Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na to,jak se dožaduje islám o svobodě vyznání na celém světě a na druhou stranu provádějí čístky jim nehodlnými jiného vyznání.Tak se můžem taky dočkat toho,že to budou zkoušet i v Evropě.Docela by mě zajímalo,kolik evropanů,ať věřících,či bez vyznání by "dobrovolně" přešlo na islám. Můžem být rádi,že za nás nasazují svoje životy,vámi tak opovrhovaní amíci.Na to ale přijdete,až vám budou řezat hlavy ve jménu alaha.Jste obyčejní TUPCI *12* *12* *12*
    • ale jo, Islám do určité míry toleruje jiná náboženství (ve smyslu: příznivá doba, nesmíte své náboženství šířit ani dávat najevo, a musíte platit speciální daň) ...
      problém Islámu je, že má momentálně středověk

      je zajímavý, že muslimové utíkají z muslimských (arabských) zemí do těch špatných západních (protkaných nemuslimskou kulturou), aby unikli útisku a bídě, a pak tu někteří dělají bordel a chtěli muslimské právo ... paradox :-D
    • Dal sis správný nick. Protože ty tvé pomatené pohádky můžeš říkat jen dětem. Jinak nevíš vůbec která bije. V tom článku je to napsáno správně. Je na čase, že se najdou tací, kteří se nebojí napsat pravdu.
    • Ju hele-kdepak jsi to vystudoval?Máš to dost smotané.
      • A ty to máš rozmotané,tak mě pouč *1* *1* *1*
  • Díky za tento komentář. Jeden z mála pravdivých ve vší té české mediální bídě.
    • Také jsem si pečlivě přečetl celý článek a žasnul jsem. Kéž by bylo takovýchto objektivních článků v našich mediích více. A doufám, že pan redaktor, který toto napsal, nepřijde o místo!
  • K takovému uskupení - západnímu, se dnes hrdě hlásíme ! Tak buďme spokojení !
  • Mají to marné tuto ISIS zplodili a je to jejich dítě, neudělají s tím nic a budou dál sledovat jak jim vraždí lidi! Čím víc budou proti nim bojovat tím víc jich zemře, upletli si na sebe bič.
    • Nějakým zuřením nedosáhnou vůbec ničeho!
  • Nacismus, islamismus, komunismus... vsjo rovno.
    • No tak jako USA nácek by sis tady neměl na komouše otevírat hubu, ne?
  • "Problém je v tom, že tehdy ISIS patřila ke skupině, kterou Západ podporoval v boji proti vládě prezidenta Bašára Asada a jeho vládní strany Baas."
    Snad jsem tady napsal vražda provedená CIA v zastoupení.
    • ale ovšem Al Kaida byla stvořena a vycvičena na boj proti Rusům v Afganistanu, jak to dopadlo víme, bojovníci ISYL nebo jak si teď říkají ( žoldáci a posbíraný odpad všech těch nejagresivnějších islamistů , např. odsouzenci k smrti v SA, kteří dostali možnost jít místo trestu smrti bojovat proti Asadovi) dostali od USA a jejich největších kámošů z Anglie výcvik a výzbroj a dělají co ? no to, co umí, vraždit a chovat se jako největší bestie, když i saudský imán prohlásil, že jsou ostudou islámu, tak to je síla
  • Američané můžou poděkovat vlastní zločinecké vládě které Islámský terorismus
    sponzoruje. Začalo to v Afghanistánu. CIA podpořila tamní bojovníky v boji proti
    Sovětské armádě. Sponzorují je také v Sýrii kde mají svrhnout USA nepohodlnou vládu.

    Když Islamisté bojují proti nepřítelům USA jsou plně podporováni. Když zaútočí na USA
    jsou označeni za teroristy proti kterým je třeba tvrdě zasáhnout.

    Pokrytcký bumerang se jim tvrdě vrátí.
  • A to jako ta hollywoodska taskarice staci amikum k tomu, aby se nechali vodit na voditku? Tak to jim staci malo. Ti snad maji nejvymastenejsi palice na svete. Nejblbsi stado. A ti d.menti ve vedeni si mysli, ze totez plati pro harcovniky tvrdou ruskou totalitou? *1* *1* To jsou mi ale naivove. No, ale myslim, ze hooodne ovci od nas jim taky na vsechno naleti, kdyz se clovek podiva do diskusi. Budiz jim zeme lehka. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit