Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme nazi nácíčkovi za PŠM v USA stylu, za který je placen, protože je na netu od rána do rána a nikde normálně ve svém "mladém" věku nepracuje. A protože je jako naši poitici, kteří od svých 18 let dřepí až do důchodu v PS, Senátu a v dozorčích radách, ví naprosto kulový o životě a tak jen dokola kopíruje to, co už před ním někdo řekl, nebo napsal. Vlastní názor nemá, jak s každým hnusem, který tady vyblije, ukazuje. *12* *12* *12*
  • Tiradore! Jsi gauner, lhář a sprostý dobytek. *12* *12* *12* *12* *12*
    Citovala jsem tu doožené zprávy o zvěrstvech asadova režimu. Například když Asadova policie ztýrala a pak zabila 15 letého kluka. Jeho otec zkolaboval.
    Ty jsi se tomu smál a schvaloval to.
    Tak jsem ti popřála ať tvoji rodinu někdo také umučí a zavraždí. aby jsi si zvěrstva která tu schvaluješ užil na vlastní kůži. Tak to bylo. Tak tu nepřekrucuj fakta grázle-

    Zastával jsi se Kadyrova. Zrůdy která odpůrce z řad civilistů mučí a zabíjí. Krade jim pozemky a dává je vazalům na stavbu luxusním paláců z nakradených peněz. Kadyrov se veřejně chlubil že miluje zabíjení lidí, A toto podporuješ ty prase
    *12* *12* *12* *12* *12*
  • Já jsem Simona. Pěkný gouner jsi ty sám tiradore když komolíš lidem jména.

    Zase lžeš grázle. Nikd jsem tu nepsala že mám 82 let. Ubožáku jeden hnusnej.
    Narodila jsem se v roce 1990. Vzteky se třeba podělej ale nic na tom nezměníš.
    Je úplně jedno jak píšu. Protože ty komolíš moje jméno Simona na Simon,.

    Oponenta? Grázl který se chlubí že pracoval v StB,. měsíce krade můj nick, vydává se za odpůrce Putina a snaží se je pošpinit jako narkomany a homosexuály. Hájí vraha Stalina. Ano této Putinovské zrůdě jsem popřála smrt. Zasloužil by si jí gauner.
  • Robure! Novou studenou válku vyvolal Putin. Ten se nechce smířit s tím že ruská
    totalitní říše jménem SSSR chcípla a rád by ji násilně vzkřísil.
    Ukadl už část Gruzie a Ukrajiny. Posílá teroristy do sousedního státu. Rok to popírá
    a trestá ruské ženy které na to poukáží aby to pak sám po roce přiznal. Gauner.

    část občanů Sýrie pořaduje skutečné volby. Ne karikaturu kdy má vítězství předem zajištěné
    Asadova rodina. Já bych také v ČR nechrěla dědičnou monarchii Klause nebo Zemana.
    Asad rozstřílel pohřební průvod. Tím nespokojenost přetekla a začala občanská válka
  • Pěkné divadlo zde simone nácíčku hraješ. Předvčerejšky si tvrdil, že ti je 82. Dnes, že ti je 30 a 26....hodiny a hodiny jsi byl ON, dneska zase razíš teorii, že jsi ONA. A další a další nesmysly, které nehodlám opakovat. Leč jeden ti budu předhazovat stále. To, jak si ji chtěl prostřednictvím Hitlera házet matku (!!!) oponenta do plynu a své oponenty, mne a moji rodinu jsi chtěl umučit a postřílet. O mé paní jsi tvrdil, že šlape na E55 a další urážky. To ti připadá "demokratické"? Americké? Tak potom se nedivím, co jsou USA zač. O tobě nepochybuji už vůbec, divadlo pro pitomce si hraj doma, ale nemáš li dost intelektu, neporovnávej se s jinými diskutéry. *12* *12* *12*
  • to vše jsem předpovídal již před deseti lety
  • Já jsem demokratka. Za komunistického zločince Putina tu kopeš ty zloději nicků. Já ne
  • Ty kradeš pravidelně můj nick komunistický gaunere.
    K vraždě jsem nikdy nenabádala lháři sprostej.

    Ty se tu zastáváš vrahů asada a Kadyrova kteří prokazstelně mučí a vraždí nevinné civilisty.
    Kadyrov se tím dokonce chlubil že miluje zabíjení lidí
  • Vy ne. Jiní. Tirador tu měsíce komolí moje jméno.
    Bez registrace jednou tvrdil že jsem narkomanka která se nestará o děti.
    Hnusné zákeřné lži a pomluvy v StBáckém duchu.

    Nejsem narkomanka jsem svobodná. Sociální dávky jsem nikdy nepobírala.
  • Už jsem to psala dole. Nesrovnávejte prosím CIA s NKVD/KGB.

    CIA nikdy na příkaz Amerického prezidenta nezavraždila miliony amerických občanů
    v době míru za jiné politické názory.
    NKVD/KGB v době míru povraždila miliony vlastních sovětských občanů na Stalinův rozkaz.

    CIA nikdy netřílela americké občany za pokus vycestovat ze země. SSSR lidem svobodu cestovat vzal. Stejně jako SSSR val lidem právo číst co chtějí, psát co chtějí a poslouchat co chtějí. Americký občan tato práva zaručena vždy měl
  • Vidíte teď lžete nebo záměrně urážíte vy mne cituji:Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.

    Kde jsem vás urazil konkrétně já?
  • Že vás chytám za slovo.......grázlem který se chubí že pracoval pro StB.
    Tak že pokud tomu rozumím praktiky STB, KGB vám vadí ale praktiky CIA ne?
  • Omyl. Já jsem vždy napadána a urážena protože jsem slušně napsala argumenty
    proti tvzením Asada. Kradou můj nick a sprostě uráží.
    Když jsem jim sprostosti vrátila tak kvičí že jsem zlá a že takto se nedebatuje.

    Pokrytecký dvojí metr. Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.
    Buď měřte všem stejně nebo vůbec.
  • já taky netíhnu k putinovi a ty mne označuješ za putinovce.tak že drž pysk kalousku *3*
  • Robure! Ono je třeba říkat celou pravdu. ne jen její část.
    Já jsem proamerická demokratka. Nikdy jsem se tím netajila a měla jsem i nick Američanka.
    Který byl trvale kraden zdejším grázlem který se chubí že pracoval pro StB.

    Jiní zase podporují Putina. Ty jsem logicky označila za Putinovce. Když něco podporujete
    tak se k tomu řadíte. Ono je směšné když zde tirador volá Vivat Putin a pak je hrozně
    uražený a překvapený že je označen za Putinovce.
  • s náckama se nebavím a rozhodně se jich nebojím já mám nabito tak ať přijdou *3*
  • jasně soudružko
  • raději zloděj než nabadač k vraždě
  • No teď o tom píšu každého urážíte a napadáte .Slušně to neumíte?
  • Pokud vy budete každého osočovat do komunistu a putinovců nebude tu nikdy klid!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit