Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak když už je to venku *1*

    Jsem starrý oplzlý Simon, narozený v roce 1918 a mám býdu. Proto zde hledám někoho, kdo se mnou půjde.

    Internetová kavárna taky není zadarmo a podpora nestačí *13*

    Pochopte mě prosím, jako narušenou osobnost. Ta bolestivá menstruace byl vlastně velký hemeroid, který mě fakt dostal.

    Hnusný páchnoucí Simon
    • To je ale ubohost hodná jedině komunisty. Hned jsem si všiml, že " americanka.Simona" a " americanka.Simon" nejí jedno a totéž. Takováto zákeřnost je vlastní opravdu jenom obyvateli stepní říše. No, ale nejsem oprávněn dělat advokáta nicku " americanka.Simona".
      • Já jsem praváé nick a bohatýaé duchem *15* *15* *15* *15*
        • Jsi Ruský ubožák. Simon a Simona jsou dvě různá jména.

          Simona
          • Jistě ubožáku hlavně že jsi ukradl američanku a dáš si téměř stejné jméno.
            Jenom aby jsi mohl pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni.

            Simona
            • Jsem holka. Přestaň špinit a pomlouvat názorovou odpůrkyni.

              Simona
            • Vezmi to jako chlap a nebul.

              Jo a užij si to na mácháči lamičko

              Smrdutý Pusin Simon
          • Simon je Simon a Simonem zůstane! Trochu jsem parafrázoval jeden klip. *15* *15* *15*
    • Pěkná sebereflekse a nebo to snad byla nám Čechům vlastní satira? No, tak přeci jenom je ve Vás něco Českého:-)
      • JIstě pochvalte Ruského zloděje nicků. Opravdu úroveň krást měsíce nicky
        a špinit názorovou odpůrkyni.

        Simona
        • Ano, ale já nic neukradl, já mám ten nick změněný ubožáku!
          • Rusofilní ubožáku.

            Týdny jsi kradl nick soudružkaPusinka. Tak si ho sežer a nekraď další,

            Simona
            • Jsi trapný rusofile.

              Simona
            • Já nic neukradl, já mám změněný nick, jako ty hlupáku!
      • Díky, nepošleš mi na kavárnu? Jsem už starýá khluka *7* Teď ani nevím. *15* *15* *15*
        • Jistě pomlouvat a špinit názorovou odpůrkyni na debatě.
          Na nic jiného se Rusofilní parta ubožáků na Tiscali nezmůže.

          Simona
          • Teď mi ten hemeroid praskl, bože to je krve!

            Nemáte dubovou kůru, u nás jsou jen jedle.

            Pa škaredý SimonA *15* *15* *15*
            • Jsem pěkná mladá holka.

              Na takovou se ty nikdy nezmůžeš proto jen bezmocně závidíš a pomlouváš rusofile.

              Simona
      • No TohlE:-) Jsem tušil , že je tam toho moc našeho:-)
    • Hezký životopis. Jsi prostě chudák socka a ubožák - prostě Rusofil. *15* *15* *15*

      Já jsem mladá holka.

      Simona. *5*
  • Ach jo, to je šaškárna, jak je mi vcelku ta okupace šumák, tak když vidím ten tyjátr v mainstreamu, musím se chechtat!!!
    I zarytýmu vlezamrdólřitníkovi musí z toho běhat mráz po zádech!!!
  • Já jsem se měl za komunistů dobře,
    .

    Díky rudé knížce jsem mohl beztrestně vraždit a krást.
    Nyní mě to zlá demokracie neumožnuje. Bůůů.
    • To víš že jo Simčo, ale tvou minulost, jako kolaboranta už známe. Akorát jsem nevěděl, že jsi i vraždil Simone
      • To psal Ruský fanda BTW pokud neumíš číst zloději nicků.
        ale popsal to dobře. Takhle to za vaši hrůzovlády fungovala.

        Demokratka Simona
        • Nezlob se Simone, já ještě čísla rozeznám. Jsi v koncích co? Blbý!
          • Jsem holka ty ulhaná StBácká tlamo.

            Simona
            • Já jsem holka. Pokud neumíš číst pořid si bíílou hůlku a slepeckého psa.

              Simona
            • Simon!
              Simon!
              *6*
            • Varovala jsem tě. Pokud nepřestaneš krást nick tak se ti to vrátí.

              Já jsem ti nikdy nekradla nick celé týdny. To děláš ty Putinovské *12*

              Simča
            • Už tři lidi sem píšou pod mým nickem husičko!
  • Šedivý už přiznal, že jde o demonstraci síly (ČT24)
    Nadšené davy vítají..... na hranicích 200 lidí - dav jak stehno (ČT24)
    Chichichi
    • Lidé nestojí jen na hranicích, ale i podél silnic (ČT24).

      Proč taky jezdit na hranice, když pojedou nedaleko tvého bydliště? Mysli. jestli ti to trochu jde.
      • To by mě zajímalo, s čím v mém příspěvku nesouhlasíte. Sami to nevíte, že? *1* *1* *1*
  • Náladu a postoj destitísíců, statisíců, troufám si říct desetimiliónů spoluobčanů k okupaci ČR američany máme zmapovanou, takže na podzim můžeme začít v Brdech stavět nový Pentagon pod novým názvem Pentagram!!!
  • Rubl umřel. V Rusku zase bude hladomor. Brzy se z ulic začnou ztrácet psy
    a malé děti.
    • Jak s tím souvisí Korejská skupina PSY? To mi simone vysvětli!
      • Jsem holka.- Simona.

        Co vrah a zloděj Putin? Hodlá Petrohradu vrátit ty miliony o které tamní lidi v 90 letech
        okradl?
        • hned, jak Kája s čírem a jemu podobní vrátí biliony, o které nás okradli /a církve jakbysmet/ *15* *15* *15* *15*
        • Simon! Simon! Simon! Simon! Simon! *15*
          • Simon? Jo to je ten tvůj přítel z Gay klubu Zlý Trolle. Tak si to spolu užijte. *2* *2* *2*

            Mladá holka Simona
  • Do prkenné ohrady. Ten "cvok" Stropnický zprvu hovořil o demonstraci síly. Pak jak zjistil, že je to v rozporu s NATO a od toho upustil. Prej jen průjezd (jen pár noclehů, trať je teď asi drahá). Ale co již nikdy historicky nevychytají je tan název. Dragounská jízda.Co chtějí? Jen plivat oheň.
    • Co chceš od takového blba!
      • Jsi rusofilní ubožák.

        Týdny jsi kradl nick soudružkaPusinka. Tak se s ním zadav a nekraď další.
        Udělala jsem si američanku ale tu hned ukradneš také.

        Snažíš se jenom pošpinit názorovou odpůrkyni.

        Simona
        • Takže ty huso můžeš ostatní ne. Nedělám nic špatného!


          Odpověz ty pussy!


          Simon*1918
          • Já jsem tu nikomu jako ty týdny nikomu nicky nekradla. Tak nelži a nepomlouvej.

            Simona
  • My Rusi vraždíme jenom když máme hlad, a protože jsme líní makat a západ na nás uvalil sankce, tak máme hlad právě teď!
  • Pane Palínek, kdybych před rokem 89 řekl, že jsou Usáci nacisti, tak by se mi nic nestalo, zrovna jako za kritiku zlodějského dobytka který zničil podvodem mou vlast!
    • Opravdu vás lituji s tímto názorem máte skutečně těžký život.
      rusák je jen lidský odpad - mrtvý rusák- dobrý rusák.
    • Tvá vlast je tak možná KLDR,nebo ten stát stepních notoriků který si říká Ruská federace,tady v Čechách jste vy rudí pitomečci je trpěni,buďte rádi že vás po revoluci národ nepověsil *11*
      • Jejda, už tu zase nějakej běhá s oprátkou, zřejmě z toho bude maturovat.. *1* *1* *1*
      • jen klikej ty ruská špíno *15*
  • Ať žije NATO v čele s USA!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší