Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlej Trolle,ty jsi si dal tu práci s tím založit si nick téměř stejný jako má uživatelka americanka.simonka ??? jen aby to nedopadlo jako s Tečkou,koukám že nastupuješ do další schízy, tečkofobie ti asi nestačí ?? za chvilku budou podle tebe určitě všici americanka.simonka *15* *15*
    • Je demokratická zem a já si přeci můžu psát co chci a nic jsem neukral ty blbe! Odporujete si a dost vy demedemokrati!
      • demokratická země ? najednou ? zajímavé,rok tu od tebe poslouchám že jsme v područí UssÁ,tak jak to že se teď oháníš demokracií ?
        • Hlupák se projevil!
          • Zlej Trolle,nebuď labuť,vždyť víš že sem chodím jen kvůli tobě,minulý týden jsem se byl pobavit v show "na stojáka" byla to sice prča ,ale ty jsi komik roku *15* nemaj na tebe. *15*
          • Ty tu nekádruj rusofilní zloději nicků.
            Simona
            • Simona. Pokuid neumíš číst kup si brýle rusofilní zloději nicků.
            • Laskavě mě Simone nepoučuj co mám dělat!
      • Krást nicky a špinit názorovou odpůrkyni. Volat že ji vyštveš z debaty.
        Tak si rusofile představuješ debatu? Tak se vrať do Ruska.
        Když nesneseš jiný než Putinovský názor nemáš tu co dělat.

        Simona
        • Ne takto funguje cenzor! Ptal jsem se, jak SOUVISÍ ŽE MÁŠ KRÁMY S TÉMATEM!
          • Jak souvisí váš dědeček Tečka s tématem? Nijak tak tu nekádruj.

            Simona
            • Blbe ptal jsem se první!
  • Pro Kreml je to studená sprcha.

    V Polsku v Pobaltí i v Čr vítají Americké vojáky davy lidí. Většině občanů průjezd vůbec
    nevadí. Protestující Rusofilové jsou v drtivé menšině.

    Čím to bude? Zřejmě tím že Rusko své sousedy desítky let okupovalo a přineslo
    jim jen totalitní režim. O pokračovaní slušní lidé rozhodně nestojí.

    v Plzni bude přivítání ještě vřelejší protože ji armáda USA osvobodila.
    • Napsal rusofil SimonA *1918
      • Rusofilní zloděj nicků jsi ty.

        Jsem mladá proamerická demokratka Simona.
        Narodila jsem se v roce 1990:-
        • Já jsem nic neukradl. Jen dělám co ty!
          Odpověz huso!!!!
          • Já jsem tu týdny v jednom kuse nikomu nicky nekradla. Tak nelži rusofile.

            Simona.
            • Co tu překrucuješ slova?

              Vy rusofilové tu kradete nicky. Ukradl jsi soudružkuPusinku a nyní i američanku.
              Jen jsem všem ukázala jak pracujete,

              Simona
            • Jaktože kradeš Nicky? To je humus co jsi zač!
            • Jednou abych ukázala jak pracuje zdejší rusofil.
              A hned jsem to přiznala tak tu nelži.

              Nikomu jsem týdny v jednom kuse nicky nekradla.

              Simona
            • Naposledy dnes ty huso!
  • Jaká kolona?
    • Pátá Pche *14*

      Jsem chudý ubohý stařec. Nechcete mi přispět?

      Simon *1918
      • Varovala jsem tě rusofilní zloději nicků. Buď přestaneš krást nick nebo se ti bumerang
        vrátí.

        Mladá holka Simča
        • Polib si hemeroid trolle!
          • Ty jsi Rusofilní zloděj nicků Zlý Troll.

            Ničíš celou debatu ubožáku.

            Simona
  • Ježíš Maria, to budou mít komouši zase noc. Celou noc se budou klepat strachy pod peřinou a to až do středy do večera. A tomu ještě ten přechod na letní čas. *1* *1* *1* *1*
    • Ten přechod na letní čas již byl před příjezdem (jestli se tomu tak dá říci) těch usmrkánců. Héééj já tě zachráním...dobrááááááá...hergot kde jsi ? .....aaaaa nějak mi to nejede... počkej pár minut pls..maybe hours *16* *16* *16*
    • To víš že jo rusofile! Už podle obrázku!
      • Těžko to může být rusofil když odsuzuje tvého diktátora Putina.

        Rusofilní zloděj nicků jsi ty.

        Simona
  • Zlej Trolle ,jak to že neblokuješ konvoj ?? všechny tvé nicky jsou tady na chatu,tomu nerozumím,hledal jsem na záběrech v TV nějakou držku,která by asi odpovídala tvému profilu bolševického kolaboranta,ale bohužel jste vypadali tak nějak všici stejně *15* parta zapšklých ,rudých nerváků.Nebýt té ochranky od policie tak by jste dostali od slušných lidí pořádně po hubě *15* *15* *15*
    • Zlej Troll má službu, obsluhuje klikací automat. *2*
      • Zlej Troll je takový tupec, že nemůže nikoho trollit. Nemá na to palici. Tu dutou kouli nosí jenom proto, aby mu nenapršelo do krku
      • dle kliků na Vás právě udeřil jeho hněv *1*
        • Sakra, tolik negativních kliků, jen aby nezavařil klikaci automat. To by mu pak vyšetřovatelé z KGB-Gestapo narvali flašku od vodky do "píp", tak jak to mají ve zvyku. *6*
  • Zase jenom Čapisral. Tentokrát pod svým momentálně nejoblíbenějším nickem americanka.Simona *15*
    • Neexistující Tečka straší pouze ve tvé rudé pomatené hlavě.
      Krást nicky a lhát - na to se zde zmůžete jen vy rusofilové.

      Mladá holka SImona
      • všichni ti to eTečkoAlino věříme *12*
        • Alino je zcela jiná přispěvatelka kecale.
          pOkud znáš nějakého Tečku je to tvůj problém. Já v Plzni nikdy nebyla.

          Simona
    • to byl Tečka *3*
  • A může snad někdo čeakt něco jiného od komunistických bestií řízených bolševofašitsickým uchyláckým skřetem z kremlu???
    Odkud vzešlo vše hrůzné za posledních x.desítek let - ano od rusáků a jejich přisluhovačů - je to jen lidský odapad - je to stejné jako kdyby v německém sněmu zasedali příslušníci NSDAP.
    • Máš to hochu těžký, takhle se zničeho nic poblinkat.. *1* *1* *1*
    • Zase jeden, co se mu uvolnil svěrač... *1* *1* *1*
    • Ty si tu akorát hraješ s prázdnýma slovama, jinak jsi tupec, kterého někdo navedl, aby používal slova, kterým sám nerozumí!!!! *12* *16*
  • Americký konvoj vítají davy lidí.

    Putinova TV - pohádky strýčka z KGB však s nepohodlnou pravdou jako vždy zatočí.

    Ruskému lidu pustí záběry demonstrace z listopadu 1989 a budou tvrdit že tento
    mohutný dav dělníků a rolníků odsoudil Americký imperialismus. *15* *15* *15*
    • Oni tam nemají ZOO?
    • předpokládají patrně, že je v dobré náladě vidí naposledy, až budpu procházet příště, půjdou pěšky a s pláčem , budou prchat z Ruska jako žíznivá čára *3* *3* *3* *3*
      • A já jsem si bláhově myslel, že už Tě rozdrtila kola našich spojenců.
  • Vy pořád kecáte? No jistě vy muži máte času dost! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    Služka které říkáte manželka uklidí vypere vyžehlí. *16* *16*

    Když na to máte chuť škemráte. . Pak máte v TV fotbal a to je samé uhni máš tlustý sklo.
    Neruš. Vůbec vám nevadí že dávají krásný romantický film. *16* *16* *16*

    Silná a bolestivá menstruace. Brala jsem ibalgin než jsem přešla na zdravější bylinky.
    Vám mužům to připadá srandovní : he he má krámy. Dobře jí tak. *16* *16*

    Dala jsem si hamburger a Hot dog hééééč. Simča
    • :-) Sima, blazen, to asi vetsine uz doslo...
    • Dej si hadr na palici, Játrovko!!! *12* *16*
    • Simone,Simone, chlapče, ty se nevyučíš... *1* *1* *1*
      • Jsem holka. Kluk tedy chlupaté hrubé stvoření na nošení tašek jsi ty.
        Tak rádi si hrajete s tou vaši směšnou žížalkou a pak se vy střelci netrefíte ani
        do záchodové mísy. *16* *16* *16* *16* *16* *16*

        Simča.
        • Simone, prosím tě, vlastní zkušenosti nám tady neprostírej... *1* *1* *1*
          • Jsem holka. Pardon ty znáš holky jen z pánských časopisů které si v noci
            s baterkou tajně prohlížíš. *16* *16* *16* *16*

            Simča
            • Jsem pěkná mladá holka. Závidíš? To je dobře. *2* *2* *2* *2*

              Simča
            • Jesm holka, jsem holka, jsem holka..kdy už tomu konečně uvěříš, Simone... *1* *1* *1*
            • Jsem holka brouku. Říká se že když tě prohlížel doktor tak tvou chlapeckou
              chloubu nemohl najít ani s lupou. *15* *15* *15* *15*

              Simča
            • To víš, na tebe není vidět ani baterkou, chlapče, už jsi se viděl nahatej? *1* *1* *1*
  • solder-většího ubožáka jako jsi ty jsme tady ještě neměli.Odkud pocházíš??Z Chánova nebo z Luníku??kdo tě vychovával demeente?Myslel jsem,že i v diagnostácích se polomozkům jako ty dostane nějakého přehledu,ale vidím,že se pletu.Jestli máš vychovatele nebo fotra,tak ho popros,at ti odřeže hlavu a naseere ti do ní-aspoň tam budeš něco mít ty vypatlaná ,tuupá lůzo.Odstěhuj se na východ do stepi,tam můžeš obcovat se sobi a ovcemi.
    • Jsem rád, že jsi se projevil. Alespoň tady všichni vidíme, že tvé IQ je na úrovni dnešního data. Ale i to dnešní datum je na tebe příliš vysoké.
    • tečko jr. ty blbe,podívej se na výsledek hlasování a pak si nech odřezat tu tvoji pitomou palici a do toho tvýho krku nasereme všichni.
      • tečko ? bože ty jsi můj kámoš Zlej Troll *15* ještě že tě tvá tečkofobie vždycky prozradí ty schízo *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit