Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte, jak vypadá pravý ruský hamburger?
    Dva lístky na chleba a mezi nimi lístek na maso. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Ruské metro: „Ukončete, prosím, výstup a nástup, dveře se rozpadají. *1* *1* *1*
  • Tiradorova manželka je policistka. Proto stojí policie za howno když bere
    takové staré tupé krááávy jako je tiradorova.

    Musí to být Bůů když si vzala korunovaného wola tiradora
  • ale tady bychom je rozhodně hnali a hnali.Jen co by se tady třeba jen v náznaku chtěli usadit.Tady máme dost vlastních vyžírek.Zdejší vyžírka je mazaná a spotřebuje dost peněz.Navíc chce lidská práva.Verbež z Afriky je ještě mazanější a vlezlejší.A proto je na nás nedát ji sebemenší šanci.Znepříjemnit ji tady pobyt, co to jde.Protože jen tak se ubráníme nezvladatelnému chaosu který třeba nyní vládne v NDR.Nikdo na vetřelce nemá.Oni sami nemají doklady a chovají se tam jak zvěř.A takto je třeba s nimi i jednat!
  • 80 % Rusů jsou alkoholici, zbytek jsou děti do tří let. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Chcípáčku. Už dávno jsem tě prohlédla zmetku.
    Mladá holka tu s tebou zametá a to tě žere protože jsi namyšlený ješitný blbeček. *2*

    Mám dobrou práci a jsem finančně zajištěná. Na Tiscali jsem jen občas.
    Ty tu hniješ pořád a máš v kapse velký howno. A to tě žere ještě víc

    *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • my vime že ukliziš hajzliky to je dobře nějaká špína to dělat musí
      • Jsem reklamní návrhářka.

        Jinak ve straších článcích se dá najít i povzdech zdejšího BTW trolla že bez Simonky je tu nuda. Také jsem prokzatelně vkládala obrázky na Facebook.
        A když jsem bylatam nbyla jsem logicky ty.

        Nejsi soupeř hochu. Tvoje lži jsou snado vyvratitelné
        • no jako hajzlbabka si řikej třeba modni návrhářka *1* *1*
          • Nejsem stará bába. Jsem mladá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            A krásná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            Na věčný čas a nikdy jinak *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
            • Jsem holka. pokud ti to vadí tak jsi duševně nemocný cvok. *5*
            • ano to si říkej před zrcadlem *1*
            • Já jsem holka Simona. Jdi se léčit tepouši *12* *12*
            • jasně simone
            • Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila já tebe zlato. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
            • lži si jak chceš nikdo ti to tu nevěří
  • Ivan si koupí auto, přijede domů, zaparkuje a jde domů. Ráno kouká z okna - auto nikde. Jde to ohlásit na milici. Milicionář ho vyslechne a říká: „Tak se podívejte tady nad dveře. Co vidíte?”
    Ivan: „No, obraz Vladimíra Iljiče Lenina.”
    „No a co je to na tom obraze? Podívejte se pořádně!”
    „Vladimír Iljič Lenin, obklopen svými nejlepšími přáteli.”
    „No, a co vidíte ještě? Co drží Lenin v ruce?”
    „Čepici.”
    „No, tak to vidíte. Vladimír Iljič Lenin, obklopen svými nejlepšími přáteli a drží si svou čepici v ruce. A vy si necháte stát auto na ulici!” *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • V USA se rapidně snižuje počet krys a potkanů!!!
    Deratizace???
    Ne žebráci!!!
  • Semjon Bukvič náhodou potká známého a hned mu ukazuje své „království”. Napřáhne prst k silnici: „Tak to je moje předsíň.” Ukáže na velký kontejner: „Tohle je můj obývák.”
    „A kde máš záchod?” přeruší ho známý.
    „Do toho jsi právě šlápl!”
  • Rusko udržuje světový mír, nejen v Sýrii. Semjon Goebels se může třeba opupínkovat... *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit