Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za dva roky nebude líp a celá ta bublina splaskne.
    Toto hnutí bude poté rychle následovat své předchůdce: Věci veřejné , Zelené , Lidem , Unii svobody, ODA, a další......................
    Přibude pouze více flustrovaných občanů.
  • To už tu bylo = jedna strana , jeden "vůdce"...

    Babiš nechtěl do politiky (aspoň to tvrdil = lhal), ale pravda je ta, že chce mít nad veškerým děním ve státě svou moc...
    • pokud se babiš a ano bude točit správným směrem....pak může s cizí pomocí.... dosáhnout vámi popisované....
  • prostě som s váma vyjebal Čehúni!
    • To máte tak- Nikdo není doma prorokem!
      Proto si myslíme, že ten, kdo přijel ze zahraničí a hlásá, že nám chce jen pomoci, vždy je to podezřelé -viz Kožený, Baťa a spousty dalších.(Ani rodilí Američané nezklamali-Tatra).

      Takže je vidno zříti o co vlastně jde. I Saša Vondra prohlašoval něco, že chce sloužit. Nevyjádřil se ale, že hlavně sobě a PROMOPRO.
      Tak si říkám, že my nejsme schopni rozlišit u těchto vyčuránků, mezi touze POMOCI a touze po MOCI !
  • Včera jsem byl zablokován CENZUROU tiscali,
    přispěvatelé, dejte si pozor, nebo nás za chvíli zavřou,
    moc svobody tisku tu není.
  • Kariérista Babiš se chce stát Fuhrerem.

    Není to tak dávno co tvrdil že do politiky nemůže protože má špatnou minulost - už je tam.
    Bez mrknutí oka řekne že je pravičák zatímco roky hrabal s rudou knížkou.
    Od státu nic nebere hřímá a zatím je největším příjemcem dotací v ČR.

    Jeho majetek vznikl tak že přečerpal peníze a lidi jiného podniku do svého tehdy nic podniku.
    Chce řídit stát a zatím nedokázal uřídit ani svá ministerstva.

    Nerada bych žila v Babišstánu S.R.O. ANU jsem řekla jasné NE:
    • A komu jsi řekla ANO?
      • Majetným demokratům. *15* *15* *15*
    • to co tady zámoří dovolí ...to tady bude....ulož a pamatuj.....
  • Až tady bude vládnout ANO, tak naváží na koleje ODS a TOP 9, z této republiky nezbude vůbec nic. Slušní a pracovití lidé budou chodit s holými zadky, korupčníci , podvodníci a zloději jezdit v Mercedesech a Bavorácích. Není to moc pěkná vyhlídka do budoucna.
  • Nic proti soudruhu Burešovi. Nicméně. Jeden můj kamarád odešel za prací do firmy poblíž Prahy. Za lepší prací, za lepším platem. Mimochodem kolik má nevím, dělá poměrně vysoce kvalifikovanou práci. Do rachoty na 7:30, dřívě jak v 18:30 domů nejde. Přesčasy Bureš neproplácí, náhradní volno neexistuje. Nechť si udělá obrázek každý sám. Pěkný den.
    • Nakupuji ve firmě pana Bureše. Manažery zaplatí dobře. Běžným zaměstnancům ubere tak, aby na něj také zbylo.. Logicky... také se chce uživit. Když jsem se bavila s lidmi ve skladu, tak každej chlap tam dělá ještě mimo tuto práci něco dalšího navíc .. brigádně ve stavebních firmách .. nebo pěstují rostliny a chovají zvířata na prodej... ohne sranda ... Celkem to chápu proč tak Bureš funguje, ale nerozumím pak jeho "drobným " voličům z řad obyčejných lidí, kteří k němu vzhlíží jako ke spasiteli. Není žádný spasitel, je to podnikatel se vším všudy, dělá vše tak, aby mu to vyšlo neohlížejíce se na nikoho...
      • Lidé si od něj slibují,že nebude takový darebák jako politici s ODS,ČSSD,TOP-09 atd.Zatím jako občan pocituji jisté zlepšení ale za rok se toho moc stihnout nedá,uvidím za pár let,možná změním názor.Tady spousta lidí směšuje regionální politiku s celostátní a některé názory jsou zcela zcestné.Každopádně chci aby byl v koalici,jen mi vadí socani,kteří už nám mnohokrát předvedli co umějí včetně Zemana.
        • Povinost voličů je být vůči politikovi vždy nedůvěřivý. Mně to připomíná Putinovský reflex. Všichni ví, že vše ohýbá ve svůj prospěch, ale všichni mu to žerou.. To jsou ovšem životní paradoxy...
    • Tak buď si svou práci neumí dobře zorganizovat, nebo na ni nestačí, nebo je lempl. Může se zcela demokraticky rozhodnout a odejít jinam. *9*
      • Bureši,ty asi nevíš jak je to se zaměstnáním na Ostravsku.Můžeš mi říct kam ti lidé mají jít?Ne všichni mohou vyrazit do světa.Tady je živý příklad toho že i takoví mají volební hlas.Logika jako na našich cestách,udělá se výtluk a místo aby se opravil,dá se kolem něj páska a značka.Ty jsi opravdu velký demokrat.
      • Aha. Tak to je trefná poznámka. A co takhle úspora další pracovní síly? Pokud si práci zorganizuje tak aby mohl po 8 hodinách odejít, tak mu přidá další. Ty jsi správnej magor. Ale za to demokratickej.
    • Přijeď do Karviné a já ti tyto praktiky ukážu na několika firmách tady u nás a s těma hodinami i horší.Tady je to pouze jen něčí tvrzení,já jsem schopen ti to konkrétně předvést v reálu.Ukážu ti zaměstnání kam se chodí na 5-tou hodinu a končí se v 21 hodin.Ty jsi typ člověka který zřejmě uznává heslo,kdo chce psa bít vždy si hůl najde.Prosím budte objektivní,to se přeci děje po celé naší zemi.
      • v Ostravě máme agentury,kde se pracuje od 15 hodin do 6 do rána a to za minimální mzdu.
      • Ale vždyť já ti to neberu. Takových jako on je tu mnoho. Tady je řeč ale o něm. Pokud tu diskutujeme Bureše, nebudu psát o zaměstnavateli xy.
        • Ale pokud uvádíš příklady tak dej jasně najevo že se to děje všude nebo si vyber něco vyjímečného co je jen jeho specifikum.Z tvého komentáře to vyznívá jako kdyby se to dělo jen u něj a to mi zavání osobní záští.
  • No, spíše než sjezd politické strany nebo hnutí, to připomínalo schůzku šéfa se zaměstnanci. Zaměstnanci dostali předem befel, šéf nemá moc času, tak to nezdržujte a ne aby měl někdo nějaké hloupé otázky, to by moh taky ve firmě skončit . Na a tak to také proběhlo, s povinným mlčením, povinným potleskem a povinným vhozením hlasovacího lístku, pro šéfem vybrané, místopředsedy. Prostě kult osobnosti jako vyšitý.
    • A čemu se divíš? Vždyť to tak chodí naprosto všude. Bohužel. každé stádo apod. má svého vůdčího. tu krávu, tu vlka... *1* *1* *1*
  • Prostě československý Hitler. Soudruhu Babiši, jen by mě zajímalo, jestli najdeš ve své zbabělé povaze kousek chlapa a sdělíš národu, kolik Tě stála ta "stbácká beztrestnost". Myslím, že ve slovenské Pameti národa na Tebe byl dost silný svazek, ale slovenští soudci za slušný "euro obnos" z Tebe udělali člověka čistého jak lilie....Nás, kteří jsme Tě nevolili, neopiješ falešnou koblihou z metra... *3* *13* *9*
    • Člověka, který proti němu na Slovensku svědčil, vyhodili z našehoÚSTRu.. Přece si nenecháme špinit našeho vícepremiéra někde na Slovensku...on se, doufám, zašpinil již tady sám *3*
    • Jedna paní povídala.....
      • Ne paní, ale soudružka. *3*
  • Velevážení potentáti. Tohle tu bylo už mooockrát, Na věčné časy a nikdy jinak. To už znáááme. Zato vy jste zapomněli, jak to dopadlo. Na Bělehrááád!!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit