Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *8* http://soukromy-list.webnode.cz/
  • Jestli mají i nějaké fota jak "TO PROSTĚ DĚLAJÍ"?
    • ... to bys nepobral, balíku :)))
      • Člen?
  • ANO, my to tak prostě děláme!
    Soudružkapusinka, jako anonym a další jeho nicky... *1* *1* *1*
    • ... pěkně ti vytřela pr*el, blbe :)))
    • Jste lhář!

      Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Každý kdo umí zjistit IP adresu si to
      snadno ověří. Jsem holka.

      Zase jste k tématu nic nenapsal. Umíte jen pomlouvat.
  • Ale vše co děláte stojí za dreck
    • ... od primitiva jako ty to lze vnímat jako potvrdení správnosti jejich cesty, blbe :)))
      • A to je správná cesta, když soudruh estébák vlastní média, zakázal kritický článek v novinách Dnes a vyhrožoval redaktorům z Čt1.Je obklopen takovými chytráky jako členka komunistické rozvědky Kleslová, která mu přihrála miliardy a on sám vydělal peníze při privatizaci v letech 90.Jako zástupce ředitele měl informace kam investovat.Potom i sním táhni do pekel
      • Nebyl z Mafry a kdyby se asi podepsal, tak by babiš poslal na něj finanční kontrolu. Ty se konec konců podepiseješ také nějak divně...
        • ... polib mi, ubohého primitiva, který mi zoufale podsouvá frustraci, mám u zadnice :)))
          ... bavím se zde pokaždé skvěle, tvá omezenost se na tom významně podílí, tupane
  • zase jen blábol,čt a tiscali náš učitel a zachránce
  • Nevím nic o autorovi tohoto článku, neumí se ani podepsat. Přesto si myslím, že panu Okamurovi nebo Bártovi může jejich podnikatelské úspěchy jenom tiše závidět.
    Jistě, ne všechno se jim podařilo, byly i neúspěchy.
    Ale napsat o nich, že jsou to "zoufalci se spíše neúspěšným životním příběhem", může jenom blbec,který se nikdy na nic jiného nezmůže, než házet špínu na druhé.
    • no Barta byl pred soudem a Pitomio ma dluhy a ted ho svrhla jeho vlastni 9 clenna strana...me to jako uspech nepripada, mozna je lepsi byt slusny clovek nez populista...
      • Bárta byl před soudem za to, že rozdával peníze z vlastní kapsy. Okamura založil stranu a dostal se s ní do sněmovny, to je úspěch.Životní příběh hodnotíme zpravidla na konci života,
        což se mi zdá u obou pánů poněkud předčasné.
        • ne to není jeho úspěch.. je to naše hloupost... *3*
          • ... piš pouze o své evidentní hlouposti, blbe :)))
    • ... u tiscali se zpravidla jméno autora příspěvku neuvádí, tudíž tento případ není výjimka
  • ANO - podnikatelský projekt StB hraje na občanskou lenost. My to zařídíme
    vy se můžete vrátit do hospod. Jak prosté. Sen každého kmotra.
    Lidu dá koblihu a sobě Babiš přihraje státní zakázky i EU dotace.

    ANO zatím neuřídilo ani svá ministerstva - skandál s Válkovou. Neschopný Stropnický.
    Je to prý hnutí. Ano nabírá kariéristy nalevo i napravo od sebe.
    A hlavní komunista Babiš si v TV drze říká pravičák. Telička také.
    • souhlas.. babiš nás totiž bude živit, šatit, léčit, dá nám i práci.. Kompletně se o nás postará.Ještě bych mu poradila ...protže jíst se musí.. to má ošéfovaný... Měl by ještě zmonopolizovat pohřebnictví... Pak by měl to kolečko opravdu uzavřené... *3*
      • ... u něj si uvědomuš svou bezvýznamnost na plné pecky, že, troubo :)))
    • Proč okecáváš stav, o kterém každý víme? Ale ani náznak něčeho, jak z toho ven...tedy, o ničem, soudruhu! *1* *1* *1*
      • Jsem holka. Přestante už laskavě pomlouvat a lhát.
        • Opakuji, když nemáš vlastní názor-jak z toho ven, tak jen opakuješ to, co všichni víme. *1* *1* *1*
          • Vy jste k tématu nenapsal vůbec nic tak raději mlčte.
    • To soudruzkaPusinka: Výstižné. Nemám co dodat.
      • Sebechvála smrdí. *1* *1* *1*
        • Tak proto tvůj Putin páchne na sto honů. *15* *15* *15* *15*

          Jako anonym je zcela jiný přispěvatel. Každý kdo si umí zjistit IP to potvrdí.
          • Nemám vlastního Putina a estébácké metody pro zjišťování IP adres jsou mi - na rozdíl od tebe, taky cizí.. *1* *1* *1*
            • To jsem psala pro ostatní. Ať si každý zjistí že lžete.
              Jako anonym je jiný přispěvatel. Já jsem holka.
              Tak přestante pomlouvat.
    • ... jsi bezkonkurenční primitiv :))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit