Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman má především pravdu a ta trojkoaliční vládní sebranka, náše prohnilá,neobjektivní média a tisk, umělci a rádoby osobnosti s tím nic neudělají. Všichni poctivě pracující mu fandí a těch je velká většina. Je potřeba poslouchat hlasu lidu.
    • Ty k nim zjevně nepatříš, troubo. Koukej už něco dělat.
  • Ústava u nás stejně moc neplatí. Je to vidět na bezplatném zdravotnictví. Její znění se mění podla větru.
  • Zeman všechno sám jako ostřílený mazák ani měnit nebude, proč taky.... Jemu úplně stačí správným směrem nastavit budoucí a možná i předčasné volby a svými názory ovlivnit patřičné lidi kolem sebe co už to pak po volbách udělají i bez něj a za něho a on bude určité věci jen z povzdálí "koordinovat" Na silácké přetahování s těmi co by si s nimi rád vyřídil staré účty mu to už není zapotřebí..na to už bude mít své lidi všude, kde to bude třeba. To, že jsou v tisku už dnes ustrašené reakce z toho co bude je důkaz, že trefa přišla do černého a dotyční si už nejsou tak jistí jako před měsícem, tak se začínají škubat, jak králíci před podříznutím co někdo drží za nohy hlavou dolů a škrábat kolem sebe, protože moc dobře ví, že ty zlodějiny, gauneřiny a korytářství se budou prověřovat se spoustou otázek, kdo, co, komu, za kolik, kdy a jmenovitě...
    • Každej ví, že je mstivej - prasata si hodně pamatujou. Pravice ten tlak snad rok vydrží, ale pak potěš pámbů. Začne levicová odveta. Až toho lidi budou mít dost, zvolej zase pravici (ale bez ODS, s čistým štítem) a tak to půjde pořád dokola, zákony se budou měnit podle vlády a chudák podnikatel se z toho zblázní a vykašle se na to. Soudruzi se napakují a levicové myšlení rychle opustí, jenže přijdou další chudí a ukřičení a hurá ke korytu - pořád dokola. Lepší by bylo udělat s tím lidstvem rychlej konec, ať se tu třeba pasou jeleni, ti škodit Zemi nebudou.
  • S touhle vládou a parlamentem Zeman nic měnit nemůže. Musí počkat na volby a s novým parlamentem a vládou pak může změnit cokoli. Občané,, kterým na těch změnách záleží, by měli přjít do ulic povzbudit a posílit demonstrace, které nás na jaře čekají !!! Pak se uvidí.
  • Samozřejmě při znalosti kompetencí prezidenta je jasné, že jeho mise je předem omezena. Pro mne stačí, že už konečně na vrcholné úrovni bude někdo, kdo bude říkat, jaká svinstva se tu dělají a co a jak by mělo být správně. Všichni to vědí, ale nahoře se mlčelo. No Kalouskově grupě to vonět nebude.
  • Kalousek se úplně zbláznil. Karel prý bude příštím premierem. Asi zapoměl, že do toho má co mluvit i prezident .
    • A ty jsi zapomněl, že se nepíše "zapoměl", trapáku.
  • Nechme planých řečí a pojďme pracovat pro lepší zítřek, který se nám tímto vítězstvím otvírá!Kdákající bastardi vymřou sami.Nyní máme šanci změnit to k lepšímu!
    • Bolševický křivácký podlý podrazácký hulvát v opileckém rauši zůstane jen ožralou, který bude jen další temnou skvrnou na Hradě.
      Takováto kreatura nebude nikdy prezidentem slušných lidí.
      • Marně se zlobíš většina rozhodla, to se nedá změnit,Bylo to raferendum o tom kam patříme.
        To nechám na každém.
    • Ano dost keců ve státních i cizích médiích a taky část té sebranky poslat pracovat
      na užitečných činnostech.Aby si zasloužili peníze,které do nich dáváme a oni je
      zneužívají k planému tlachání.
    • Se Zemanem a k lepšímu? To snad ani Vy nemůžete myslet vážně?
      • to víš asi je z Ostravy voni jsou tam všichni náký přiotrávený smogem a zakonzervovaný slivovicí...
    • to jako myslíš že Zeman jehož dcera chodila na Klausovic školu a jehož manželka doteď pracovala na správě p. hradu tak že zrovana tenhle Zeman, největším zlodějem Klausem doporučený něco změní??? *1*
  • Chtěl by jsem ho slyšet když by měl Píkovou jmenovat ministryní obrany a nebo čehokoliv jiného. Mohla by to být hezká fraška.
  • jen ty pražský a brněnský kuurvy mohli volit toho rakouskýho,koktavýho idiiota....
    • no spíš to byli stjúdenti a pak ti co !"pan farář nakázal" ..
    • Já se též a ráda připojuji k pražským a brněnským kuurvám.
    • Protože na rozdíl od tebe nemají v hlavách fekálie.
      • *12* *12* *12* *
    • No a proč se tak rozčilujete, když vyhrál váš favorit. Nebo "kdo nejde s námi, jde proti nám"?
    • No a zase ty jsi volil d e b i l a, komunisto z a s r a n e j. *11*
      • Tvůj fotr byl estébák a ty tady budeš kázat ty kozomrde poněmčenej,ty musíš být z prahy či z brna,jinak není možný,aby jsi byl takový idiiot,jen tam se totiž vyskytují trotlove tvého kalibru
      • Já myslím, že komunista není, prde. *1*
      • No, n a s r a n e j jsi ty a pořádně. Dobře tak !!!
        • Ani ne člověče.Jen mě docela štvou tyhle výlevy, který vlastně k tématu vůbec nic neříkají, nevyjadřují v podstatě žádnej názor, jen se autor snaží zviditelnit pokud možno co nejvulgárněji.
          A co se týká voleb, já chtěl někoho úplně jinýho, ale když ti dopadlo takhle, tak jsem radši za toho Zemana.
      • Tak jste si oba ulevily a teď zas fofrem do postele, pan doktor vám píchne něco na uklidnění.
        No to jsou zase komentáře. . . Proč tahle diskuze nemá nějakýho moderátora sakra, proč musíme tyhle výlevy číst skoro u každýho článku o politice.(kecy typu tak to nečti si nechte, když na tu sktránku vlezu, tak to tu prostě vidáím)
        • Zmiz bastarde,nebo ti ten posledni zub co mas v drzce vykopnu! *6* *16*
          • *12* *12* *12* *16*
          • A ty máš taky v hlavě ticho co.Dokázal bys taky napsat něco jinýho, než jen každého urážet? Kolik ti vlastně je? Předvádíš se tu jak malej kluk kterýmu někdo rozšlapal hračky.
            Děláš tu ramena a přitom budeš nejspíš obyčejná nula která si tu lečí mindráky z malýho piňďoura a ksichtu plnýho beďárů viď.Neboj, až dospěješ možná to bude lepší.Ale radši by ses neměl rozmnožovat, ona demence může být dědičná.
            • *1* *1* *1*
  • Pochopitelně že může. Soustavným tlakem na bandu neschopů ( lépe řečeno všeho špatného schopných) aby jim nezbylo nic jiného, než udělat to , co měli udělat sami. Protože tím nebudou moci plnit své vlastní zájmy, které zřejmě většinou jsou na úrovni já tobě ty mně a ta tlupa chudáků dole ať si utře. Konec konců za 20 let nás o tomto pravice přesvědčila dokonale. Tito výdobytci kapitalizmu pak budou rádi, že zmizí v propadlišti dějin. Pochopitelně se budou opět cítit ukřivdění, že by se měli zpovídat z toho, co tady napáchali. Toho si rozhodně byli vědomi ti, kteří před sebou tlačili Scharzenberga. Smutné je, že se jim v této zami přitom podařilo zblbnout hlavu 45,2% z 59,11 % lidí kteří jim tohle spapali .
    Tzv. "umělci" se rozhodli ztrapnit úplně a otravují lidem v zemi život i nadále. Podle "tn.cz" v tom figuruje jakási " režisérka Monika Le Fay " - cituji " "Zvítězit pomocí lží a estébáckých metod je Pyrrhovo vítězství," sdělila ČTK režisérka Monika Le Fay" . Opravdu již podle jména ryze český zájem. Vyzvu vás i já: Přestaňte nás již otravovat a nesnažte se vydávat za "osobnosti". Zřejmě nemáte ponětí kdo to je.
    • Máš stoprocentní pravdu, jen nějaké prostitutce s nickem Zuzana se to nelíbí, nedivím se, nebude se dařit ani bordelům.
      • Díky, ale klídek. Pro Zuzanu tady zopakuji, což jsem již kdysi psal. Ostatním se za to omlouvám
        Bohudík 54,8% lidí v této zemi nepodlehlo zhnusení z pravicového hulváctví a grázlovství, kterým nás oblažuje pravice již 20let, a šlo volit. Ing.Zemana musel volit každý kdo má všech pět pohromadě. Zeman o několik tříd převyšuje Schwarzenberga inteligenčně, znalostmi, přímostí, českostí. Říkám to jako člověk, který po skandálním vyřazení Okamury nechtěl volit žádného z těch, které nám nechali na volbu. Nedovedl jsem si ale představit, že bych se měl stydět za to , že jsem Čech a máme za prezidenta Schwarzenberga- člověka, který evidentně má problém porozumět otázce, natož na ni věcně a inteligentně odpovědět. Z toho pohledu - bohudík.
        45,2% pro Schwarzenberga je na druhou stranu alarmující. Máme tady 45,2% procenta lidí, kteří by se za Schwarzenberga nestyděli ( přeci má styky ve světě), kteým nevadí jeho vlastnosti a zřejmě se ztotožňují s hulváckostí při prosazování svých představ. Neb minimálně výrazy " rudá lůza" a podobně svědčí o úrovni těch, kteří je používají, včetně těch, kterým zřejmě nevadí. Nevadí jim, že urážejí 54,8% lidí, kterým většinou nesahají ani po kotníky.
        • Se mnou si nedělejte starosti. Už jste toho napsal dost, abych si z toho udělala obrázek. Jste v podstatě fanatik.
      • Vážený Demetere, uražte mne nějakým vtipným a především slušným bonmotem. Zatím se projevujete jako duševní mrzák.
        • demeter je cikan,jinak se jedna o volice KSC(m) *12*
          • Ono je mi celkem jedno, koho volí, já rozděluji lidi na slušný a neslušný. Ještě na chytrý a hloupý, ale to jen v případě, když je znám osobně. A v jeho případě naštěstí nemám tu čest.
    • trapné jak si někdo myslí že Zeman něco změní jen bude pokračovat v tom včem spolu "tvořily"
    • zbytečně dlouhý blitíčko..........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit