Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboť Pán Bůh pravil :"američanko.Simone, budiž blahoslavený chudý duchem, nebudeš moci rozpoznat svoji naprostou duchovní nedostatečnost."
    • Jsem holka skautíku. Pokud máš chuť a peníze tak dej vědět. *5*

      Simča
      • Ano přiznáváte tu věřejně že jste prodejná "píp" za prachy se tu na webu prodáváte až dost...brzděte Simčo.
        • Ahoj fešáku.

          Simča. *5*
          • Je mi líto, že to musím napsat, ale po tom co reagujete na má slova, a to přímo.....no prostě musím napsat, že jste dnes za špínu:-( Nemám nic proti lidem z Ameriky, ale děláte jim zde nickem ostudu!!
      • Tak mám pocit Simone, že už ty odpovědi kopíruješ, aby ses náhodou nesplet...zkus to, řekni pěkně "jsem kluk"..noooo *1* *1* *1*
        • Simon? To je tvůj přítel? Tak si to s ním večer užij Honzičku.

          Mladá holka Simona. *5*
          • Tady je všechno možný, za mladou holku Simonu se může schovat starý důchodce Simon... *1* *1* *1*
            • Narodila jsem se v roce 1990 zlato.

              To ty už jsi byl po škole a zametal ulice viď. *15* *15* *15* *15*

              Simča
  • Proč dragouni? Spíš agresoři a vejtahové!!!
  • Už mě to tady nebaví.Ještě jednou si zanadávám,to mě dělá dobře.Americanka.Simona je stará K R Á V A a Kolibřík je starej osel.
    • A ta rudej ko.ot *1*
      • Co to je" A ta rudej ko.ot".Ty jsi to poplet ,viď ty imbecile.Podívej se do starého lékařského slovníku,kolik IQ máš blbe.
  • "Vy byste neprodal své děti," opakoval generál Guillaume a prohlížel si hřbet své ruky.
    "Kdoví," opakoval jsem, "kdybych měl dítě, šel bych ho možná prodat, abych si mohl koupit americké cigarety. Je třeba kráčet s dobou. Když už jsme zbabělci, musíme jimi být se vším všudy."

    jakoby se to určité části našich příznivců války proti Rusku týkalo - nezdá se vám?
    *10* *10* *10*
  • bože, ani si nezajistili pohonné hmoty? tak to už se úplně přestávám bát *15* *15* *15* *15*
    • Lžeš,jsi připodělaná ty Natašo, kvičíte jak podsvinčata když do ČR přijiždí jiná armáda než ta Ruská
      • a to víš že ne, jejich tempo a připravenost je tak úžasná, že se diví,. že sem vůbec trefili. jsou směšní... *2* *2* *2*
      • Jojo, až nedejbože začne válka, stáhnou se usani za móře a budou bojovat do posledního evropana... *1* *1* *1*
  • Qalitní technika, nebo špatný dálnice, jeden stryker zůstal nepojízdný na dálnici, romáci ho štípnou a budou mít co do šrotu!!!
  • Rusko i USA jso velké rozlehlé země.

    Samostatný rozumný osadník však zem v USA zůrodnil a založil ranče poskytující
    stravu okolním vesnicím a městečkům.
    Ruský nesamostatný mužik se strádajíce pod rudým bičem dal na pití vodky.
    Výsledkem jsou časté hladomory a vesnická chudoba.

    Medveděv si posteskl nad nesamostatnosti ruských občanů. To je ale vina carů a bolševiků.
    Protože každý kdo byl samostatný byl trestaný. Diktátor chtěl jen podrřízené otroky.
    • Milý Simone, ten rozumný americký osadník ale před tím zúrodňováním zmasakroval milióny původních obyvatel, Indiánů, kteří tam tisíciletí žili v souladu s přírodou. Ti, kdo přežili, byli zavřeni do rezervací a bílý muž z nich udělal alkoholiky. Tuhle temnou karmu si nese Amerika dodnes a jednou na ní tvrdě doplatí.
      Ano, i Rusové měli těžkou karmu, trpěli pod carem a pak i pod bolševickou vládou. Nesli hlavní tíhu druhé světové války, ale nikdy nevrhli na cizí kontinent, nevyvraždili původní obyvatele a nepřivlastnili si jejich zem.
      • Jsem smradlavý dědek Simon *1918
        • To jste vy všichni, vypatlaní komunističtí kolaboranti s fašistou Putinem!
          • Nekraď nicky Simone!

            Simon * 1918
            • Ty a názorový odpůrce, Ftip dne telátko!
            • Umíš jenom špinit názorovou odpůrkyni na debatě rusofilní ubožáku.

              Simona
            • Nevěřte jí, je to chlap!
            • Jste rusofilní zloději nicků a ubožáci.

              Mladá holka Simona.
      • Jsem holka zlato.

        Rusko vedlo po staletí agresivní války a podrobovalo si sousední státy.
        Jak vznikl SSSR? Tak že Rusko násilně připojilo okolní státy.
        Po 2. světové válce Rusko svoji totalitní vládu přineslo i na Balkán a do Východní části EU.
        Zanechalo po sobě bídu a miliony povražděných nevinných lidí.

        Dnes Rusko ukradlo část Gruzie a Ukrajiny. V čečensku provádělo také hrozná zvěrstva.

        Simča
        • Simone, jenom Rusko vedlo agrasivní války? Kdo měl největší kolonie v 18. a 19. století? A prosím, vyjádři se mně k těm Indiánům. Není to pravda. Nechápu také ty minusové hlasy, když uvádím pouze historicky ověřenou pravdu. Nebo se internetoví trollové skutečně tak snaží?
  • já jsem rád,že jsem tak populární,byl vždy můj sen,děkuji přátelé *14* *14* *14* *14*
  • Upozorňuji, že jsem nikomu nic neukradl a demokraticky jsem si zvolil login.
    • Jistě na 99 procent stejný jako má tvá názorová odpůrkyně.
      To je náhoda co. Jednou už jsi se dokonce podepsal jako SimoNa.

      Předtím tu týdny někdo kradl soudružkuPusinku. Když jsem zrušila přestal
      ji používat i rusofilní zloděj nicků to je náhoda co.

      Snažíš se jen pošpinit názorovou odpůrkyni.

      Simona
      • BTW - BTW.. co huso!
        • Abych ukázala jak zdejší rusofil pracuje.

          Nekradla jsem ho však týdny v jednom kuse jako to děláš ty ubožáku.

          Simona
    • Zlej Troll - demokrat *15* *15*
    • A on s tím má někdo problém???
      Tak na něj s e r!!! Havloidi by zřejmě zase chtěli tu svoji demokracii, oni můžou, jiní ne!!!
  • Jeden z obránců demokracie zavolal: "Ami go home" na projíždějící kolonu, poté k němu přistoupil jeden z přítomných policistů a vyzval jej, aby tohoto urážlivého jednání zanechal.
    Zřejmě o5 dobře jazykově vybavený fízl.
    • vy jste tam byl ? nebo to odvysílala Russia Today ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit