Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • komouši třeste se, podle vámi nastavených pravidel bude přejezd trvat dočasně minimálně 45let, i když srovnávat se to nedá. Ví se, že nebudou jezdit tanky po lidech a že nerozstřílí fasádu Národního muzea samopaly
    • už teď mají dluh 18 bilionů a dusí je jen splácení úroků, dávám kapitalistovi rok...maximálně dva....Rusko nemá možná na modernizaci armády ale USA nemá na základní životní potřeby.....
      • to je zajímavé, že každý, kdo v Rusku vydělá nějaké peníze, tak se okamžitě odstěhuje do USA nebo minimálně na západ, i ta levobočková putinova milenka rodila ve Švýcarsku
  • Jsem Putinova agentka,

    Chtěla jsem proti američanům také bojovat ale pak jsem je uviděla a nadělala
    jsem si do rudých kalhotek. *8*
    • Včerejší den ukázal že nás proruských kolaborantů je tu málo. Takhle to
      Putinem okupované NovoČesko nevybudujeme soudruzi.
      • Doufám,že to náš prezident Zeman nějak u pana Putina zařídí aby nám odpustil,že ta akce na zastavení konvoje nevyšla *9*
        • Jasně pussy! *5*
          • Najdi si vlastní nick - Rusofilní ubožák a ulhanec. To je jméno pro tebe.

            Simča
    • A co hemeroidy Simone!

      Simon!
      • Ten má leda tak tvůj Zeman rusofilní zloději nicků, Zeptej se jeho.

        Já jsem mladá holka.

        Simona
  • Podle toho na boku se tam pro rok 2015 můžeme klidně připsat:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1428390387455234&set=p.1428390387455234&type=1&theater
    • Kdyby si skřet Putin měl napsal na rubášku kam všude udělali Rusové nájezd, musel by mít mnohametrovou vlečku. *1*
      Uvědomme si, proč tam USA zasahovaly a proti komu. Likvidovali tam ten tzv. "národně osvobozenecký boj" podporovaný Rusem. *1* *1*
  • Vojáci USa pouze projíždí. To Rusák k vám vtrhne bez pozvání a 20 let vás okupuje.
    • Viděl jsem našeho Fuhrera vraha Putina a celý jsem z toho zvlhnul.
      Snad mě naše pusinka půjčí rudé kalhotky se srpem a kladivem.

      Rubl umřel a já na nové trenky nemám.
      • ano, takto vypadá klasický rusofobní diskutující, bez argumentů zato hrubý, bez vtipu zato blbý, díky *15* *15* *15* *15*
  • Z jiného soudku o hrdinné armádě USA... nevím co je na tom pravdy.. pokud ano, je to bomba která zahýbá světem... ale čtěte...
    http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/test-americke-laserove-zbrane-znicil.html

    US Laser Test Destroys Germanwings Airliner Killing 150 Innocent Civilians
    http://www.whatdoesitmean.com/index1852.htm
    March 25, 2015
    By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
    • Občane, ta goebelsovština silně páchne vodkou, To mezi Evropany nezabere. *1* *1* *1*
      • Vodku nepiji, jen se dívám co píší v té zamilované a svobodné émerice *1* *1* *1*
        • Občane, nediskutuji o tom kdo pije vodku, jen jsem uvedl, že "ta goebelsovština silně páchne vodkou". Já ten zápach cítím až sem. *1* *1* *1*
    • Zlatíčko snad nebudeš věřit tak primitivní propagandě.

      USa testuje své zbraně v poušti. Na vlastním území má prostoru dost.
      Některá její tajná letadla poplašili pár lidí obávajících se invaze UFOnů.

      *15* *15*
      • Ale zlatíčko, nebolí tě po tak krušné noci? Ale k věci... to přeci píšou sami o sobě tví kamarádi a přece to nebudou zkoušet na svých lidech, že jo... nebo že by to byli zase rušťí špioni.. kukni radši pod pohovku ať máš klid pro ty tvé žvásty na netu

        orgo-net.blogspot.cz/...i.html

        překlad z www.whatdoesitmean.co...54.htm
        Obama zuří nad sestřelením letadla Germanwings, odmítá se sejít s vůdcem NATO
        Obama Rages Over Germanwings Plane Shootdown, Refuses To Meet NATO Leader
        By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers
        March 27, 2015
  • Jak vidím jsou tu dvě skupiny proti Americkému konvoji,komunisté kterým bylo za totality
    dobře za udávání obyčejných lidí a posílání do uranových dolů a ještě kdo byl komunista
    měl lepší práci,druhá skupina jsou potomci česko-ruských levobočků které porodili české
    ženy které znásilnili ruská prasata.
    • Mnohým komunistům bylo dobře a nyní je jim ještě líp. Nechali si udělat americký vlajky a s nima teď křepčej na trase. Jinak se tomu říká - správné pochopení další internacionální pomoci.
    • Tvojí matku taky znásilnili ruská prasata,viď.
      • To asi tvoji když si se ozval levobočku.
        • Ty jseš blbá jak H O V N O.
  • Pro setřičku a zlatíčko Simona. Pokud je zde neschopný cenzor, tak tě vyštveme jinak!
    • Toto je svobodná debata volně otzevřená pro všechny občany.

      Pokud neumíš respektovat jiný než Putinovský názor tak zde nemáš co dělat.

      Vyštvat. Tvůj slovník jen prozrazuje totalitáře jakým jsi ty ubožáku.

      Simona
      • Hmm a tvoje krámy jsou pro tuto debatu v jaké souvislosti? Laskavě odpověz trolle!
        • a co má tvůj neexistující dědeček Tečka společného s tématem?
          Otravuješ tu s ním od rána do večera.

          Simona
          • Neznám tečku Rusofile s velkým "R"
            • To je kdo?

              SimonAdolf 1918
            • Jsi rusofilní zloděj nicků Zlej Troll. Hodně špatně se maskuješ.

              Demokratka Simona
  • a tohle pro nás všechny chystají http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/oskar-krejci-usa-potrebuji-loutky-a-selektivni-udery-v-eurasii/, ještě že máme to Rusko *15* *15* *15*
    • ruské srá...ské potraty máme už definitivně z krku i kdyby se soudružka semelová a jí podobní rusofilní gengstři posra..i do kopečka a za roh.
      Už konečně té kremlské kreatuře do té řiti zalezte, ale hlavně už znovu nevylézejte. Na té komučubce semelové je vidět názorně, že už tam byla mnohokrát. Ale vždy asi znovu vypadla, "udatný" lovec nedvědů, objevitel amform, stíhací letec, .... - prostě to kremelské nic ochablý svěrač.
      Kde komouš - tam nebezpečno, kde rusák tam vražda, loupež, spálená země, ......
      • Komočubce *1* *1* *1* To bylo dobrý!
        • fakt, dobrý, ale bohudík, hodně daleko od reality *15* *15* *15* *15*
    • My ho nemáme pusinko, mi na rusy serem, stejně jako na komouše. *3*
      • no nevypadá to tak *15* *15* *15* *15*
  • Jdu si vyčistit na PÁNSKÉ wc ten hemeroid.
    • jak se čistí hemeroidy ? poučte mě prosím
    • Kampaň na diskreditaci Simony ze strany Rusofilního agenta pokračuje.
      Napsala jsem pro Rusko nepohodlnou pravdu.

      Tady jsi ve svobodné EU. Pokud nesneseš jiný názor nemáš tu co dělat.

      Simona
      • Odpověz mu trolle!

        Smradlavý Simon 1918
        • Jsi rusofilní ubožák.

          Týdny jsi kradl nick soudružkapUsinka. Zrušila jsem ho a už ho nepoužíváš.
          Udělala jsem si američanku. Tu ukradneš hned také a dáš si i skoro stejné jéno.

          Prostě se snažíš pošpinit názorovou odpůrkyni.

          Mladá hoka Simona.
          • Opakuješ se a jsi vedle. To nemáš jako troll od tiscali přístup k IP? Nebo jsi takový blb, že to neumíš?

            Nějak jsi se zacykloval trolle blbej

            Smradlavý starý Simon
            • Pokud neumíš nic jiného než krást nicky a špinit názorovou odpůrkyni
              tak tu nemáš co dělat.

              Simona
  • Pane Játrovka, zjevně to nemáte v hlavě v pořádku. Kdo by na Vás darmožrouty dělal. A asi Vás zklamu, nebyl jsem ani v pionýru, takže si vyprošuji Vaše ubohé invektivy.
    • já nepracuji,chodím ještě na střední školu vy rozumbrado *15* a dobře že nejsme v rusku,kde jsou ženy a děti nuceni pracovat zatímco otcové obědvají vodku *15*
      • No, středoškolák a už má zkušenosti z Ruska, škoda jen, že my Češi jsme v tom chlastu ještě před nimi, zřejmě to i večeříme... *1* *1*
        • Máme internet,TV,zpravodajství,přátele po celé zemi,takže o informace není nouze,ale pokud jste četl jen Kapitál od Kara Marxe tak se nedivte,že máte zkreslený pohled na svět.
          • Sorry, nečetl, já čtu jen vlastní kapitál... *1* *1* *1*
            • Tak zkus číst ty větší papírové, mě to jde dobře, a ty akcie, to je paráda... *1* *1* *1*
            • na drobných mincích se vzhledem k nevalnému množství textu moc informací nedozvíte *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit