Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Turci jsou naštěstí naši věrní spojenci v NATO. Proto jim všichni občané ČR drží palce v boji proti terorismu!
    • a taky za ISIS?
  • prosím tě Simčo, až si budu chtít podiskuovat s dětskými názory, tak se mrknu na dětské stránky nebo zvednu diskuzi doma... díky .- nechci.najdi si ve slovníku cizích slov význam slova "solidární" *15* *15* *15* *15*
  • Pusine takže sama přiznáváš že jedni čerpají peníze za pojištění minimálně
    zatímco druzí maximálně.

    Tomu říkáš solidární systém? Pro mě je to nefér systém protože ten kdo je zdráv
    platí každý měsíce peníze ze kterých má prospěch někdo jiný.

    Znovu říkám je to pokřivení trhu. V něm se platí za službu.
    Pokud budu nemocný zaplatím si lékaře. Pokud ne nebudu platit pojištění.
    To je stasrý Americký model a podle mě spravedlivější než ten náš.
  • asi někdo špatně chápe termín "solidární zdravotnický systém" znamená, stejně jako pojištění, že pořád platíme a jen někdy vybíráme, někteří vybírají celý život minimálně a jiní zase celý život čerpají mnohem více než do systému vložili - nebo byste si to s těmi nemocnými, na dialýzách, onkologiích, infekčních paviloneh, s parkinsonem.... chtěl raději vyměnit, abyste si přišel na své penízky?
    když někoho postihne skutečně vážná nemoc, a můžete to být třeba příští týden právě vy, nejste schopen z běžných příjmů uhradit náklady na její léčbu ani kdybyste si je odkládal celé, a co když souběžně taky onemocní manželka nebo dítě? pak tedy by vám zbývalo jen pěkně klidně zemřít.
  • Jinak pusinko kritizovala jsi USA za to že neměla povinné zdravotní pojištění.
    Já bych naopak řekl že to byl dobrý systém. Člověk platil lékařům jen tehdy když
    byl nemocný. Samozřejmě kdo si nespořil tak pak na ně neměl. Tak to chodí.

    V ČR platíme povinně pojištění každý měsíc ale každý měsíc přeci nemocní nejsme.
    Jde to proti logice trhu - platím přeci za něco. V tomto případě platím každý měsíc
    ale užitek z toho mají ostatní pokud nejsem nemocný.
  • zajímavé je, že v 50 komunistických letech jsem si vložky hodiny vyšívala.
    Dnes jsem si je koupila v krámě za třicet sekund.
    • Simčo, ty jsi těmi vložkami skutečně posedlá - nějaký fetišismus nebo co? tedy ale nevybrala sis dobře....
  • zajímavé je, že ti, kteří mají nejméně argumentů mají nejvulgárnější slovník a také nejvíce osobních výpadů.... čímpak to asi tak bude *15* *15* *15* *15* *15*
    • to je asi tím, že si ty vložky máš vyšívat dál a nemáš prudit svýma přiblblejma názorama a rádoby vtipy
    • to nebude tím, že jsi opravdický BLBEC na entou *1* *1* *1* *1* *1*
      • jsem ráda, když kritizuje ten, kdo podobný stav zažívá celý svůj život....
    • přééésně,banderovci byli vždy hulváti ,vaše výroky byli vždy racionální a vyvážené,proto dostáváte od primitivů co proto *3*
      • primitive
        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • z tebe se mě "pusinko" akorát tak narovnaj chlupy v pr....
  • "pusinko", no spíš si máš říkat "huba nevymáchaná", ty jsi ale pí..
  • Jsem komunistická Miss. Když se projdu po Ruské stepi v plavkách tak se našim
    kolchozníkům vzrušením narovnávají i srpy. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit