Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bydlite u Zabrehu, asi ne, ze tak blbe nekteri kecate. Pokud to sledujete, tak KDU CSL nema v nove vlade zadny skandal a na jejich chovani si nestezuji ani ANO i CSSD, Je to dobra alternativa,
    • Ano, lidovci nemají žádný skandál, ale také toho nic-moc neudělali. Takže kdo nic nedělá, nic nezkazí. Tak tohle není dobrý argument.
  • Bude to pěknej hajzlík, ten starosta, asi i zloděj.
  • Teď jsem se dočetl,že vojáci USA budou stát 176 tisíc Kč za stravu a to se mi zdá dost málo,když v hospodách jídlo stojí cca 100,-Kč a je to nic moc a pobavil mě dotaz,kdo to zaplatí ,přece vy ovce.Já mám řešení ať to zaplatí hujerové,kteří je budou doprovázet a dělat bordel na silnicích.To neznamená,že jsem rusomil nebo člen KSČ jak mě masíruje TOP 09 a Čt1 a 24 a ani levicový volič.Protože ja demokraticky a svobodně nechodím volit od sametového podvodu,protože používám vlastní hlavu a nejsem ovčan.
    • soudruhu KRITIKU,čest,chcete se k nám připojit? již měsíc děláme úspěšně nábor na internetových diskuzích,jste ideální adept,můj e-mail stopokupacinovoceska@kreml.ru
    • Ty komunistická p.čo, neumíš číst, nebo jak je to u vás obvyklé lžeš, až se ti z rypáku práší? Zaplatí to amíci a v korunách, ty rudý zhovadilče!
      • Bacha, prdne ti cévka... *1* *1* *1* Doláče už jim došli?
        • Někdo tu říkal, že doláče ještě žijou, že je BRICS ještě úplně nesežral, tak voco de? *1* *1* *1*
        • Vy Rusáci píšete "ti doláče"?
          • lorde??????????????????? jj,ty jseš ta známá .....tečka.....a...starej provokatér,
            co dělá diskusi v diskusi jen pro sebe.
            a navíc si půjčuješ starý nick.
            hold jeden, a jěště blbec. *1* *1* *1*
            co s tebou?mamá už nežije,a fotrovi se to houpá jako tkanička na mojích ádách.
            to se hold už nemůžeš ani přeprcat vod fotra na normál,co?
            *1* *1* *1*
    • V tom je právě ta svoboda a demokracie: každý svéprávný občan volit může, ale také nemusí. Pak se zachová jako ovcan a vzdává se práva kritizovat jak "oni" to tam špatně vedou. Demokracie spočívá v tom, že občané si svobodně vyberou své zástupce, kteří spravují společné věci.
      • Tak oni nám spravují v demokracii věci..hm, na Seychelách,Kajmanech, JAR...to budeme koukat, až nám je spraví... *1* *1* *1*
        • Když si volíme za koblihu nebo za buřta zástupce, kteří chtějí především spravovat věci nikoli veřejné, ale své, je to naše b.bost a za tu, jak známo se platí. *1* *1* *1*
          Ona totiž demokracie sice dává práva, ale vyžaduje také odpovědnost a tudíž občany a nikoli ovcany.
          • To už bylo ve starém Řecku a Římě, nedopadneme stejně? *1* *1* *1*
            • Řečtinu a latinu, tedy jazyky, v nichž jsou psány skvosty antické civilisace, se studenti stále učí. Říše se rozvíjejí, mohutní a zanikají. Po zmíněných antických říší toho zůstalo hodně. Co zůstane po nás? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit