Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "pusinko", no spíš si máš říkat "huba nevymáchaná", ty jsi ale pí..
  • vrah vrahovi nohy nepodrazí!
    • Tak Proto Rusko vždy podpoří KLDR: *13* *13* *11*
      • nebo USA kohokoliv, kdo si od něj nechá vykrást zemi....
  • z tebe se mě "pusinko" akorát tak narovnaj chlupy v pr....
  • Tak to je trága, místo aby to dávali dohromady, tak to Amíci ještě více rozeštvávají.... dost by mě zajímalo, co by dělali, kdyby si kurdští pešmergové zbalili zbraně, výbavu a odešli z bojiště. Assad by to evidentně sám nezvládl..... přesně jak to napsal někdo přede mnou:"Vrána vráně oči nevyklove." A Turky jako členy NATO asi není nutné dráždit.... co kdyby to zabalili. *3* *3*
  • Turci jsou naštěstí naši věrní spojenci v NATO. Proto jim všichni občané ČR drží palce v boji proti terorismu!
    • a taky za ISIS?
  • No to je politický kotrmelec, vždyť nedávno jim zakazovali papadnout Kurdy ! *12*
    • Já jsem doma přepnula fotbal na telenovelu a také jsem po ráně udělala kotrmelec. *8*
  • Pusine takže sama přiznáváš že jedni čerpají peníze za pojištění minimálně
    zatímco druzí maximálně.

    Tomu říkáš solidární systém? Pro mě je to nefér systém protože ten kdo je zdráv
    platí každý měsíce peníze ze kterých má prospěch někdo jiný.

    Znovu říkám je to pokřivení trhu. V něm se platí za službu.
    Pokud budu nemocný zaplatím si lékaře. Pokud ne nebudu platit pojištění.
    To je stasrý Americký model a podle mě spravedlivější než ten náš.
  • musíme ale připustit, že nebýt Simči, diskuze by byly podstatně kratší, asi inteligentnější, ale rozhodně kratší... a Tiscali by ušetřilo *3*
    • Vlastně máš pravdu, v každý ZOO mají nějakýho exota a tím si zvyšujou návštěvnost, jen u Semjona je to pro Tiscali kontraproduktivní!!!
      • jo Semjon,Semjon to je taková místní figurka,něco jako banderovský Pepek Vyskoč *15*
        • zlej troll by mohl vyprávět,ten se sem chodí je tak lehce pobavit a vždy ho Tečka napadne primitivními žvásty *15* *15*
          • To ale není z tvý palice!!! Ty bys to sám nedal!!! *1* *1* *1*
    • přéééésně a hlavně by diskuze měli ten správný směr který nám pan Putin jistě ukáže,budeme doufat *3*
      • tak,tak myslím si že bez Putina se Evropa po hospodářské krizi nezotaví
  • jasně. aby zadrželi islamisty vyprodukované idiotskou politikou USA a NATO, k tomu jsou Kurdové dobří... ale jinak hr na ně. Myslím, že USA a ani Turecko svůj odpor a boj proti islamistům dělají jen naoko
    • přesně tak,myslím že Ussá ten IS stejnak podporuje,hodí se jim to do krámu *11*
  • Jsem komunistická Miss. Když se projdu po Ruské stepi v plavkách tak se našim
    kolchozníkům vzrušením narovnávají i srpy. *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit