Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi konečně léčit ruský buuuuzerante tiradore.
    Nejsem nikým placena. problém je v tom že ty nesneseš jiný než Kremelský názor.

    Měšsíce komolíš moje jméno Simona. Nadáváš holce do homosexuálů a transvestitů
    / říct tohle holce může jen korunovaný Wůůl tirador) a ty se dožaduješ slušného chování?
    Gauner a lhář jako jsi ty na něj nárok nemá
  • Ty komolíš měsíce moje jméno Simona. Nadáváš holce do homosexuálů.
    Neustále lžeš ž jsem placená americká agentka.
    To je podle tebe slušné chování ty gaunere?
    Neplač když se ti bumerang co házíš vrátí a praští tě do ksichtu.

    Nejsem nikým placená. To jen ty nesneeš jiný než Kremelský názor hlupáku
  • jo, jo dneska gájínkujeme *1*
  • zdravím všechny 4% čtveráky *14* dneska to tu pěkně frčí, TiscaliPride je stejnak super
  • OK *13*
  • sklapni, zvykneš si *10*
  • mě to ale moc nejede *9*
  • my Novorosijci nejsme homosexuálové *10* jen rádi okusujeme kaštany z ruských zadků *2*
  • miluji komunistické homosexuály *14* přiznávám se
    vivat zlejBTWhrdinaPutinJuraRybanaSoldertroll *14* *14* *14* *14*
  • Bezmezně Tupý Wůl má zase poluci? A k tomu paranoidní halucinace a proto zase gáyínkuje. *1*
  • Tak tohle http://aeronet.cz/news/americke-bankovni-drapy-fatca-uz-maji-prvni-ceske-obeti-protektoratni-banky-v-cr-oznamuji-klientum-ze-spadaji-pod-jurisdikci-americke-irs-mame-kopii-dopisu-klientovi/ podepisuje soudružka náměstkyně vod čobolskýho kobliháře babiše (ano 2011).

    Gratuluji všem vol(ům)ičům!

    https://piotrbein.files.wordpress.com/2015/10/putin-merkel.jpg

    *6*
  • To je možný, tady se proti tvým hnisům blokovat nedá a ten, co to má v popisu práce na to serrre!!! Nicméně, stokrát nic umořilo i osla - tebe. *14* *14* *14*
  • Miluji hlášku americkejch troubů že bojuji za svobodu a demokracii amerky-když bojují někde třeba v afgánu(o kterém půl USA do nedávna ani nevědělo kde je).
    Tohle je velmoc? Ne tohle jsou nebezpeční šašci!
  • Simon, frustrát a transvestita v jednom vyměknul. Došly mu propagační materiály z jedné, nikde nejmenované ambasády. A to čerpal i z nástěnek...A vzhledem k pokročilému věku důchodce mu už nestíhá ani pumpička. No litovat ho nebudu. Pravda zvítězila nad lží a nenávistí. *14* *14* *14*
  • Žádný takový Semene, koukej makat chrchla spratku. Pěkně dáš 2000 zvratků, jedu jedu hnído!
  • Ale nejen Putinovec, taky bolševik, gauner, komoušské proputinovské prase, ruský homosexuál, má manželka že šlape na E55 a pod. "slušné termíny". Přál jsi mi ty živočichu také mučení a vystřílení rodiny...jistě vše dle tebe typické demokratické způsoby okopírované z USA, tvého vzoru svobod a demokracie, že?! Tak na takovou svobodu a demokracii ti zvysoka serru! *12* *12* *12*
  • rozum ty rozhodně nemáš
  • Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

    Tlak na bagatelizování menších prohřešků je vysvětlitelný obavou politiků z radikalizace občanů. Ale zřejmě německá policie ani nemá dost lidí, aby tu obrovskou masu imigrantů zvládla.

    Šéfka Alternativy pro Německo (AfD) Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl vstup do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD. Souhlasíte s ní?

    Nepřekvapilo mě, že přívrženci islamizace tento výrok paní Petryové kritizují. Zkusme si ale představit konkrétní krizovou situaci na jednom úseku hranice. Nápor tisíců nelegálních běženců, který policie nenásilnými prostředky nezastaví. Povzbuzeni snadným úspěchem se běženci začnou chovat stejně agresivně uvnitř státu. Zákonitě dojde ke krveprolití, možná k občanské válce. Tomu však může rozhodný postup ostrahy hranic, včetně například varovné střelby, zabránit. Nebo není policie povinna chránit občany své země?
  • Vzdal to buzík, inu 72 hodin tu bejt v zátahu dá, i takovýmu otrlýmu teplýmu sviňákovi, jako je Semjon Gayínek, pořádně zabrat!!!
    YEAH !!!
  • No nic. Rozumná ustoupí. Vracím se na Facebook.

    Potkala jsem řadu slušných lidí - Stanley, Dzixy, Já, bobo, se kterýma se alo slušně debatovat. A také gaunery jako je Zlej BTW Rybanna troll nebo tirador.
    Proruské fanatiky kteří nechápou že jiné názory patří k demokratické společnosti.
    Jejich odpovědí na protiargument je ukradení nicku, Gayínkování a komolení jména.
    tirador kvičí Ať žije Putin a pak je strašně rozčilený že je nazván Putinovcem. *7*

    Na Facebooku jsem zatím potkala jen samé slušné lidi a proti gaunerům jako jste vy je tam jednoduchá obrana v podobě blokování. Sbohem- Simona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit