Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Zemana dobrá zprava, alespoň na chvilku zapomenou na jeho pedofilní aféru.
    • Jen se neboj, Zeman nezapomíná a dohlídne na to, aby se to důkladně vyšetřilo. Takovýhle prasečiny nebude tolerovat. Jenže Amíci nám ty uchyly, kteří za to nesou zodpovědnost, nevydají. Takovouhle podlou lůzu oni vždy ochraňují.
  • To máte za ty hackery, bolševici..

    Nahrávat péčko s dětmi do computeru pana prezidenta Zemana se nesmí a ještě to svádět na Alabamu *11*
  • o americkém útoku a na Assadovu vojenskou základnu v Sýrii, řekl jsem si že se trochu pobavím a přečtu si na tiscali, jak Putinovi šašci kvílí a zuří. Nezklamali mě, pobavil jsem se. Když v Sýrii umírali civilisté následkem chemického útoku, mlčeli ti Putinovi komedianti jako ryby. Ale jen za to dostal Assad přes prsty, mohou se pos..t vzteky. Je mi jen líto, že muselo v Sýrii zemřít tolik nevinných civilistů, aby se tito Putinovi šašci mohli tak naplno projevit. Předem děkuji za mínusy. Je mi jen ctí je od těchto Putinových poskoků dostávat.
    • taky mě bylo líto těch dětí zavražděných američanama
      • A že ti není líto žen a dětí které nechal zplynovat proruský nacista Asad.
        a že ti není líto čečenských žen a dětí které povraždila Putinova soldateska.
        Masové hroby čečenských civilistů zůstaly po ruských okupantech
  • Je zajímavé, jak se celý západ vrhl na Rusko a Asada. To svědčí o jediném - Svrhli jsme Sadáma, svrhli jsme Kadáfího, zničili klid v Egyptě či Tunisku. Ti Rusové nám v Sýrii vadí. Musíme je dostat pryč ale to asi půjde těžko. Takže bez jakéhokoliv vyšetření,či politické dohody se balancuje na hraně spuštění III.světové války. Američany importovaná demokracie přináší jen války,smrt a lidská neštěstí. Jsme Slované a neprotestovali jsme proti tomu,že NATO ničí Slovany v Jugoslávii. Slovani sice mají pochybnou V4 ale nemají za sebou největší Slovanský národ a to je Rusko. Západu se daří Slovany cupovat na kusy.A nyní taky,aniž by proběhlo nějaké důkazní šetření, hned se použijí zbraně jako způsob zastrašování. Mě taky vadí,že byly použity chemické látky. Pochybuji však o tom, že by Asad a Rusové tak riskovali. Chybí mi Slovanská soudržnost.
    • Ano, toto je pravda. Slované nepochopitelně doslova kolaborují na svém sebezničení a odvracejí se od jediné jistoty, tedy Ruska.
      • Tvoje rusko nás 40 let okrádalo, ovládalo a 20 let vojensky okupovalo.
        Pokud se ti potom stýská tak jsi kolaborant jen ty rusofile.
        • vždy patřily k Rusku. I praotec Čečenec přišel z východu vylezl na kopec a pravil "jsme v Ř..ti" ale dějiny to zkomolily na "jsme na Řípu"
  • Zelený realisto. Konečně rozuný postřeh. Jinak tiscali debata nestojí jako vždy za nic.-
    Jen fanatické proruské vřeštění zdejší Putin klaky. Nic víc.

    Pokud má Rusko rozum tak se dohodne na odchodu Asada. Ten řezník už je tak
    zdiskreditovaný že u moci už se může držet jen za cenu brutálního teroru. A rusko
    si také nebude moci doolit dlouho jeho zvěrstva krýt a obhajovat. Už z důvodu mediálního
    obrazu, Bude muset najít za Asada náhradu a tu nemá. Proto je tu problém.

    Pro Trumpa byl Asadův útok doslova darem z nebes. Doma byl vyšetřován a pod palbou kritiky. Toto mu umožnilo změnit téma. Výsledek? Asad porazil sám sebe. ruským spojencům zkomplikoval život a USA posadil zpět do syrského sedla.
    • O změnu témata přece především šlo, proto také Američané tento útok sami naplánovali. A nešlo jen o téma "Trump", ale také o letecký útok Američanů v Mosulu, kde zahynulo na jednom místě v krytu asi 200 civilistů, včetně žen a hlavně dětí, protože o ty mají Američané vždy největší starost, že? Pročpak se o tom už nemluví? Nebyl to náhodou válečný zločin?
      • Plynový útok provedl tvůj proruský nacista Asad. Pohyb jeho útočících
        letadel je dobře zdokumentován,.
        Takže popíráním faktů a rrapným sváděním to na USA se daleko nedostaneš ruský šmejde
  • Myslím, že nic se nejí tak horké, jak se uvaří. Tahle hra má více úrovní. Prozatím se asi nemusíme znepokojovat.
  • Stydím se za to, že jsme v NATO! A ještě se mi to navíc rýmuje.
  • Tak nějak mě to připomíná "polské přepadení vysílačky v Gliwicích" taky jej udělali němci sami ale hned měli záminku k napadení Polska, američani jednají úplně stejně, u kohopak se asi učily? Že by u Hitlera?? *16* *16* *16*
  • Pokud je pravda, že nálet, jehož následkem se objevil v Sýrii bojový jedovatý plyn sarin, provedla syrská letadla z americkými raketami ostřelované letecké základny, tak se Trumpovi povedl důkaz toho, že ten bojový plyn nepoužilo syrské letectvo, ale že musel být v tom skladu zbraní islámského státu, který Syřané náletem zničili. Pokud by totiž sarin použili Syřané, tak by jeho zásoby museli mít právě na tom Američany ostřelovaném letišti, a po jeho zničení by se sarin musel objevit i zde.
  • o příčinách exodu Syřanů do Evropy. Stojí za ní Asad, kterého chrání Rusko.

    V rozvrácené Sýrii údajně funguje výdej pasů (!), jen za poslední rok jich vydal syrský režim asi osm set tisíc. Obstarání pasu stojí jednak peníze, a ty Asad nutně potřebuje, a pak majitel syrského pasu může bezvízově vstoupit do Turecka (ano, Turecko volající SOS o pomoc z Evropy, vyškemralo 3 miliardy eur, a přitom stále nezrušilo bezvízový styk se Sýrií!!!) a hrne se k pobřeží, aby se dostal do Evropy, tj. Řecka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit