Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechci tady ani jednoho černošského nebo arabského muslima. To se raději postarejme o 50 sirotků z Ukrajiny.

    Čert ať si vezme do pekla multikulti i s pomatenými sluníčky.

  • Proč mají migranti vše zdarma? Založit dlužní účet, jinak je ZLLPS pouze cár papíru. https://zpravy.tiscali.cz/vite-na-kolik-prijde-osetreni-v-zahranici-318032


  • Paní Šojdrová lidovci byli vždy podlézavci a škůdci národa jak říkal můj děda. A Vy to jenom potvrzujete.

  • Jo jo  - já jsem v tomto případě velmi nedůvěřivá = sirotci, kteří se sem přijmou najednou zjistí, že mají rozvětvenou rodinu, která chce za nimi...

  • Pokud by to byly pouze holky tak do šesti let, možná.

  • citát z textu:

    "Češi mohou mít obavu z nelegálních uprchlíků, potenciálních islamistů,
    ale dítě je pořád dítě – je schopné vzdělání, formování, je ovlivnitelné
    tak, aby přijalo zásady naší kultury," říká Šojdrová.

    Paní Šojdrová,ty děti jsou už obřezané a EU dohlédne aby bylo vychováno podle islámu a takové dítě se pak zeptá,kdo byli rodiče a bude jejich vzor následovat-bojovat na život a na smrt proti nám.A vám jako nevěřící uřeže hlavu,tak jak to stojí v koránu.


  • Nejsme a nebyli kolonizátory a ani příčina válek, které ty vlny uprchlíků zavinily. Není tudíž na nás žádná odpovědnost za tuto skutečnost, obvzlášť, když tu je opodstatněné nebezpečí z nepřízpůsobivosti, které může dostoupit až k občanské válce, pro kterou jsme dokonale odzbrojeni. Prosím, dejme to takovým vyzyvatelům poznat v příštích volbách! Jinak nás takové falešné "milosrdenství" dokonale zničí !!!

    • Takže je podle vás máme asi nechat umřít , ale někde aby jsme se na to nemuseli dívat a mít z toho v noci černý můry žejo ...
  • ferda.borek

    Třeba si uvědomit, že z těch roztomilých dětí sirotků jednou vyrostou zase jen další prachobyčejní agresivní a líní čmoudi. Výchova těch sirotků tady nic nevyřeší,  jejich divoké zvířecí geny nelze o*ebat. Nejde předělat ani cikány, natož Araby, kteří jsou ještě o několik řádů horší než naši cikáni.       

    • Tak či tak, jsou to kukačky.

  • V roce 2017 jsme hromadně vymírali tempem 1 nenarozené dítě do vyrovnané populační bilance každých 13 minut. Naši politici schválili státní rozpočet roku 2018, ve kterém je na třech účtech (daně, důchody, zdravotnictví), celkem 103 miliard korun určených na potlačování porodnosti pracujících občanů. Na to, aby se nám nenarodilo jedno dítě, je ve státním rozpočtu 2018 určena částka 2 650 000,- Kč! Díky tomu budeme v letošním roce vymírat ještě rychleji. Gratuluji všem politikům, včetně lidovecké M. Šojdrové, že potlačují tvrdě porodnost naší majoritní populace a následně prosazují přijetí Syřanů ve chvíli, kdy Asad vyzývá syrské občany k návratu domů. 
    • Běžte se podívat do mateřských školek, jsou plné!!!

  • citát z článku:

    "Podobně by prý Česko mohlo oplatit pomoc, kterou dětem z bývalého
    Československa poskytla Británie, respektive záchranná akce organizovaná
    Nicholasem Wintonem."

    Nicholas Winton nepomohl Čechům,ale Židům.Tak co mu máme splácet?Ale budiž,potřebují-li -děti Angličanů z Velké Británie hledat u nás azyl,tak ať přijdou třeba všechny,ale NE děcka slimáků,hamitů,hotetntotů,orierntálců a čertví jak se to všechno jmenuje ! zkrátka svůj k svému-bílí k bílým!

    • Máme splněno, svého času jsme přijali tisíce řeckých dětí.

    • Dle Vaší výzvy svůj k svému, by jste už měl dávno zvedat čínky někde v base mezi svými bratry z kultu hákového kříže. Doufám, že tam brzy zkončíte, stejně, jako někteří další rasisti zde komentující.

      • Češi jsou negermánští árijci.A proto mně ,Čechovi,jsou ostatní árijci bližší než neárijci . Proč? Vždyť jsou jak já! To je ti málo? Pro mně to je dost.Tohle není rasismus,toto stranění svým je evropanství.Rasismus je úkorné jednání podle rasového klíče.Já nevyzývám k tomu někomu škodit,já říkám,že my evropané k sobě patříme víc než k ostatním a podle toho máme jednat.Toť vše,udělej si pořádek v hlavě a podívej se do zrcadla abys viděl,co jsi a kam patříš .

    • To je názor za který by se nemusel stydět ani Goebells.Kdyby někdo podal na vás trestní oznámení vubec bych se nedivil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit