Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skutečná pí*a je Zaorálek.
    • tebe jednu setnu, ty kriple.
  • Chlapci, amnestie se vám fakt nepovedla. Je vidět, že to neumíte, ale snažili jste se a to se musí náležitě ocenit. Jakl, Hasenkopf a Koudelka ke mně! A taky Klaus a Nečas! Vyhrnout kalhoty a teď vám zahraji rákoskou před celou třídou - Českou republikou na holou. *13*
  • Rozčilujete se zbytečně, hlavně si nezapomeňte za týden udělat čas na volby a jeden velký důvod, který mne a spoustu lidí nutí jít volit prezidenta. Je to oprávněná velká obava ze snahy pana Schwarzenberga rychle zavést euro u nás v České republice, za týden musíme jít volit za prezidenta pana Zemana, u kterého máte jistou snahu i nadále udržet Českou korunu i Českou státnost.
    • Euro v naších bankách praská ve švech.Proč?My děláme otroky pro západ, a oni nám platí v ojrech.Dávno měl být jiný kurz vůči koruně,ale EU nás drží v šachu, proto je jedinným východiskem tu korunu držet,Klaus prosil Merklovou o to aby něco udělala s měnou vůči euru, nevím jak to dopadlo.Na druhé straně chce po nas EU, abychom se podíleli na spolufinancování krachujících států, protože my ojro máme dosti že?Pustte žilou banky naše!Nebylo to možné
      • To fann: Omyl vážený(á), již profesor Švejnar dávno proklamoval, že máme mít dávno euro, aby naši podnikatelé mohli obchodovat přímo v euru, které by takto vycházelo levněji, neboť takhle se nesmyslně musí měnit koruna za euro a zpět. Ale to se mělo již dříve...Např. na Slovensku, anebo v Německu, kde již eurem dávno platí jsou základní potraviny i levnější než u nás... Např. vánočka, která stojí v Kauflandu u nás 30 Kč, se dá bez problémů sehnat na Slovensku za 0.89 eura!!!! Viděl jsem i pořad , kde ukazovali, jak lidé z pohraničních oblastí ČR jezdí do Německa za nákupy a vyplatí se to....Tak asi to euro není špatné. Jenom nám euroskeptik Klaus-Pružinskij lže, až se mu od huby práší, jak to ostatně dělá a dělal po celých 20 let....Prosperita, dále, že není globální oteplování a jiné kydy, kterými nás neustále zásoboval... *9* *7*
        • Tady hlavně máme Kalouska který zvyšuje DPH, jeden z důvodů proč máme vše držší. Pokud srovnáváte euro německé proti slovenskému, tak k tomu není co říct. *7*
        • Profesor Švejnar toho navykládal víc, i to že zde chyběla kontrola nad toky peněz z provatizace ap.Vždyť to se dá taky účetně dohledat, ale nikomu se z těch co to rozkradli nechtěli, tak si do ČNB dali svoje lidi viz pan Tošovsky ap.To se vše ví, jsme málá zemička, ale nejhorší je to, že s tím nic neděláme.Co se týče eura, je to opravdu výhodou samozrejmě pro banky a bankéře, ale to chcete ještě nechat padnout všechny banky a úspory nás lidí?Nejsem bankéř, ale dokážete vidět důsledky?Naše banky žijou z poplatků a z převodu cizí měny, jinak by byly dávno NA DNĚ. *8* *9* *13* *7*
        • Na slovensku mám rodinu, a když tady v letě byli u nas tak si odváželi kupu potravin ..Jen MÁSLO-osminka tam stojí 2 eura.což je 50korun českých.Důchod 230 eu má moje teta, všechno přepočítavaji na slovenské koruny, protože ty haleře jim dělaj problemy.Mají dvojí ceny uvedene v obchodech, kde chodí nakupovat normální lidé.Takže si zajedte na SLOVENSKO, ovšem jestli jste si to nepopletli se Slovinskem.V mezinárodních kruzích se takto oznbačuje stát právě Slovinský. *3* *15* *2* *1*
          • To anonym: Slovensko mám navštívené několikrát.. A myslím Slovensko s hlavním městem Bratislava *1* *15* *3* *4*
  • lidi uvažujte!!! Přeci nebudu dalších 5.roku si nadávat,že jsem nebyl volit. I můj hlas pomůže ZEMANOVI.
  • Správně to udělali. A jedině volbou Zemana na Hrad může v tomto i jiných aspektech české politiky být zachována kontinuita s politikou Václava Klause - např. zasloužená amnestie pro nevinného Dr. Ratha. Miloš Zeman na Hrad!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit