Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem holka Simona. Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila já tebe.
    komolíš moje jméno ale druhým dechem se dovoláváš slušné debaty. Jsi pokrytec a gauner.
    Komolení jména ke slušné debatě nepatří.
  • Nikdy jsem tu 24 hodin nebyla.
    Často jsem vás Putinovce přistihla že kvičíte Simona na příspěvek který jsem vůbec
    nepsala. To že za každým názorem se kterým nesouhlasíte vidíte Simču je váš
    problém paranoici.
  • ten simon víme neboj
  • Zatím tu lžeš jenom ty.
    Já jsem hoka takž TA ne TEN:
  • opět opakovaní stejných lží dokola.
    nelži simone
  • Ale kdepak. Já jsem slušně debatovala.
    Jenže vaše Putin parta jiné než Kremelské názory nesnese. Kradete můj nick,komolíte moje jméno Simona. BTW se snaží vydávat za ty co nefandí Kremlu aby je zdiskreditoval
    jako narkomanky nebo homosexuály.
    Metody StB jak vyšité. Ještě se chlubí že u těch zločinců pracoval.
    Takto si představuješ debatu?

    Ano jsem holka a komu se to nelíbí ať si zadek políbí
  • no hezká holka by neseděla doma 24 hod u pc.tak že rozhodně víme že nejsi hezká *1* *1* *1*
  • opakuješ se lháři
  • Já nejsem stará babka. *16* *16* *16*
  • a zase lžeš kluku buku.
    Vaše putin parta si začala s urážením. Já jsem vám ho pouze vrátila. Tak nebrečte.
    Měsíce tu komolíte moje jméno Simona. Kradete můj nick tak si představuješ debatu?
  • to je jen ta pi.a simonka pokud je to vůbec holka *3*
  • pohádky vaší babičky si nech až budeš drhnout hajzliky *3*
  • Nemůžu pochopit, jak může někdo takto plevelit diskuzní fórum. Zřejmě správcovi "diskuze" na Tiscali je jedno, co se zde děje, ale když někdo napíše sprosté slovo, třeba i prdel, už je postihován. To, co se zde děje na toto téma, je neuvěřitelné, že je bez odezvy správce. Zde yyloučením některé IP adresy nemůže být považováno za porušení práva na svobodu slova. A soudruzi zleva, nebo páni zprava by si to měli uvědomit a zapnout sebereflexi a dovolit tváři zarudnout se studem. Někteří zde by měli být ve tváři studem červení pořád. A možná, že červení jsou, ale pouze na duši a ve svých gebkách. Stud za své chování nepoznají.
  • jasně slušné urážíš každého a spamuješ výňatky z historie .jsi úplně vymatlaná a ještě se tím chlubíš *7*
  • Já jsem reklamní návrhářka. Mám auto.
    Vlaky jsou pro chudý neschopný plebs s lopatou jako jsi ty. *1* *1* *1* *1*
  • Zae lžeš. Já jsem slušně debatovala. Vaše Putin parta prasat však protiargumenty
    nesnese. Tak odpovíte kradením nicků, Gayínkováním a komolením jmen,
    Varovala jsem vás že pokud budete debatu ničit tak tu budou tapetky.

    Takže nezaměnuj příčinu a následek.
  • copak chtěli od tebe abys na hlaváku vytřela wc *1* *1* *1*
  • To jen ty nesneseš jiný než svůj,plus to že místo názorů spamuješ *16* *16* *16*
  • Moc si fandíš chcípáčku. Odešla jsem dobrovolně. Protože je zbytečné ztrácet čas
    s hlupákem a olizovačem Putinova smradlavého komunistického zadku tiradorem *15* *15*
  • Jdi se léčit ruský BTW Semen zlej trolle homosexuále *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší