Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podvázat:-)ty co vymýšlejí tyhle píp..
  • Další názorný příklad hnusu made in USA, o kterém místní fanatičtí amrdolové neměli tušení...
    • Dementní jedinci jako ty ten článek ani nedočetli do konce aby se dozvěděli o humusu made in ČSSR.
      S toho vyplývá že eugenika byla prosazována ve vaší rodině nedůsledně a chybně.
    • Moc jim to nepomohlo, samej degen je tam furt *15*
  • Je to hrůza jak ti amrdólové sterilizovali ženský a jak to učili nacisty, hnus!!!
    • A) Předně by jsi měl jako občan tohoto státu vypátrat kdo tyto zločiny páchol za komančů na našich lidech a za B aby ti to nepřišlo líto - tajné pokusy v sovětských laboratořích.

      ulozto.cz/hledej?q=tajn%C3%A9%20pokusy%20v%20sov%C4%9Btsk%C3%BDch%20laborato%C5%99%C3%ADch
    • A jak jsme my sterilizovali cikánky ?
  • Nedávno tu byl článek o tom, jak se Hitler inspiroval v Americe a podle ní založil koncentrační tábory. Tenkrát mě to děsně vzalo, protože moje lež byla veřejně odhalena a mě to znemožnilo. Tenhle článek je další rána pro mé ego, když se potvrzuje americký fašismus. Tohle my havloidi nikdy nezkousnem. Teď budu muset lhát ještě víc a doufat, že přelžu pravdu..
  • JA(inkognito) SouhlasímNesouhlasím
    Agent StB-KGB na Tiscali zase neopomněl házet špínu na USA, jen aby si vysloužil pár plesnivých rublíků.

    Co takhle uvést jak "sterilizovali" rudí ruští primáti? Když to byla ženská, tak se na ni nejdřív vystřídali a když to přežila tak ji ukopali k smrt. A když to byl muž tak rovnou rozkopali "píp". Anebo je zahnali do tajgy a nechali je tam pomřít hlady nebo sežrat hladovými vlky a medvědy.

    Znal jsem Polku, původem z velkého města ve východní oblasti, kterou po dohodě Stalina a Hitlera zabral Rus. Tam prý na poštách instalovali rentgeny a když někdo stál u okénka, tak aniž by o tom věděl dostal takovou dávku záření, že byl sterilizován. Ta žena také neměla žádné děti............
    Ty človíčku znáš akorát tak tiché obšlapování kolem vykřičených domů tím tvým ujetým způsobem a tato nezřízená touha ti zcela zdegradovala onu hmotu co ti mohla vyplňovat ten škopek co ti nasadil ŽIVOT NA KRK .... TY si prostě hlupák který chce jen upoutat pozornost a pro to se namažeš i lejnem makaka ...
    • Je vidět, že čapisral Já ovar játrovka jako anonym petr serjoža atd atd se činí. Stejně hloupé slinty, stejné lži, jako obvykle. Rentgeny na poštách, tyvole, ty hážeš fakt dobrý hlody. *15*
  • napsal to co mi lezi na jazyku a dusi a za cim si stojim , vymazou me tady odsud cernou tuzkou na veky . Tak jen ta tuzka .
  • Zase jednostranné napadání USA, proč se taky někdy nenapíše o sterilizaci třeba v Burundi nebo Botswaně???
    • nebo u nás?nebo v třetí říši?
  • Ve Spartě moc dobře věděli že poškozený jedinec je problém a proto to hned v zárodku házeli přes hradby.A příroda má mechanizmus selekce jen člověk si myslí že je chytřejší.Chytráků jsou plné hřbytovy. Dnes máme takové technoligie ,že i sopel udržíme při životě. Jen je otázka zda to má smysl *9*
  • Copak, copak. Pořád tady čtu jak se Hitler inspiroval ve válečných zločinech v SSSR a najednou se inspiruje v USA, nejdemokratičtějším státě na světě, a zrovna takovým svinstvem.
    • Něco se obrací:-)))?
  • Kdyby slovo "eugenika" nezdiskreditoval Hitler, mohli jsme dnes mít na tento problém jiný pohled a možná i zdravější společnost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit