Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Játrovka a americanka.Simona jsou dva američtí kolaboranti a zrádci českých vlastenců.Nejraději bych vás nechal hodit do sraček od prasat,tam taky patříte.
    • kolibřík-čeští vlastenci?????????????kdes na tom byl ty imbeciile???nikdy tady žádní nebyli....leda tak v tvé choré mysli-toto je národ bezpáteřních sraaček,které vždy lezli všemu a všem do prdelíí a hlavně nejzávistivější národ na světě-a ty jsi toho zářným příkladem ty matkomrde
      • vlad je starej kozomrd,viď ty K R E T É N E
        • raději kozomrd,než matkomrd kolibříku bezčuráku *1* ,svého tátu jsi pííchal taky?? *1*
          • Tak jak je kozomrde vlad?
            • koukám matkomrde,že potřebuješ dostat po tom svým rudým ryypáku
    • Nastal čas postavit bolševickou soldatesku mimo zákon a ruský kolaboranty, jako jsi Ty, věšet za koule v průvanu.
      • Ty můžeš tak někoho věšet za koule ty blbe.Ty ani nevíš,kde koule jsou ty transvestite.
      • no jo, to se pozná pravý demokrat *15* *15* *15* *15* *15*
        • Pro bolševika nikdy demokracie neplatila a neplatí !!!
          • kdo to řekl?
    • Kolibříčku,i ty vlastenče *3* jo jo,sni dál svůj rudý sen o házení lidí do exkrementů.
  • Byl jsem v Bohumíně 10:30 a asi po hodině projelo cca 10 aut ,plno lidí, počasí nic moc, možná více policajtů něž vojáku.Moc hunbuku pro nic.Myslím že dny nato v Osrtavě mají větší koncentraci vojsk. *9*
  • Abych dostal svých 45 000 rublů, musím napsat 135 komentářů deně.
    • Abych si mohl při penzi pomoci, prodávám za dolary hemeroidy.

      Jinak rubl Simone stoupá. To se nám ten den kazí co?

      Zdarec, nebavíš mě! Simon
      • Jsi Rusofilní ubožák a zloděj nicků.

        Mladá holka Simona
    • můžu potvrdit, máme takové smlouvy
      • Slabý pokus, ale kolik už jsi ukradla nicků nulo! Poškozuješ tu lidi od té doby co tě tiscalo najalo kravko!

        Jediné co umíš krást, lhát a udávat Simone

        Styď se!

        Smradlavá opelichaná Simon *1918
        • Jsi Rusofilní zloděj nicků a ubožák.

          Týdny kradeš nick soudružkaPusinka. Zrušila jsem ho a udělala si američanku.
          Tu ukradneš také *12* .

          Mladá holka Simona
          • Dokud tu budeš svinit, budu tě Simone ničit!

            Kráááá Kráááá

            Simon!
            • Tak mě tu neraď co mám dělat, když je to svobodná debata trosko:-))))
            • Jsem holka.

              Toto je svobodná debata. Napsala jsem pro Rusko nerpohodlnou pravdu to ti vadí.
              Ty chceš vyštvat a ničit názorovou odpůrkyni.

              Totalitář jako ty nemá v EU co dělat. Táhni domů Ivane.

              Simča
  • Koukám, že Klvaňovi potrati se probudili.
  • Ja dam vsje rublé za chljéba pro svajé rybjáta! Hilfe! Help! U nas v Rucciji bolšój glad!!!
    • kde je Ruccia? *15* *15* *15* *15*
    • Nauč je chlastat vodku, té máš dost. Nebo skončíš jak Němcov!
  • Žádný přejetý Rusofil

    Ale americký vlezprdele jako by pršely.

    Šimon
    • Podívej zlato! Když ukradneš nick jednou dvakrát je to srandovní.
      Pokud ho však ukradneš stopadesátkrát je to už pouze otravné a nudné.

      Simča
  • my komunisti a kolaboranti s fašistou Putinem jsme zachránily ČR před okupnty z USA!
    • Vůdce Putin mi ráno poslal děkovný dopis a zvýšil mi plat ze 40 na 45 000 rublů!
  • ale Stando, vždyť ještě včera byli běžní lidé socky a lůza... co ta změna? a tak je tio s vámi pravičáky vždy, lidi vás nezajímají, jen ty vaše prachy a ty vaše války a proto končíte kamarádi....a to je na tom nejlepší, USA nenávidí celý svět , jen hlupáci z Polska jej milují, protože si myslí, že urvou kus Ukrajiny a že jim zůstane i kus toho Německa, co jim SSSR zajistil - ale já bych na to nesázela...
  • ta fotka toho blbečka s americkou přiblblou vlajkou,to je něco
  • Masmédia: vojenský konvoj USA ztratil v Česku jedno obrněné vozidlo Stryker
    • sestřelen?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit