Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidíš tiradore jaký jsi ubožák *12*
    Já jsem na tebe slušně zareagovala a nezkmolila jsem ti jméno.
    Ty komolíš moje jméno SIMONA neustále. Když se chováš sprostě nežádej pak slušnost.

    Já jsem demokratka a vždy jsem tu odsuzovala jak nacistické tak i komunistické zločince.
    Vaše Putin fans parta je pokrytecká protože odsuzujete nácky i Banderu
    ale podporujete ještě horší sovětské komunistické vrahy a zloděje
  • Jenže t.č jsme v područí Německa, jako jeho kolonie. Co nařídí, to naše vláda v čele se slabochem a zbabělcem, poslechne. A já nechci být v žádné kolonii.
  • Tak jako tehdejší Sovětský svaz, který ale není současné Rusko, tak současně nacistické Německo nebyl nás přítel, když nás přepadl a vraždil naše lidi. To bys už měl, nácku simone, umět rozlišit... *16*
  • Nepopřela jsem Německou okupaci z let 39 až 45. Ale tou nelze omlouvat ruskou
    okupaci z roku 1968.

    Čr už má takovou blbou polohu mezi Německem a Ruskem a když se jeden z těch dvou
    dá na pochod tak to odneseme.
  • Tiradore a toto jste zaznamenal? Prominte že jsem to zkopčila což nemáte rád ale jeto delší.

    Někteří Češi našli způsob, jak si přivydělat. Prodávají své pasy, na které mohou po úpravě do Evropy cestovat i uprchlíci z válkou postižených zemí. Český cestovní doklad se třeba v Sýrii prodává přibližně za 25 tisíc korun. Policie ale zachytila i případ, kdy dva Syřané zaplatili za dva pasy 7 tisíc dolarů (zhruba 150 tisíc korun).

    Kauz, kdy se cizinci pokusili dostat do EU či přímo do tuzemska na zfalšovaný český pas, napočítala cizinecká policie za poslední tři roky 110.

    Pasy zachycené u cizinců pocházejí z mnoha míst po České republice, převážně z lokalit s vyšší nezaměstnaností. Mezi městy, kde byly původně doklady vydány, jsou podle informací serveru Lidovky.cz třeba Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Kladno, Litoměřice, Ostrava, Příbram a Jablonec nad Nisou.
  • Potom se raději neptám, co nám udělalo Německo za druhé světoví války...jistě samo dobrodiní. Germánské Německo není slovanské Rusko. Bratr je bratr, už i proto, že my Slované, pocházíme z části dnešní Ukrajiny a ne z Německa.... *14*
  • Kdyby bylo po mém, tak v Evropě není nikdo, koho bych já nepozval. Hranice jsou hranice. Každý, kdo je nerespektuje, je vetřelec. A každý policista, který má za úkol ostrahu hranice moc dobře ví, co má za práci a kdo jej platí. K tomu má zpracovány směrnice a je náležitě poučen. Tak sakra kde a v čem je problém? *16* *16* *16*
  • Prý bratrské rusko. vtip roku. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    Rusko nás v roce 1968 zájeřně napadlo a 20 let okupovalo.
    Rusko nám 40 let kradlo uran a stavělo si z něj rakety.
    Rudá armáda u nás v roce 1945 rabovala proti čemuž československá vláda protestovala.
    podle mezinárodního práva je totiž zakázáné rabovat na osvobozeném území.

    My patříme k civilizovanému demokratickému západu s parlamentním systémem.
    Rusko patří stále na východ s jedním Fuhrerem který potlačuje ty kdo se byt jen ozvou nebo pukáží na nějaký zločin panstva
  • My pomůžeme s návratem, tolik Syřanů, za kolik se jich v Německu ta banda z celé Afriky vydává, v Sýrii nikdy nebylo. Ale Assadovi se to hodí, každý dobrovolník je dobrý. *14*
  • Assad to vyhraje, to je jisté. Pomáhá mu veliké a silné Rusko, naše bratrská země Slovanů.
  • Prej si Lucifer došel pro nějakýho Havlovo podržtašku. Další prašivý havloid vyškrtnut z pekelného seznamu, t.č. v plechu. *14*
  • Jedu hnído, jedu, nikdo ti nedal přestávku makakovo chrchle !
  • Zdejší Putinův tábor je opravdu zralý na svěrací kazajku.

    Ti co měsíce komolí moje jméno Simona a kradou můj nick tu brečí že se tu slušně
    nedebatuje. Ono se totiž slušně debatovat nedá když druhým lidem kradete identitu,
    komolíte jim jména nebo Gayínkujete.
    Tirador křičí ať žije Putin ale ostře označuje proti označení Putinovec. Tak hergot
    když se k něčemu hlásíš tak se k tomu řadíš.

    Pokud jiné než Kremelské názory neunesete tak nelezte na svobodnou debatu. V ní totiž různé názory logicky zaznívat vždy budou.
  • Já jsem holka Simona a ty jsi ubožák pokud máš potřebu komolit lidem jména *8*
  • To myslíš vážně? Toto je volná debata pro všechny občany ČR:
    Tvůj příspěvek hraničí s pokusem totalitních komunistických států omezovat osobní svobodu
  • Nejsem plešatá stará škaredá ani hloupá! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

    Jsem reklamní návrhářka. Co děláš ty? Který park zametáš?

    Já jsem demokratka. Jako Nacista se chová tvůj Putin když sousedům krade území.
    To neříká Simonka ale pamětníci ze Sudet.
  • Simonka zůstane navěky sáma protože je úplně blbá a hnusná *1* *1* Jo aje to pleška nácek *5*
  • jasan simone
  • ne ty sem nepatříš *16* *16*
  • Já jsem TA holka takže TA Simona.

    Nedožaduj se slušné debaty pokrytče když lidem komolíš jména. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší