Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... kultivovaně jsem se rozloučil s primitivem tisíciletí, přeji dementovi dlouhý život v demenci :)))
  • opičíš se špíno. Bezmocný jsi tady výhradně ty. Musíš inkasovat moje kopance. A nic s tím nemůžeš dělat!
    • ... kdepáák, sračko, nikdy jsem zde a nikde jinde nepotkal nic primivnějšího jako tebe, zapiš si za své špinavé uši bezmocného primitiva, že nyní je chvíle, kdy slavnostně sděluji retardovi Česka, jak moc jsem se nudil, když z dementa nikdy nic kloudného nevylezlo, rozvíjej dál svou obohost :)))
    • ... jsi mým ochočeným d*mentem, zašel jsem sem v naději, že existuje d*ment jako ty, on je :)))
    • ... protože se zde nyní naposledy zabývám bezmocným pólem, moc děkuji kokotovi století :)))
      • ... za pozornost ubožáka :)))
    • ... udělám poslední výjimku v zájmu zpomalení degenerace největších obětí dementích diskuzí na tiscali.cz: radostně se loučím konečně navždy, protože primitivové, kteří se ještě dovedou sem doplazit, melou zjevně z posledního, nevadí, že oslovený póvl neví, která bije, tak tomu bude furt :)))
      • nikam nelez prase z chlívku. Dobře se mi do tebe kope. Budeš tady tak dlouho, jak budu já chtít. Větší špinavec na netu není!
        • ... je kouzelné, že ti nikdy nedojde, jak jsi primitivní duševní zdechlina :)))
  • ... mám dost výčitky, že se navážím do bezmocných vyděděnců společnosti, asi toho nechám :)))
    • ale no tak! Ty obecní hlupák a vyvrhel? Špína zdejších stránek? Běž opíchat matku, drbane!
    • máš dost, už dlouho
  • ... tragická úroveň primitivů, co zde bydlí, se pozná lehce: póvl nikdy nezajde na zprávy o sportu :)))
  • ... primitivní spisovatel s mým nickem se činil, akorát ty samé blitky primitiva nikdo nikdy nečte :)))
  • Můj soukmenovec Putin amerykánům pořádně zatopí!
  • Však náš fašista Putin jim ještě zatopí!
  • Jedině náš diktátor fašista Putin dokáže na světě vytvořit mír!
  • ... musím zjistit pohmatem, jestli má Simona zapařenou prdel, no a jestli šáhnu i do hovna, tak to bude super, mám to moc rád, voblíznu si všechny prsty :)))
  • Za blbost se platí se říká a Američani tomu dali cenovku *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit