nikde jinde nepotkal nic primivnějšího jako tebe, zapiš si za své špinavé uši bezmocného primitiva, že nyní je chvíle, kdy slavnostně sděluji retardovi Česka, jak moc jsem se nudil, když z dementa nikdy nic kloudného nevylezlo, rozvíjej dál svou obohost :)))
    • ... jsi mým ochočeným d*mentem, zašel jsem sem v naději, že existuje d*ment jako ty, on je :)))
    • ... protože se zde nyní naposledy zabývám bezmocným pólem, moc děkuji kokotovi století :)))
      • ... za pozornost ubožáka :)))
    • ... udělám poslední výjimku v zájmu zpomalení degenerace největších obětí dementích diskuzí na tiscali.cz: radostně se loučím konečně navždy, protože primitivové, kteří se ještě dovedou sem doplazit, melou zjevně z posledního, nevadí, že oslovený póvl neví, která bije, tak tomu bude furt :)))
      • nikam nelez prase z chlívku. Dobře se mi do tebe kope. Budeš tady tak dlouho, jak budu já chtít. Větší špinavec na netu není!
        • ... je kouzelné, že ti nikdy nedojde, jak jsi primitivní duševní zdechlina :)))
  • ... mám dost výčitky, že se navážím do bezmocných vyděděnců společnosti, asi toho nechám :)))
    • ale no tak! Ty obecní hlupák a vyvrhel? Špína zdejších stránek? Běž opíchat matku, drbane!
    • máš dost, už dlouho
  • ... tragická úroveň primitivů, co zde bydlí, se pozná lehce: póvl nikdy nezajde na zprávy o sportu :)))
  • ... primitivní spisovatel s mým nickem se činil, akorát ty samé blitky primitiva nikdo nikdy nečte :)))
  • Můj soukmenovec Putin amerykánům pořádně zatopí!
  • Však náš fašista Putin jim ještě zatopí!
  • Jedině náš diktátor fašista Putin dokáže na světě vytvořit mír!
  • ... musím zjistit pohmatem, jestli má Simona zapařenou prdel, no a jestli šáhnu i do hovna, tak to bude super, mám to moc rád, voblíznu si všechny prsty :)))
  • Za blbost se platí se říká a Američani tomu dali cenovku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit