Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* http://soukromy-list.webnode.cz/
  • Člen?
  • A to je správná cesta, když soudruh estébák vlastní média, zakázal kritický článek v novinách Dnes a vyhrožoval redaktorům z Čt1.Je obklopen takovými chytráky jako členka komunistické rozvědky Kleslová, která mu přihrála miliardy a on sám vydělal peníze při privatizaci v letech 90.Jako zástupce ředitele měl informace kam investovat.Potom i sním táhni do pekel
  • ... u něj si uvědomuš svou bezvýznamnost na plné pecky, že, troubo :)))
  • ... piš pouze o své evidentní hlouposti, blbe :)))
  • ... to bys nepobral, balíku :)))
  • ... polib mi, ubohého primitiva, který mi zoufale podsouvá frustraci, mám u zadnice :)))
    ... bavím se zde pokaždé skvěle, tvá omezenost se na tom významně podílí, tupane
  • Jestli mají i nějaké fota jak "TO PROSTĚ DĚLAJÍ"?
  • ... pěkně ti vytřela pr*el, blbe :)))
  • Vy jste k tématu nenapsal vůbec nic tak raději mlčte.
  • To jsem psala pro ostatní. Ať si každý zjistí že lžete.
    Jako anonym je jiný přispěvatel. Já jsem holka.
    Tak přestante pomlouvat.
  • Jste lhář!

    Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Každý kdo umí zjistit IP adresu si to
    snadno ověří. Jsem holka.

    Zase jste k tématu nic nenapsal. Umíte jen pomlouvat.
  • ANO, my to tak prostě děláme!
    Soudružkapusinka, jako anonym a další jeho nicky... *1* *1* *1*
  • Opakuji, když nemáš vlastní názor-jak z toho ven, tak jen opakuješ to, co všichni víme. *1* *1* *1*
  • Nemám vlastního Putina a estébácké metody pro zjišťování IP adres jsou mi - na rozdíl od tebe, taky cizí.. *1* *1* *1*
  • ne to není jeho úspěch.. je to naše hloupost... *3*
  • souhlas.. babiš nás totiž bude živit, šatit, léčit, dá nám i práci.. Kompletně se o nás postará.Ještě bych mu poradila ...protže jíst se musí.. to má ošéfovaný... Měl by ještě zmonopolizovat pohřebnictví... Pak by měl to kolečko opravdu uzavřené... *3*
  • Tak proto tvůj Putin páchne na sto honů. *15* *15* *15* *15*

    Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Každý kdo si umí zjistit IP to potvrdí.
  • Jsem holka. Přestante už laskavě pomlouvat a lhát.
  • Nebyl z Mafry a kdyby se asi podepsal, tak by babiš poslal na něj finanční kontrolu. Ty se konec konců podepiseješ také nějak divně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit