Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mrtvá hnusná simonka dobrá simonka
  • tragéde, prej rozzuřil

    komiku *15* *15* *15*
  • to viš že jo simone
  • ty těžko nikdo to nečte *1* *1*
  • Rusák byl je a vždycky bude Hnusák.

    Z knihy Mrtvý komunista dobrý komunista.
  • Zase jsem zdejší homosexuály z Ruské ambasády BTWho tiradora a další rozzuřila.
    Hell Yeah Jupííííííííííííííííííííííííííííí Jsem dobrá *14* *14* *14* *14*
  • s bodama tu podvádíš ty BTW *15* *15* Ruse Hnuse *15* *15*
  • nepatříš" čemu nerozumíš
  • já pracovat nemusím *1*
  • hnuse, multinicku Semeno, jedu jedu fracku!
  • jo a naklikej si, to ti jde nejlíp *1*
  • já jsem holka bla bla bla ruský teplouš bla bla bla a Ivan bla bla bla a čapisrál *15* Tak pozdravuj Cíglera, Mitrofanova toho třetího degena s knírem. *5*
  • BTw si tu naklikává body a každý to vidí.

    S tím plus 6 bodů za vteřinu je ten Putinovec nenápaný jak lejno na lustru *2* *2*
  • Ano jsem holka a vadí to pouze ruským teploušům jako jsi ty BTW a tirador *2* *2*

    Čapisráo bla bla bla. t přezdívku dáváš všem kdo s tebou nesouhlasí.
    Pokud nechápeš že jiný názor je součástí demokratické ebaty tak jsi duševní mrzáček.
    Posledně jsi tzvrdil že čapisrál je STanley.
    Tak si to ujasni. Dost se v to lhaní ztrácíš Ivane *2* *2*
  • Mám účet na Facebooku. pokud to popíráš tak jsi opět prokazatelně v roli lháře ty.

    Lenka Křenková ( moje máma) . Dala jsem si obrázek kreslené holky s pistolkou
    která se ptá Who a bad Girl?
    Pravidelně tam vkládám příspěvky. Našla jsem si tam dobré přátele.

    Takže fiktivní bude spíše tvůj mozek tiradore
  • Nečetl. Já ne. *14*
  • A je to tu zas... bla bla bla já jsem holka blablabla jsi lhář bla bla bla BTW bla bla bla kolovrátek...
    Co dělá Cígler čapisrale? Kolikrát ti o víkendu podržel? Ne že by mě to zajímalo, ale jen tak pro zajímavost *1*
  • Já jsem hoka taže TA ne TEN. pokud ti to vadí tak se jdi léčit homosexuále tiradore.

    Jde o to že tu měsíce komolíš moje jméno Simona a současně se dožaduješ slušnosti.
    Komolení jména slušné není. Pokud to nevíš tak tě tvoje matka hodně špatně vychovala
  • Normální člověk asi těžko!!!
  • Tiradore! Jsi lhář a ubožák.

    Nikdy jsem tu nonstop nebyla. To že vy na všechny kdo s váma nesouhlasí kvičíte
    Simona Simona je váš problém a svědčí pouze o tom že jste paranoici.
    Naopak troll BTW Gayínek je zde od rána do noci každý den. Každý si může projít staré
    články kde jsem nebyla a snadno si ověří že BTW je tu ráno, dopoledne odpoledne i večer.
    Takže je jasné že nepracuje. Buď je to troll, nebo důchodce či sociální dávkář.
    S hlsováním prokazatelně podvádí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší