Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Jakl, to je neštěstí ! On dokonce chtěl být prezidentem !
    Je to nejbizarnější blbec naší poválečné politiky !
    • To s tebou máme kliku, pitoměčku.
    • Novinář, rocker, agent StB "Láďa", Kikinovi prý velice, ale opravdu velice blízký *1*

      http://cs.wikipedia.org/wiki/Ladislav_Jakl
  • Ano hradní darebák Klaus nemá čas na nepříjemné otázky ale na rozdání pardonu pro polistopadové zloděje z bankovních a podnikatelských kruhů kteří maj majetek díky zlodějnám z dob premiéra Klause který jim je umožnil díky scházejícímu právnímu státu si čas najde. Jeho drzost opravdu nezná hranic.
    Jsme členem EU ale on vlajku věšet na hradě nebude a hotovo dvacet.
    Klaus se chová na hradě jako zcela soukromá osoba která si dělá co chce a né jako činitel který také podléha státu jehož je prezidentem.
    Je to také ostuda premiéra Nečase který je pouze panákem a nedokáže volat prezidenta k pořádku.
    • To je ten problém,který mám při druhé volbě.Kdyby Šlafenberg nebyl ve vleku Kalouska,tak má můj hlas,takhle ač nerad ho dám Zemanovi,ale rozhodně k volbám půjdu i když z té kvality kandidátů na presidenta mi bylo zle.Jeden/na/ hoštapler větší než druhý,ale na druhou stranu je demokratická,což o té poslední se nedalo říci.Byl tam kvalitnější kandidát Švejnar,ale ten úplatkářům nevyhovoval.
      • Jsou jen dvě možnosti: kníže Schwarzenberg nebo soudruh Zeman. Jelikož soudruh Zeman je zákeřný křivák, podrazák (oposmlouva) opilec a hulvát a především Klausův komplic, je nevolitelný. Potom zbývá JEDINĚ KNÍŽE SCHWARZENBERG.
      • Pan Schwarzenberg není ve vleku Kalouska, je loajální s vládou, jejímž je členem, i když ne se vším souhlasí. Podle mě se těší na to, až loajální nebude muset být. Kalousek bez Schwarzenberga končí, to je bonus za volbu noblesního slušného člověka na hrad. I když má spoustu chyb, je tisíckrát lepší než ten buran, alkoholik, hulvát a zkorumpovanej mafián MZ v zádech se Šlaufem, Lukoliem a exekutorskými kancelářemi, které mu platí kampaň.
        • Vážená,Vám chybí soudnost a všeobecný přehled.Patrně jste také zaslepena žvatlavými místy nesrozumitelnými řečičkami rakušáckého přivandrovalce.Přál bych Vám,aby jste bydlela v pohraničí,v zóně předválečných neprávem ukořistěných oblastí.Patrně by Vás soudní příkaz k vydání majetku a vystěhování nikterak nezaskočil a panu knížeti by jste nadále vesele tleskala.Někteří lidé jsou holt nepoučitelní a nemají vlastní názor.Je mi Vás líto!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
          • Pan Schwarzenberg není přivandrovalec, ale Čech, ktrého komunisti ještě jako dítě vyhnali z rodné země a do které se vrátil hned, jak to šlo. Benešovy dekrety jsou vyhaslé, nelze podle nich už nic dělat, tedy ani zabavovat ani vydávat majetek komukoliv. Nejvíce ukořistěných oblastí zabralo po válce Rusko, tedy Sovětský Svaz, a to velkou část Polska. Proto připadlo Polsku velké území Německa, ze kterého bylo vyhnáno německé obyvatelstvo. Válka byla zlá, tu samozřejmě nehájím, Hitler nebo Stalin byla stejně zlá a neřešitelná volba. Nabubřelá ega dvou psychopatů odnesli obyčejní lidé na obou stranách. I proto nechci v čele státu nabubřelého samolibého demagoga, Klause ani Zemana, to jsou jenom dvě strany téže mince, proto také Zeman více vyhovuje fanouškům Klause, že pane Občane.
          • Občane,občane ať se ti nic nestane hudrující krocane !Běž si číst Rudá záře nad Kladnem a neopruzuj !
        • A jak se na Zemana na hradě těší současný narcis, to je úplně bez komentáře. Hlavně se těší na to, že ho Zeman jmenuje premiérem a mají to znova pěkně rozdělené. A roztočí se další kolo krádeží a korupce. To fakt chcete?
          • Prezident bude Zeman, Trautenberga může volit jen holota která nemá v těle ani špetku národní hrdosti a cti, na takové lidi pohlížím s despektem a ruku bych jim nepodal.
            • Ty nejsi "Čech",ale blb!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Jak jsem pozoroval p.Koudelku opravdu kvalitní právník asi vystudovaný přes víkend v Plzni.Toho bych si nezajistil ani ke sporu se sousedem o slepice,které zanášejí.O kvalitě Jakla se nebudu vyjadřovat,abych si nemusel sundat brýle a toho izraelitu neznám.
    • Koudelka,jo asi nějakej dobrej oddíl,žejo !
  • Copak nás ještě čeká za překvápka?Ono se všechno časem provalí.Těm žvástům bordel-mana můžou věřit jen jeho přívrženci a amnestovaní.Věznice jsou nyní prázdné,mohou zaplnit volná místa.Velice by se tam vyjímali. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Dobrý den,
    Havel měl v týmu poradců také různé lidi, ale hlupáky typu Jakla je asi naprosto zbytečné komentovat. Val *3*
  • Dívala jsem se na pořad Jílkové. Zástupce hradu "vysvětloval " amnestii a zamotal tam presumkci neviny. Pokud bych tam byla si bych se na něho vrhla , sebrala mu peněženku a nic by se nedělo byla bych až do vynesení rozsudku a do skončení všech odolání nevinná. To co říkal byla šeškárna negramota to byste museli vidět.
    • Jenom negramota píše "presumkci", kravko.
      • Korektore korektore,když už chceš někoho opravovat,tak správně je "negramot", i když se jedná o rod ženský.O oslovení "kravko" nemá cenu se vyjadřovat,každý ať si udělá svůj obrázek.Více slušnosti v Tvých reakcích by vůbec nebylo na škodu.Už se docela těším na Tvoji reakci,to zase bude počtení.
  • Je s podivem,že od revoluce nebyli námi dobře zaplacení zákonodárci ošetřit tak důleživé věci jako je kupř. i amnestie. Šílený prezident by mohl cokoliv. Současná amnestie je toho dokladem. Dávno, prakticky okamžitě, měla být dána jasná pravidla,jak má ten na hradě postupovat při udělování. Srovnání Havlovy a téhle kulhá. Tenkrát se změnil totálně režim, v demokracii by takové excesy neměly být přípustné.Teď se nám z hradu akorát vysmívají a za rohem ukazují prostředníček.
    • U tebe ale sedí, vole.
  • Myslim, ze ta amnestie byl genialni tah s.Klause.Ted je misto pro takove Smetany a jine tezke zlocince.
  • neměl určitě čas ani přečíst znění amnestie,který Jakl nastolil.Myslel jsem že nám vládne prasident a ne nějací jeho tajemníci Jaklové.Jsem zvědav,jaké president za tento podvrh Jakla vyvodí důsledky.Ještě že Jakl poletí z hradu s ním.
  • Ty zločince popravit. To je jediné řešení.
    • .............a byl by klid !
    • Kolik máš času????Ty jsi ale hlavička!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit