Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím se zeptat zlého trolla co si o tom mám myslet
  • no nic,jdu si uvařit boršč a od 20.45 hodin se budu koukat na: karusel-tv.ru
    super kanál *3*
  • No já si myslím, protože náš predseda si myslí, že jestli se podaří spojení s Kremlem, a jestli se podaří samotnému nejvyššímu z Kremlu vysvětlit ty postoje našemu nejvyššímu předsedovi, že se potom možná podaří našemu předsedovi vysvětlit tuto závažnou problematiku i mně, tak bych se potom všemi mými schopnostmi nabytými během studia VUMLu pokusil to vysvětli i tobě. Potom by se dalo možná říci, že obě strany jsou spokojeny. Tedy pokud bude spokojen Kreml.
  • nějak jsem se v tom ztratil,to jako že je náš pan prezident Putin je trouba ? *10*
  • No, já si myslím, protože předseda si myslí, že by se s tím dalo po přiměřeně dlouhé úvaze i docela souhlasit. Je ovšem otázka, bude-li náš souhlas náležitě oceněn Kremlem, protože na tom nám v první řadě záleží. Bude možná z hlediska schvalovacího procesu nejlepší, poradí-li se předseda přímo, nebo alespoň nepřímo, přímo s vůdcem Kremlu nejvyšším. Potom by se už zcela jasně dalo přemýšlet o souhlasném, či nesouhlasném stanovisku nebo postoji. Tak to tedy vidím já, ale nevím, jestli to vidím tak, aby byli v Kremlu spokojeni.
  • proto by bylo třeba KV ochránit
  • dobrý den
    u nás v Rusku to není špatné ,tak jak si všichni myslí,Karlovy Vary jsou toho příkladem *3*
    takže bych se ohradil oproti tomu,že Rusko je zaostalá země *3*
  • snad,konečně se na něco ty ruské pandury budou hodit *3*
  • Doufám že dnes naše fotbalová reprezentace tu Sýrii porazí. *10*
  • využijte naši nabídku okupantAll inclusive *5*
  • přééésně
    a je to dobře,že si amíci uvědomili,že bez Putina by jejich zem dopadla ukrutným způsobem
    dobře že se USA a RF dali konečně dohromady,mohli by spolu třeba vybombardovat Kubu
  • Soudruh vůdce Putin má na Ukrajině 30 tisíc perfektně vycvičených žoldáků a Ukrajina bude brzy zase součást Ruského impéria!
  • Konečně procitli.

    Z domova, co tady na tiscali není...bůh ví proč...

    Vedení ČEZ si poprvé po 14 letech nerozdělí svých 25 Mega na odměnách. Ačkoli, genředitel si koupil za 50 Mega akcie ČEZu, které obratem prodal se ziskem cca 7 Mega. Kdo umí, neháže lopatou, že, ale takto krásně ojebává stát, který mu na ty miliony za drahou elektřinu - jako Babišovi za biopaiva, povinně zaplatí.

    Soudcům bylo doplaceno 1,2 Miliardy...důchodce stát "vojebe" s 6 ty stovkami.

    Příslušníci OS se stále soudí o ukradené, ehm, zdaněné, vejslužky. mají už první podporu 14 poslanců....
    Tolik, "bílá kronika", nikoliv trollující dědek s tisíci nicky. *1* *1* *1*
  • mám stejný názor,vaše fenomenální příspěvky se vždy ukázali nadčasové *3*
  • bingo, palec nahoru!
  • Poraženi? To ano, brzy budou poraženi nácci z Kyjeva, nyní již bez USA podpory.

    Je tedy lhostejné, co zde napíšeš. Realitu tím nezměníš... *1* *1* *1*
  • až dostane Puťka Ruskou step na pokraj hladomoru tak si ho stejnak nějakej oligarcha vystaví teráriu pro leguány *3*
  • a kdo mu vleze do cesty, skončí v gulagu!
  • Ať žije věčné přátelství mezi ČR a USA!
  • Na Mírov? Jenom ať si ho dají do svojeho gulagu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit