Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K takovému uskupení - západnímu, se dnes hrdě hlásíme ! Tak buďme spokojení !
  • Bombardovat, bombardovat, bombardovat to atomovkama *1*
  • Ten vrah, který se sám nazval John, bude vypátrán a potrestán!
    Je to otázka času!
    • ne nebude, vraťte se na zem a přestaňte brát drogy
  • zdravím všechny (skoro) přesně toto jsem psal před pár dny k dopisu rodičům Fol. usa -ŘÍŠE ZLA,pěkný dokument každý týden na čt 2 (s názvem 100 let ameriky) až mě udivuje,co vše nám čt ukazuje,jaké hrůzy provází americkou světovou hrůzovládu za posledních 100 let. No a jestli už tohle někoho nepřesvědčí....pak jedině Chocholoušek
  • Japonci taky za WW2 "zlobili". Pak se jim dostalo výchovné lekce v Hirošimě a Nagasaki. A jak jsou hodní...
    • ale ale , narozdíl od němců nebyl nikdo postavený před soud , japonský sícař se omluvil ve stylu to já ne , to moji generálové , a jeden generál byl vybrán aby vzal vše na sebe a spáchal rituální seppuku , toť vše , žádný hon na válečné zločince , navíc japonci podepsali že nebudou svou armádu nikde vysílat , což jim američani povolili až letos , potřebují spojence pro své " bitky " v rámci " záchrany demokracie " *1*
    • mícháte jablka a hrušky
      stát můžete potrestat, ale jak potrestáte skupinu, navíc psychicky nestabilních jedinců?

      a btw Japonci nebyli potrestáni (ani Němci), jen prostě prohráli a díky začátku studené války začali s čistým stolem, celkem ironie
    • Za ty prasárny v Nankingu je to ještě málo
      • Svobodná Syrská armáda a ISIS to jedno jest.Al-KAida již není v módě mandelinek !
  • Jeden z mála článků, kde se otevřeně píše jaká je zahraniční politika USA a EU, včetně jejich důsledků
  • Nacismus, islamismus, komunismus... vsjo rovno.
    • No tak jako USA nácek by sis tady neměl na komouše otevírat hubu, ne?
  • Na to,jak se dožaduje islám o svobodě vyznání na celém světě a na druhou stranu provádějí čístky jim nehodlnými jiného vyznání.Tak se můžem taky dočkat toho,že to budou zkoušet i v Evropě.Docela by mě zajímalo,kolik evropanů,ať věřících,či bez vyznání by "dobrovolně" přešlo na islám. Můžem být rádi,že za nás nasazují svoje životy,vámi tak opovrhovaní amíci.Na to ale přijdete,až vám budou řezat hlavy ve jménu alaha.Jste obyčejní TUPCI *12* *12* *12*
    • ale jo, Islám do určité míry toleruje jiná náboženství (ve smyslu: příznivá doba, nesmíte své náboženství šířit ani dávat najevo, a musíte platit speciální daň) ...
      problém Islámu je, že má momentálně středověk

      je zajímavý, že muslimové utíkají z muslimských (arabských) zemí do těch špatných západních (protkaných nemuslimskou kulturou), aby unikli útisku a bídě, a pak tu někteří dělají bordel a chtěli muslimské právo ... paradox :-D
    • Dal sis správný nick. Protože ty tvé pomatené pohádky můžeš říkat jen dětem. Jinak nevíš vůbec která bije. V tom článku je to napsáno správně. Je na čase, že se najdou tací, kteří se nebojí napsat pravdu.
    • Ju hele-kdepak jsi to vystudoval?Máš to dost smotané.
      • A ty to máš rozmotané,tak mě pouč *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit