Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že dnes naše fotbalová reprezentace tu Sýrii porazí. *10*
    • snad,konečně se na něco ty ruské pandury budou hodit *3*
  • dobrý den
    u nás v Rusku to není špatné ,tak jak si všichni myslí,Karlovy Vary jsou toho příkladem *3*
    takže bych se ohradil oproti tomu,že Rusko je zaostalá země *3*
    • proto by bylo třeba KV ochránit
  • Důstojník FSB Litviněnko (zemřel na otravu 23.11.06), a jeho nadřízený a mentor gen. KGB Anatolij Trofimov, bývalý nezkorumpovatelný šéf Vyšetřovacího výboru KGB, oddaný Jelcinovi, jenž se postavil proti jmenování Putina šéfem FSB, byl spolu se svojí ženou zastřelen 10.4.05 v autě, 4letá dcera přežila.

    Litviněnko i Trofimov tvrdili, že byl gen.Rochlin zastřelen Putinovými agenty FSB, taktéž Anna Politkovská zastřelena 7.10.06 , jde jen o skromný výčet zavražděných, byly desítky dalších – viz mj. seznam, který pořídila opoziční strana Jabloko ) .

    Po Putinově převzetí FSB následovala jedna vražda ruských demokratů za druhou - mj. 20.11.98 byla zavražděna ve svém petrohradském bytě prominentní poslankyně Dumy a poradkyně Jelcina antropoložka Galina Starovojtová (52), která podpořila právo Čečny na nezávislost, trvala na lustraci všech členů bezpečnostních složek, a která prohlásila : “ Není vyloučeno, že Rusko spěje k fašismu „ ( dva její údajní vrahové byli odsouzeni v 6/05, jako obvykle nejméně po 7 letech, až kauza utichne, stejně v případě
  • No, já si myslím, protože předseda si myslí, že by se s tím dalo po přiměřeně dlouhé úvaze i docela souhlasit. Je ovšem otázka, bude-li náš souhlas náležitě oceněn Kremlem, protože na tom nám v první řadě záleží. Bude možná z hlediska schvalovacího procesu nejlepší, poradí-li se předseda přímo, nebo alespoň nepřímo, přímo s vůdcem Kremlu nejvyšším. Potom by se už zcela jasně dalo přemýšlet o souhlasném, či nesouhlasném stanovisku nebo postoji. Tak to tedy vidím já, ale nevím, jestli to vidím tak, aby byli v Kremlu spokojeni.
    • nějak jsem se v tom ztratil,to jako že je náš pan prezident Putin je trouba ? *10*
      • No já si myslím, protože náš predseda si myslí, že jestli se podaří spojení s Kremlem, a jestli se podaří samotnému nejvyššímu z Kremlu vysvětlit ty postoje našemu nejvyššímu předsedovi, že se potom možná podaří našemu předsedovi vysvětlit tuto závažnou problematiku i mně, tak bych se potom všemi mými schopnostmi nabytými během studia VUMLu pokusil to vysvětli i tobě. Potom by se dalo možná říci, že obě strany jsou spokojeny. Tedy pokud bude spokojen Kreml.
        • musím se zeptat zlého trolla co si o tom mám myslet
          • Zlého trolla jsme po poradě s Kremlem vyloučili ze strany, protože byl v roce 1968 pomýlený a protestoval proti okupaci ČSSR vojsky Varšavské smlouvy pod vedením hrdinné Rudé armády. A Rumuny nemám rád, protože ti nás odmítli okupovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit